320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Vastus teemale \'Foorum\'

    Algselt postitas Jaan
    Vaatan, et täna sain 2800 postitust täis, aga paks ja tema kambajõmmid on ikka kaugel ees... Mis toimub? Kas sellist Eestit me tahtsimegi?
    Tõesti. McN ja SW peaks hoogu maha võtma
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #47
      Vastus teemale \'Foorum\'

      see postituste kogumine eesti moodi on ikka üks hale värk.

      väljavõte lehelt: foorum.darkside.leeds.co.uk

      teema: Congrats Shadrach Dingle, 10,000 posts

      ja nüüd avame Shadrachi profiili:

      Active Stats
      Total Cumulative Posts 10,008
      ( 2.29% of total forum posts )
      Posts per day 19.4
      Joined 11-July 03

      ning nüüd võite arvutada, mitu posti teie päevas teete ning mitu teeb see härra, kes ise ka oli sunnitud tõdema, et \"i\'m now officially a sad bastard with no life other than Leeds, cheers.\"
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        #48
        Vastus teemale \'Foorum\'

        Algselt postitas rohelineKonn
        Posts per day 19.4
        ...
        ning nüüd võite arvutada, mitu posti teie päevas teete ning mitu teeb see härra, kes ise ka oli sunnitud tõdema, et \"i\'m now officially a sad bastard with no life other than Leeds, cheers.\"
        sellise tempoga oleks mul tänaseks nõrga 2300 asemel toredad 23\'400 postitust.
        on mille poole püüelda.

        Kommentaar


          #49
          Vastus teemale \'Foorum\'

          Algselt postitas SleepWalking


          Algselt postitas rohelineKonn
          Posts per day 19.4
          ...
          ning nüüd võite arvutada, mitu posti teie päevas teete ning mitu teeb see härra, kes ise ka oli sunnitud tõdema, et \"i\'m now officially a sad bastard with no life other than Leeds, cheers.\"
          sellise tempoga oleks mul tänaseks nõrga 2300 asemel toredad 23\'400 postitust.
          on mille poole püüelda.
          sellise saavutuse eest kutsutaks sind 24.veebruaril presidendi vastuvõtule
          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            #50
            Vastus teemale \'Foorum\'

            klubi foorumeid ja sellist üldfoorumit on suhteliselt raske võrrelda, sest oma klubi kohta on ikka alati midagi öelda, eriti veel kui klubi teeb läbi tormilisi muutusi. samas meie toredas foorumis ei viitsi ju ka koguaeg mingite päntajalgadega sõimelda. mul oli kunagi aston villa ametliku lehe foorumis ka poste 10 tonni alla natuke, siis tehti seal mingi tshikipriki ja enamus postitusi kauds, järgi jäi umbes 1500, ajasin selle arvu umbes 3000 peale siis hakkas foorum alla käima ja ei postitanud enam seal. prageuses villatalki foorumis olen teinud kõigest 700+ kommentaari. kõvemad vennad purustavad varsti juba 700 piiri, aga need on ka sellised, kel on vaja iga teema all sõna võtta vähemalt korda kümme ja eriti magus on siis kui satud kellegagi vaidlema. teine tore asi on match update threadid, kus siis saab võidu sündmusi kirjeldada, mängu jooksul on võimalik saada nii 30-50 posti vahele kui eriline jutupaunik oled

            Kommentaar


              #51
              Vastus teemale \'Foorum\'

              kusjuures peab ikka viitsimist olema keskmiselt korra tunnis postitada pooleteise aasta jooksul. leedsi foorumis võib see veel eriti ränk olla, sest pidevalt läheb kõik üha rohkem persse ja sellega kaasneb ka mõnevõrra rusutud meeleolu.



              btw: mul ka ilusad 777 posti koos. arvan, et see on juba piisavalt soliidne number, et võiksin esitada üleskutse vähem postitanutele:
              lõpetage see kvaliteetaja veetmine oma lähedastega ning veetke sarnaselt minuga rohkem aega foorumis!
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                #52
                Vastus teemale \'Foorum\'

                kusjurues, et päevas 19 posti teha, pole just teab mis kunsttükk. 2 korda päevas poole tunngia täitsa saavutatav. hommikul vaatad mis paska on öö jooksul kogunendu ja siis kommenteerid kõik läbi. tuled õhtul veel korra ja vaatad, mis päeva jooksul sulle vastu mölisetud on, vastad ära, elad ennast tööst väsinuna välja sattudes vaidlusse selle pärast, kellel on maailma parim perse ja ongi rohkem kui 20 posti koos.

                Kommentaar


                  #53
                  Vastus teemale \'Foorum\'

                  Algselt postitas Jaan

                  skint, sa oled isegi ilusate meeste teema jaoks liiga kole.
                  Hetkeks olin ma juba masendusse langemas, aga siis taipasin, et Jaan va kavalpea: tahaks minu masendusest ja sellega kaasnevast unetusest vaid kasu lõigata, et tal siin vaiksetel öötundidel seltsis segasem oleks. Ei lähe läbi, mina olen endas kindel!

                  Aga mulle tundub, et skint 5000 ptojekti peaks asendama nt skint 7000-ga, sest see 20 posti päevas on ikka väga väsitav. Samas tahaks lubada kõikidele austajatele ja austajannadele, et kord jõuab kätte ka päev, kui ma mõne suure tähiseni jõuan enne siinseid suurspämmijaid. Kuid ma vist ikka ei tee seda...

                  Kommentaar


                    #54
                    Vastus teemale \'Foorum\'

                    avastasin, et järjekindla tööga olen ületanud maagilise 3-posti-päevas raja. veel eile oli mul see vist 2.98.

                    Kommentaar


                      #55
                      Vastus teemale \'Foorum\'

                      Algselt postitas eston#21
                      avastasin, et järjekindla tööga olen ületanud maagilise 3-posti-päevas raja. veel eile oli mul see vist 2.98.
                      mcn\'l on vist tõepoolest põhjust asuda närviliselt üle õla vaatama ...

                      Kommentaar


                        #56
                        Vastus teemale \'Foorum\'

                        Algselt postitas SleepWalking


                        Algselt postitas eston#21
                        avastasin, et järjekindla tööga olen ületanud maagilise 3-posti-päevas raja. veel eile oli mul see vist 2.98.
                        mcn\'l on vist tõepoolest põhjust asuda närviliselt üle õla vaatama ...
                        Kurat, 2,56 pole ju number! Peab totse vist otsima asuma või üle kolme aasta taas ennustama :P
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          #57
                          Vastus teemale \'Foorum\'

                          Aga kui võtta tshiifid, kes pole kunagi ennustuste teemat isegi lahti teinud, siis tundub, et ma olen ikkagi tegija.

                          skint, sina lõpeta enda meelitamine!
                          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                          The Special One

                          Kommentaar


                            #58
                            Vastus teemale \'Foorum\'

                            Üldiselt saab öö otsa üleval olles ja iga veerand tunni tagant foorumit vaadates oma kümmekond posti kokku. Mõne päevaga olen keskmist postituste arvu umbes 0.03 võrra tõstnud.
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              #59
                              Vastus teemale \'Foorum\'

                              estonil oli koos 5555 postitust Kuni otsisin kohta, kuhu see teade jätta, juba 5556

                              Kommentaar


                                #60
                                Vastus teemale \'Foorum\'

                                1109 pärast uuesti

                                Kommentaar

                                Working...
                                X