320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Videod!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'Videod!\'

    Algselt postitas Magpie
    miks, mcnamara? tõesti huvitab... minu jah-poole tähtsaim argument oleks see, et päris paljud meist foorumlastest (s.h. mina) ei oma ligipääsu välismaistele kanalitele ja seetõttu näeb kodus televiisori vahendusel jalgpalli kaunis harva. internetist otsimine on parim ja ka kõige odavam võimalus jalgpalli näha ja mis oleks veel käepärasem, kui lingikogu foorumis...
    Mina ka ei näe taeva-(kaabli)kanaleid. Aga eraldi alafoorum sellisele asjale? Mulle kui konservatiivsele inimesele selline asi ei sobi. Alati võib ju teha teema \"Üldise jalgpalli\" alla või kusagile.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'Videod!\'

      Algselt postitas mcnamara
      Mina ka ei näe taeva-(kaabli)kanaleid. Aga eraldi alafoorum sellisele asjale? Mulle kui konservatiivsele inimesele selline asi ei sobi. Alati võib ju teha teema \"Üldise jalgpalli\" alla või kusagile.
      Aga kui ta Üldise jalgpalli alla läheks, läheks asi liiga kirjuks ja kui on soov kindlat videot vaadata siis on sealt kehv otsida.

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'Videod!\'

        Algselt postitas mcnamara


        Algselt postitas Magpie
        miks, mcnamara? tõesti huvitab... minu jah-poole tähtsaim argument oleks see, et päris paljud meist foorumlastest (s.h. mina) ei oma ligipääsu välismaistele kanalitele ja seetõttu näeb kodus televiisori vahendusel jalgpalli kaunis harva. internetist otsimine on parim ja ka kõige odavam võimalus jalgpalli näha ja mis oleks veel käepärasem, kui lingikogu foorumis...
        Mina ka ei näe taeva-(kaabli)kanaleid. Aga eraldi alafoorum sellisele asjale? Mulle kui konservatiivsele inimesele selline asi ei sobi. Alati võib ju teha teema \"Üldise jalgpalli\" alla või kusagile.
        See tuli nüüd küll üllatusena. Ma kujutan ette, kuidas sa minu ja estoni allkirju vihkad.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'Videod!\'

          Kunagi tehti ettepanek tekitada \"muule spordile\" eraldi alateema aga seda ignoreeriti täiega. Ma vastaks mõlemale ettepanekule positiivselt.
          Supplies!

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'Videod!\'

            Algselt postitas vandersell


            Kunagi tehti ettepanek tekitada \"muule spordile\" eraldi alateema aga seda ignoreeriti täiega. Ma vastaks mõlemale ettepanekule positiivselt.
            Ära jama, foorumi esilehele tuleks nii ju kaks(!) rida juurde! Ma ei usu, et isegi adminid, mcn\'ist rääkimata, sellega südamerabanduseta hakkama saaks.

            PS1: Mis muidugi ei tähenda, et ma sinuga nõus poleks, loomulikult olen.
            PS2: Kusjuures, kui sa oled JPH liige, siis nüüd pead sealt küll välja astuma, sest teisi spordialasid haipides oled RAUDSELT ebaeetiliselt käitunud ja pole õige vutivänn või kuidas iganes seda sõna kirjutatakse.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'Videod!\'

              Kusjuures mulle just prahvatas, et kolmanda uue reana peaks bettingu kah käiku laskma. Saate nati Spordiennustust vms lüpsta.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'Videod!\'

                Ei tea kas maksab, ma kulutan hiire rulliku veel viimati ära .

                Videodele andsin nõusoleku. Saab vahest isegi kaasa rääkida. Aastatega päris palju materjali kogunenud.

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'Videod!\'

                  Algselt postitas Magpie
                  mis oleks veel käepärasem, kui lingikogu foorumis...
                  tegelikult oleks asjal jumet siis, kui videod oleks ilustikenasti arhiveeritud soccerneti serveris, sest elu on näidanud, et kaovad isegi videosid pakkuvad saidid, rääkimata vanemate linkide peale klikkides \'page cannot be found\' ilmuvast kirjast.

                  aga pmst olin muidugi nõus, sest nagu minu kadunud vanaisa ütles, ikka edasi ja edasi, mitte sammukestki tagasi..
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'Videod!\'

                    ja suletud on need saidid mispärast?? soccernet läheks sama teed mööda ja ärge arvake, et autoriõiguslasi ei koti mingi eesti sait..

                    -163

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'Videod!\'

                      Sellel asjal pole olulist pointi, kui puudub üks korralik server, kuhu asju üles panna. See aitab maru väheseid, kui mõnikümmend inimest saavad selle värava yousendit lehe pealt ära tõmmata ja teised niisama lakke sülitavad.

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'Videod!\'

                        Algselt postitas Robinho
                        Sellel asjal pole olulist pointi, kui puudub üks korralik server, kuhu asju üles panna. See aitab maru väheseid, kui mõnikümmend inimest saavad selle värava yousendit lehe pealt ära tõmmata ja teised niisama lakke sülitavad.
                        Ega on palju servereid, kus videod on aastaid üleval ja samuti saab kasutada näiteks zone.ee serverit kuhu ise videosid panna.

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'Videod!\'

                          Tehke ära jah ning esimene link, mille keegi lisab, võiks olla Poomi värava video link.

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale \'Videod!\'

                            Algselt postitas Noonik


                            Tehke ära jah ning esimene link, mille keegi lisab, võiks olla Poomi värava video link.
                            oota nüüd natuke

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'Videod!\'

                              Algselt postitas Noonik


                              Tehke ära jah ning esimene link, mille keegi lisab, võiks olla Poomi värava video link.
                              Seda video on vist muidu päris raske saada. Ma pole küll leidnud kusakilt.

                              Edit: aga näe ei ole piisavalt otsinud: http://www.hot.ee/ry4n/poom/poom.avi

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'Videod!\'

                                Ma ühinen estoni arvamusega, et ega Kalev Rattus soccernetile hammast ihumata ei jäta. Sest vist UEFA saitki tahab nutsu, et nende videosid vaatad.
                                Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X