320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Võhiku mure

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Vastus teemale \'Võhiku mure\'

    Tahtsingi küsida, mis ajendas üldse jalgpallist huvituma? Pead kellegile muljet avaldama?
    Supplies!

    Kommentaar


      #32
      Vastus teemale \'Võhiku mure\'

      Tunnen lihtsalt isiklikku huvi selle vastu. Muide, Sa pole esimene, kes küsib kas tahan kellelegi muljet avaldada... Ei taha. Jalgpallialaste teadmistega küll mitte Tahan harida ennast selles valdkonnas, sest olen võhik.

      Kommentaar


        #33
        Vastus teemale \'Võhiku mure\'

        Oodake, kuhu see pilt siis jäi?

        PS. Mariake, kuidas läheb?

        Kommentaar


          #34
          Vastus teemale \'Võhiku mure\'

          Oi, kui ma hakkaks end harima aladel, milles võhik olen... Aga terve (no 2/3) elu veel ees, küll jõuan. Aga sa valisid õige ala milles end täiendada
          Supplies!

          Kommentaar


            #35
            Vastus teemale \'Võhiku mure\'

            Tere Jyrka Seekord ei mingit pilti Aga läheb ilusti. Kuidas endal?:P

            vandersell, ma loodan ise ka, et valisin õige asja milles ennast arendada (A) Eks hiljem paistab, kas nutan või ei

            Kommentaar


              #36
              Vastus teemale \'Võhiku mure\'

              Algselt postitas vandersell


              Oi, kui ma hakkaks end harima aladel, milles võhik olen... Aga terve (no 2/3) elu veel ees, küll jõuan. Aga sa valisid õige ala milles end täiendada
              Spetsiaalselt teiesuguste jaoks korraldan kursusi võhikutele teemal riigieelarve läbi majandusprognoosi perspektiivi. Loengud toimuvad iga päev konditsioneerimata pilvelõhkujas Liivalaia ja Suur-Ameerika tänava nurgal. Kui kuulata ära kõik minu heietused alates riigieelarvest 1992 - on võimalik saada väga soodne pakkumine. Aga see pole loomulikult veel kõik!

              mariake, kuna ma jätan siin foorumis arvatavasti kõige intelligentsema inimese mulje, siis võid pildi mulle saata privaatsõnumiga!

              Kommentaar


                #37
                Vastus teemale \'Võhiku mure\'

                Seda riigieelarve koostamise stuffi kuulen niigi. Kus inimene räägib, et läbi tema täidab riik a la 90% eelarvest. Vbla pingutasin protsendiga üle aga sa saad poindile pihta.
                Supplies!

                Kommentaar


                  #38
                  Vastus teemale \'Võhiku mure\'

                  Tead, SleepWalking, paraku mina nii intelligentset muljet ei jäta Sest ma ei tea kuidas privaatsõnumit saata

                  Aga mis puudutab fotot, siis võin ennast kirjeldada
                  Ma olen hästi lühikest kasvu, paks, hambaklambritega, absoluutselt ebaintelligentne, jalgpallis täielik võhik, naeran nagu hobune, lonkan korraga nii paremat kui vasakut jalga (vastavalt vajadusele ühte rohkem) ja mul puudub igasugune viisakas käitumine, ehk siis protokolli ja etiketti ei jaga

                  Kommentaar


                    #39
                    Vastus teemale \'Võhiku mure\'

                    on au jalgpalluriks kutsutu olla

                    Kommentaar


                      #40
                      Vastus teemale \'Võhiku mure\'

                      eston, ma ei saa tulla, sest hambaklambritega ei saa hambakaitsmeid suhu panna... Lihtsalt ei mahu.. Mul on klambrid nii üleval kui all..
                      Näed kui targaks ma juba olen tänase päevaga saanud Tean kaitsmetest ja puha....

                      Aga sõbranna tahab väga tulla. Talle jalgpall väga meeldib. Tal on raudjalg-sellega peaks saama küll Kas võtate raudjala ja viie kruviga? Ta lööb jalaga pallist läbi ka kui vaja on:P

                      Kommentaar


                        #41
                        Vastus teemale \'Võhiku mure\'

                        Oh sind rünno ja sinu nalju.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          #42
                          Vastus teemale \'Võhiku mure\'

                          raudjalga võib ikka tulla. selle on ju hea pommlöök sooritada. kas tal vedru on ka selle jala küljes? siis ei pea ise lihaseid pingutama vaid vinnastad vedru ja jalg lööb ise. samal ajal võib ise õlut juua

                          Kommentaar


                            #43
                            Vastus teemale \'Võhiku mure\'

                            Väga tore, eston Tal vedru kahjuks ei ole, aga selle annab ära organiseerida

                            Kommentaar


                              #44
                              Vastus teemale \'Võhiku mure\'

                              Algselt postitas eston maravilha


                              raudjalga võib ikka tulla. selle on ju hea pommlöök sooritada. kas tal vedru on ka selle jala küljes? siis ei pea ise lihaseid pingutama vaid vinnastad vedru ja jalg lööb ise. samal ajal võib ise õlut juua
                              põhimõtteliselt võiks sellisest ju mingi monster-ründaja teha. installeerida mingi mootori peale ja lööke tuleb selliseid nagu vaja ja niipalju kui vaja.
                              või siis on see tõesti need n karjala\'t, mis mind sellist asja ettekujutama paneb ...

                              Kommentaar


                                #45
                                Vastus teemale \'Võhiku mure\'

                                Algselt postitas SleepWalking


                                Algselt postitas eston maravilha


                                raudjalga võib ikka tulla. selle on ju hea pommlöök sooritada. kas tal vedru on ka selle jala küljes? siis ei pea ise lihaseid pingutama vaid vinnastad vedru ja jalg lööb ise. samal ajal võib ise õlut juua
                                põhimõtteliselt võiks sellisest ju mingi monster-ründaja teha. installeerida mingi mootori peale ja lööke tuleb selliseid nagu vaja ja niipalju kui vaja. või siis on see tõesti need n karjala\'t, mis mind sellist asja ettekujutama paneb ...
                                Kui teen, kas ostad 7 miljoni eest ära? Pärast saad ju Poolile kallimalt edasi müüa.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X