320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti suvepäevad 2006

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Soccerneti suvepäevad 2006\'

    Eraldi, ikka eraldi..

    Peppu ma tulen vaatan ka teid üle siis kui sealkandis olen. Kas võtan trikoo kaasa?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Soccerneti suvepäevad 2006\'

      mõned küsimused salapäraselt +1-lt siis


      Jook?
      Mis kell ja kuhu tuleb siis tulla?
      Söök?
      Ööbimine (telk?)?
      Kohapealne transport (seoses kanuutamise, vutivaatamise ööklubidega ja hommikuse mänguga)
      asukohaskeem soovitavalt
      vabandan, kui enne on juba juttu olnud, aga mul on vana pea ja kogu aeg kiire pealekauba

      Ja veel.. äkki siis pannakse siis end konkreetselt kirja.. ma tean juba ise mõnda meest, kes on kindlad tulijad, aga siin nimekirjas ei figureeri...

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Soccerneti suvepäevad 20

        mõned küsimused salapäraselt +1-lt siis


        Jook?
        Ise, võimalikud üllatused

        Mis kell ja kuhu tuleb siis tulla?
        30. juuni hommikupoolik Kurtnasse või Kohilasse, täpsemalt selgub...

        Söök?
        Ise, välja arvatud kanuutamise järgne supp, mis on Kanuu.ee poolt

        Ööbimine (telk?)?
        Laagriplats Kurtna külje all. Telgid vist jah.

        Kohapealne transport (seoses kanuutamise, vutivaatamise ööklubidega ja hommikuse mänguga)
        Sellega tekkis tõsiseid raskuseid (sain bussifirmadelt vaid eitavaid vastuseid), mistõttu suvepäevade vaimsest keskusest Kohilast möödume ilmselt vaid jõe peal. Kõige muu osas ajame siis läbi Kurtnas. Transport laagripaika ja sealt kanuutamise algpaika saab toimuma ilmselt Kanuu.ee bussiga (eelmisest aastast tuttav). Kui seltskonna peale leiduks ka mõni kaine autojuht, siis oleks seegi abiks ja ei peaks mitu korda käima (sest kõik foorumlased küll masinasse ära ei mahu, isegi kui eelmisel aastal kupatasime sinna vist 14 inimest kokku)

        asukohaskeem soovitavalt.
        Ei ole kõige õrnematki aimu, aga väidetavalt pidi sinna rongiga ligi pääsema nii et suurt probleemi vast ei teki. Käin ja vaatan koha paar päeva enne kokkutulekut ise vist üle ka veel.

        Ja veel.. äkki siis pannakse siis end konkreetselt kirja.. ma tean juba ise mõnda meest, kes on kindlad tulijad, aga siin nimekirjas ei figureeri...
        Nimekirjas on foorumlased, kel rahadega kõik korras. Tean ise samuti päris paljusid, kes lubanud tulla, aga rahasid veel maksnud ei ole miskipärast. Andke tuld!


        Salapärastel +1-del on üldiselt kombeks olla naissoost ning sellest tulenevalt liiga palju muretseda. :P Paljud asjad on veel lahtised ja tunnistan, et mina ei ole ilmselt parim inimene sellist üritust organiseerima, aga lahe olemine saab olema nii-või-naa ja seda ei väära ükski jõud. Nii et võib julgelt registreeruda.

