320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Foorumi reformimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

    Algselt postitas mazz


    Noored ja naised - siim089, valts

    .

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

      Algselt postitas Tanel


      Oot, et nemad saavad postitusi kustuda, aga mina, lausa sinine moderaator, ei saa.

      PS! I love my costum title.
      Suht mage minu arust.
      It\\\'s always better on holiday...

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

        Mida fakin nõukogude liitu. Tunnistage üles, kes teist käib agaralt postitusi kustutamas?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

          nagu näha ei ole rahvas uue süsteemiga rahul. uutele lapsmoderaatoritele tuleks siiski enne sõnad peale lugeda neile arusaadavas keeles, kui nad siia korda looma lubate

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

            khmmm, kusjuures mina ntx ei saa teemasi kustutada, kuigi nii mõni vajaks seda.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

              Algselt postitas Devil

              khmmm, kusjuures mina ntx ei saa teemasi kustutada.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                Tehke hoopis minust moderaator. Probleemid laheneks kohe.
                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                  Algselt postitas Devil


                  Algselt postitas eston maravilha


                  klge foorumirefomeerijaduuedmoderaatorid, võtaks ehk natuke aeglasemlt nende teemade kustutamisega.. mul on juba 10 postitust ära kadunud..
                  ühinen avaldusega, sulgege, mitte ärge kustutage(mul kah poste kustunud rsk :P).

                  jube jama jah...

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                    sry ot pärast aga kas te nagu konstantselt jälgite oma postide arvu? köhhköhhaleköhh.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                      kord päevas .

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                        Keegi teeb normaalsesse teemasse mõttetuid poste - paneme teema kinni, aga ära ei tohi mingil juhul ühtki rida kustutada? See virtuaalne pikendamine postide arvu näol ei tohiks nüüd küll nagu mingi eriline argument olla või kuidas.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                          Ma kahjuks täpselt, ei mõista, millele sa niiväga vihjad aga ka newmodid peaksid saama poste/teemasi kustutada.
                          Suht mannetu on ntx Euroopa karikasarjade all üks teema, mille ma juba olen küll sulgenud aga parem oleks, kui ta lausa kaoks(ei ole rohkem siukseid teemasi otsinud, sest ylejäänd on juba vajnud rohkem ajahämarusse(ja samas ka ei näe pointi otsida neid, kuna nad hetkel kedagi ei häiri).
                          Kuid, neid kindlasti tekib, või keegi võib vana yles kookida ja edasi seal lahmida(sellisel juhul jääks sulgemisekorral ikkagi mõnda aega silma häirima).

                          Sesuhtes nagu, ei viitsi high ranking modele nutmas käia, et näe kustuta ära.
                          Ja suletud teemad, üldjuhul need mõttetud ei anna vast foorumile midagi juurde.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                            Sry jah, vaatan praegu ise ka, et võis segaseks jääda - pidasin silmas seda nuttu postide kadumise pärast. Jäi nagu mulje, et postide arv on oluline, mitte sisu (\"mul juba 10 kadunud\"). Krt teab, võibolla on asi ka selles, kes nimelt antud \"mure\" tõstatas
                            Aga teemadest - loomulikult võiks ja peaks ka uutel modedel olema õigus neid nii lukku panna kui ka kustutada. Samas kui ma asjadest õigesti aru olen saanud, siis esimest posti kustutades kustub ka kogu teema, kas pole? Eks see ongi mode töö, et aeg-ajalt tagantpoolt otsast nö \"surnud\" asju lihtsalt ära koristada. Lukus teemad on enamasti tõesti ruumi raiskamine.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                              4.33 postitust päevas on tõesti palju.

                              ja vanemate teemade kustutamine sellepärast, et need võtavad ruumi on totaalne bullshit, sest nad ei võta ruumi

                              ja mõned uued moded ei ole võimelised oma püksegi jalga modereerima, rääkimata interneti foorumist. see oli eile õhtul näha, kui peale uute modede avalikuks tegemist hakkasid teatud alamfoorumites teemade kustutamine. ilmselt lihtsalt sellepärast, et nüüd nad saavad

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                                Eston, saa aru, njuubimoded ei saa kustutada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X