320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti suvepäevad 2006

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kanuuuuutama! Enamus rahvast on Põhja-Eestist, et Lõuna-Eestis pidamine ei tuleks vist päris kõne alla...muidu on siin selline tore koht nagu Taevaskoja. Saab kanuutada ja igast seiklusmänge mängida. Hindadega pole eriti kursis, aga tutvuste kaudu saaks vb soodustusi või värke...

    Kommentaar


      Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
      Kanuuuuutama! Enamus rahvast on Põhja-Eestist, et Lõuna-Eestis pidamine ei tuleks vist päris kõne alla...muidu on siin selline tore koht nagu Taevaskoja. Saab kanuutada ja igast seiklusmänge mängida. Hindadega pole eriti kursis, aga tutvuste kaudu saaks vb soodustusi või värke...
      taevaskoda jah suht soovitav paik,saand isegi seal suvepäevsi peetud.mölluruumi kõvasti ja jõgi paaditamiseks ka super
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Siin on kaunis loodus, rohkelt ruumi, kvaliteetne catering, toredad seiklustegevused, sõbralikud teenindajad ning head soovitused. Taevaskoja Puhkekeskus.

        Kommentaar


          Taevaskoja toob meelde valusaid mälestusi. Kunagi ammusel ajal algkoolis klassiekskursioonil õnnestus mul seal kämpingus esmakordselt alkoholist üledoos saada. Järgmine päev bussis Lõuna-Eesti künklikul maastikul oli väga tore.

          Aga koht tegelt oli lahe, võiks taasavastama minna küll. Eriti kui soodust saaks.

          Kommentaar


            Algselt postitas mazz Vaata postitust
            Taevaskoja toob meelde valusaid mälestusi. Kunagi ammusel ajal algkoolis klassiekskursioonil õnnestus mul seal kämpingus esmakordselt alkoholist üledoos saada. Järgmine päev bussis Lõuna-Eesti künklikul maastikul oli väga tore.

            Aga koht tegelt oli lahe, võiks taasavastama minna küll. Eriti kui soodust saaks.

            Pmst ma võin uurida. See onu, kes seal on, on mu vanaema sõbranna keegi. Aga enam-vähem mingit inimeste arvu tahaks teada. Et siis saaks rääkida, kas grupiga odavamalt vms. Ja mida seal täpsemalt teha...kas seiklusmäng v kanuutama...? Ja kas üldsus oleks nõus üldse..

            Kommentaar


              Minaminamina.

              Kommentaar


                Üldsus on loomulikult nõus. Case closed.

                Kellele siis Taevaskoja ei meeldiks. Liivakivikaljud ja männid ja linnulaul. Jõgi on kanuutamiseks jubemõnus. Ja joodikutel on nagunii ükstapuha, kus nad joovad.

                Kommentaar


                  Üsna optimistlik ennustus ütleb, et tulijaid oleks 15-20 inimest.

                  Kommentaar


                    ma tulen ka see aasta

                    Kommentaar


                      Kuidas sobiks 29. juuniga algav nädalavahetus?
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        Mul töötab kasuisa Taevaskojas. Ta võib ka broneerimisega miskit aidata, kuid soodustusega võib raskeks minna.
                        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                        Kommentaar


                          Vaataks teema pealkirja ka, ja siis kalendrisse, enne kui plaani pidama hakata

                          Kommentaar


                            Saame hakkama.
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                              Kuidas sobiks 29. juuniga algav nädalavahetus?
                              Ei sobi.

                              A eelmine aasta oli tore... vist.
                              DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                              Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                              AD e. Andekas Disainer...

                              Kommentaar


                                Kes kavatsevad üritusest osa võtta, laduge letile, millised nv-d teile sobiksid ja millised kindlasti mitte. Võimalikud variandid 30. juuni, 7. juuli, 14. juuli, 21. juuli, 28. juuli.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X