        350 krooni.
        Ühispank 10010398750013
        Siim Pulst
        Selgitusse lisage oma fooruminimi.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Soccerneti suvepäevad 20

          Suvepäevade päevakava:

          - Reedel, 30. juunil koguneme keskpäevaks Kurtnasse, kus on meie laagripaik.
          - Tallinnast pääseb sinna ligi rongiga, mis väljub kell 10:33 ja jõuab kohapeale kell 11:12. Sõidu hinnaks on 12 krooni ja liininumbriks 0233. Täpsemalt jõuame sellega Kiisasse, mis on aga vaid 1-2 km kaugusel Kurtnast. Rongilistele (mina nende seas) tuleb ilmselt vastu Kanuu.ee buss.
          - Laadime raske koorma õlgadelt maha, püstitame telgid ning suundume Kanuu.ee bussi/oma autodega kanuutamise stardikohta.
          - Sulistame, saame märjaks, kaotame Arsenali särke ja varastame pedelippe Keila jõel.
          - Maabumispaigast liigume orienteeruvalt kell 15:00 taas laagripaika.
          - Sööme suppi, laulame Leedsi fännilaule, grillime ja teeme omal olemist mõnusaks.
          - Kell 18:00 hakkame sealsamas vaatama Saksamaa ja Argentiina vutilahingut. Teleka pean ma ise orgunnima. Kui kellelgi on lähemalt võimalik saada, siis võiks sellest palun teada anda. Samuti tuleks kasuks muusikakeskus, mida mina kahjuks tuua ei saa, sest mul seda lihtsalt ei ole. Vutipubisid seal kahjuks ei ole ning ka bussi ei õnnestunud orgunnida. Kainete autojuhtide olemasolu korral on siiski mõeldav Kohilasse sõitmine.
          - Kell 22:00 hakkavad sinnamaani vastu pidanud kodanikud Itaalia ja Ukraina vutilahingut vaatama. Veerandfinalistide osas proteste ei rahuldata.
          - Öösel võib Sleep\'i taas välismaalt kokkutulekule käsutada, et ta foorumlased kuhugi slaavlaste ööklubisse viiks.
          - Laupäeva hommikul proovime kõik tervise üles leida (eriti fitti) ning palli mängida. Kurtna korraliku vutistaadioni koha pealt on mu info puudulik, aga sealsamas meie laagripaigas pidi vähemalt ruum olemas olema. Vahepalana saab igal ajal mängida ka võrkpalli, sest selle plats pidi seal täitsa olemas olema.
          - Millalgi lõuna paiku või veidi hiljem lähme laiali.

          Paar päeva on aega veel maksta!

          350 krooni.
          Ühispank 10010398750013
          Siim Pulst

          Selgitusse lisage oma fooruminimi.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Soccerneti suvepäevad 2006\'

            Kurat maru sitale ajale on asi saand

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Soccerneti suvepäevad 2006\'

              Õu, kuulge, kes mu enda telki võtaks?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Soccerneti suvepäevad 20

                Kurtnale on väga lähedal Saku ja Sakus on teadupärast väga esinduslik vutistaadion. Paraku on lõõmav suvepäike selle muru ära põletanud, millest on tõsiselt kahju Ma ise ei ole küll kunagi Kurtnas/Kiisal jalgpalli mänginud, ent olen kuulnud lugusi, et sealgi armastatud spordiala harrastada saab. Väravad olevat kuulu järgi moodustatud suvalistest toigastest või mida iganes maasse torgata saab. Jalgpalli vaatamise kohapealt ei ole ma Kiisa/Kurtna suhtes samuti kuigi optimistlik, mis puutub lokaalidesse. Samas kui teil leidub kaineid roolikeerajaid võite Saku õlletehase pubisse kärutada. Seal peaks näidatama, kui kellelgi isu on. Tuleb üle helistada ja kohad kinni panna. Normaalen suurusega ekraanile projitseeritakse pilt. Ahjaa, viimati kui mina kontrollisin, aga sellest on üksjagu aega möödas, siis oli lõik Sakust Kasemetsani (see koht, kust Kiisale tuleb keerata) teeremondi all, nii et varuge kannatust. Kohale jõuab ka Viljandi maanteed mööda, Tallinna poolt tulles tuleb mingi tankla juurest paremale keerata. Kiisa rongijaam jääb Vembutembumaast minu teada üksjagu kaugele, aga ma olen ka mugav inimene. Minu kui Saku valla keskuse Saku elaniku jaoks on aga Kiisa ja Kurtna alati olnud perifeeria, kus elavad imelikud inimesed, eeskätt vene päritolu suvitajad. Ja ajalugu on mu arvamusele kinnitust andnud. Ja kuna ma juba jaol olen, siis uurige seda aadressi: http://www.samat.ee/main.php?display=plaanid.htm
                www.jalgpall.ee
                http://www.last.fm/user/lennartk

