320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti suvepäevad 2006

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Soccerneti suvepäevad 2006\'

    oku peaks kindlalt kohal olema...

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Soccerneti suvepäevad 2006\'

      Maksin rahad ära. Kuidagi vähe on meid seal nimekirjas. Seltsimehed, registreerige!
      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Soccerneti suvepäevad 2006\'

        Kui Skuti tuleb, siis tulen mina ka.


        Võin Teile laulda ja tantsida.
        Ma armastan Scootrit

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Soccerneti suvepäevad 2006\'

          Ma ka tulekul
          Loodan, et tuleb tore üritus

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Soccerneti suvepäevad 2006\'

            Kuna äsja puhkuselt saabutud, siis ei õnnestu reedel keset päeva töö juurest minema jalutada Seega jääb kahjuks ära
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Soccerneti suvepäevad 2006\'

              Mnjah, kuna Aramisel on juubel ning peaksin kell 17 seal olema siis tundub, et jääb mul see värk reedel olemata. Kahju.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Soccerneti suvepäevad 2006\'

                Üldiselt tuletan kõigile meelde, et reedel töölt lõuna ajal lahkumise võimatus ei tähenda veel üritusest ilmajäämist. Võib tulla ka peale tööd, näiteks esimeseks vutimänguks. Minagi kaalun veel seda kanuuvarianti, aga vist ikka teen seekord töölt varem vehkat.
                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Soccerneti suvepäevad 2006\'

                  oku, kas seekord kavatsed finišisse ka jõuda?
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Soccerneti suvepäevad 2006\'

                    Mis süsteem rahaliselt on nendega, kes reedel töölt ära ei saa ja tahavad vaid härrade seltsi nautida ning telgis vaikselt tinutada?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Soccerneti suvepäevad 2006\'

                      Algselt postitas Tembu


                      Mis süsteem rahaliselt on nendega, kes reedel töölt ära ei saa ja tahavad vaid härrade seltsi nautida ning telgis vaikselt tinutada?

                      Mul tekkis sama küsimus?
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Soccerneti suvepäevad 2006\'

                        See ei ole eriti soovitatav. Kanuu.ee-le ei meeldi vedada ja toita päevalisi, kes kanuutama ei tulegi ja pealegi jääksite ise põhi-actionist eemale nii.

                        Aga kui mitte kuidagi muud variandid ei sobi, siis piisab 50 kroonist. Samale kontole.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Soccerneti suvepäevad 2006\'

                          Kui kellelgi on plaanis ka oma autoga tulla, siis andku mulle palun privas teada. Tore oleks, kui saaks päevaliste transportimisel aidata.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Soccerneti suvepäevad 2006\'

                            Algselt postitas mazz


                            See ei ole eriti soovitatav. Kanuu.ee-le ei meeldi vedada ja toita päevalisi, kes kanuutama ei tulegi ja pealegi jääksite ise põhi-actionist eemale nii.

                            Aga kui mitte kuidagi muud variandid ei sobi, siis piisab 50 kroonist. Samale kontole.

                            mina ei tahagi, et mind keegi veaks ja toidaks. Saan enda vedamise ja toitmisega hakkama.

                            põhi-action läheb alles öösel lahti kui rünnod, tembud ja rK d viina hakkavad jooma.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Soccerneti suvepäevad 2006\'

                              Mul pole küll täpset ülevaadet maksnutest, kuna kaotasin koodikaardi ära , aga siin on nimekiri inimestest, kes suure tõenäosusega on reedel-laupäeval kohal:

                              kanuutajad:
                              mazz
                              vandersell
                              rohelineKonn
                              runno
                              wiiner
                              dannar
                              LauraM
                              Mikusiku
                              IndrekL
                              Oku
                              Diana
                              Maris

                              ja ainult õhtulised:
                              Oll
                              Rein
                              daywalker
                              Tembu?
                              fitti?
                              kyps?
                              mukiii?

                              Loodan, et kedagi ei unustanud...

                              Nagu näha, siis suhteliselt arvukas ja värvikas osavõtt siiski. Kes veel kahtleb, siis teadmiseks, et tänase päeva jooksul (28. juuni) on võimalik veel rahasid üle kanda, sest homme hommikuks pean teatama lõpliku osalejate arvu.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Soccerneti suvepäevad 2006\'

                                Õhtu peaesineja on Rein. Soojendusesinejaks on Scooter ja tantsutüdrukuteks eston Marahvilla ja ek.

                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X