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Soccerneti suvepäevad 2006\'

                  Nii, mina olen kah nüüd kindel tulija Just sai raha üle kantud.
                  Loodan siis, et keegi mahutab mind oma telki ka ära, juhul, kui seal saunalava pole.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Soccerneti suvepäevad 2006\'

                    Mina raha veel ei kanna nii mitmelgi põhjusel. Võib juhtuda, et jõuan alles õhtul teie poolt punutud pessa.. Vaatame.. Võibolla ei jõuagi.. Süüdistage Aramist kui teil midagi öelda on

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Soccerneti suvepäevad 2006\'

                      Olemas:

                      mazz
                      vandersell
                      rohelineKonn +1
                      wiiner
                      Oll
                      dannar
                      LauraM
                      Mikusiku
                      IndrekL
                      (amority)

                      Ma ei tea, kust amority võtab, et ta lambist kohale ilmub ja siis veel osa võtta saab, sest kanuusid võetakse kaasa täpselt maksjate arvu järgi ja võib juhtuda, et ta peab siis sama distantsi ujudes läbima. Laagripaigaga on ehk mõeldavam variant.

                      Aga kogu eelmise aasta kahurvägi? Oku, runno, erxx, eston, fitti ja teised?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Soccerneti suvepäevad 2006\'

                        Algselt postitas mazz

                        Aga kogu eelmise aasta kahurvägi? Oku, runno, erxx, eston, fitti ja teised?
                        Minul ei tule vist rahad enne juuli algust arvele. Pohmakunni tiitel jääb kaitsmata.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Soccerneti suvepäevad 2006\'

                          Ma arvan, et ma tulen ka kohale aga kanuutamisest osavõtmise koha pealt pole kindel teatud põhjustel. Raha võin muidugi igal juhul ära maksta, selle taha asi ei jää.
                          Küsimus oleks aga telkide kohta? Et kas neid ikka võetakse nii palju kaasa, et keegi lageda taeva alla ei jää? :P Endal küll telki kusagilt võtta ei ole
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Soccerneti suvepäevad 2006\'

                            rK +1 ongi rünno..

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Soccerneti suvepäevad 2006\'

                              Algselt postitas mazz

                              Ma ei tea, kust amority võtab, et ta lambist kohale ilmub ja siis veel osa võtta saab, sest kanuusid võetakse kaasa täpselt maksjate arvu järgi ja võib juhtuda, et ta peab siis sama distantsi ujudes läbima. Laagripaigaga on ehk mõeldavam variant.
                              Mulle on kõik lubatud

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Soccerneti suvepäevad 2006\'

                                Algselt postitas daywalker


                                Ma arvan, et ma tulen ka kohale aga kanuutamisest osavõtmise koha pealt pole kindel teatud põhjustel. Raha võin muidugi igal juhul ära maksta, selle taha asi ei jää.
                                Küsimus oleks aga telkide kohta? Et kas neid ikka võetakse nii palju kaasa, et keegi lageda taeva alla ei jää? :P Endal küll telki kusagilt võtta ei ole
                                Mina võtan igatahes ühe telgi ja ilmselt selles magada ei kavatse, nii et jagage ise. Aga üldiselt võtke ikka ise ka telke kaasa, sest minu telgis on vist juba 3 kohta broneeritud (2-kohaline telk).

                                Kanuutamisest soovitan mitte kõrvale jääda, sest see oli vähemalt eelmisel aastal minu arvates ürituse nael. Jõel toimunu oli kõrgema klassi komöödia.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X