320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Sorry, aga praegu jääb küll selline mulje nagu sa oleks täielik puupea. Sul palutakse keelekasutust korrigeerida ja sa jaurad ainult kuidas teid sõimatakse mõlemal puhul.
    1) Mul ei paluta keelekasutust korrigeerida, vaid mulle nõutakse "puhkust".
    2) Seletame siis lahti: üks tegelane võiks samuti nii oma avaliku kui ka varjatud sõimu tagasi hoida siis valin ka mina oma sõnu. Niikaua kuni isiklikuks alati läheb ja erapooletust ei tunne niikaua ka rahu ei ole. Õppigu ära kasvõi väikenegi erapooletus (mitte ala Flora ja Flora fännid on kõigis maailma hädades süüdi ja vahet pole kas teevad asja x või mitte ikka on süüdi) ja poleks ka mõnda teksti minu poolt. Keegi ei käsi tal Tammekat ja selle fänne kritiseerida (arvestades, et Tammeka fänn on) aga ülejäänute puhul võiks küll natuke mõelda miks ainult Flora fännide kohta mingi teema käib tal olenemata kas on põhjust või mitte ja teiste kohta teksti samapalju tuleb kui ühepäevasel koerapojal. Ei ole raske aru saada.

    Põhjustest tuleb pihta hakata mitte tagajärgedest ehk siis martin va provokaator pikalt saata mitte tagajärg ehk minu reageerimised. Tema postituste tekst on üks...aga vaata sõnum hoopis teine ja kahjuks ma näen tema mõtteid tema kirjutistes. Mina kirjutan otse välja mida keegi väärib erinevalt martinist kes ilustab saja asjaga ja vingerdab ümber nurga.

    Närvidele käib kui mängul ilusti ennast üleval peame ja siis mingi kuradi tegelane tuleb seletama, et mingid "probleemid" ja asjad on ja tolvanid oleme...

    Kommentaar


      aarekene sai nüüd bännitud, ei ole vist tõesti inimene.

      Kommentaar


        Algselt postitas ballack Vaata postitust
        Mina kirjutan otse välja mida keegi väärib erinevalt martinist kes ilustab saja asjaga ja vingerdab ümber nurga.
        "Mida VITTU sul sital viga on ah??? Kui me proovime sulle seletada, et ära ropenda on kuradi eide kisa lahti ja nüüd ON IKKA midagi vigiseda...KÄI PERSE KURADI MUNN! Kurat halad, et ütled otse ...kurat korra tuled vastu ja ei bänni...ja keeratakse perse selle vastutulekuga."

        et see oleks ka sulle täiesti okei ja täiesti mõistlik mitte-ümber-nurga-vastus sinu meelest?

        Kommentaar


          Käed eemale Ballackust! Ta võib küll aia asemel jaurata aiaaugust, kuid tema postitused, mis on tehtud vahemikus 2-5 hommikul, on selle foorumi kullafond.

          Kõtt!
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas eika Vaata postitust
            "Mida VITTU sul sital viga on ah??? Kui me proovime sulle seletada, et ära ropenda on kuradi eide kisa lahti ja nüüd ON IKKA midagi vigiseda...KÄI PERSE KURADI MUNN! Kurat halad, et ütled otse ...kurat korra tuled vastu ja ei bänni...ja keeratakse perse selle vastutulekuga."

            et see oleks ka sulle täiesti okei ja täiesti mõistlik mitte-ümber-nurga-vastus sinu meelest?
            Kas ma läksin sinuga isiklikuks (pikka aega järjest juba) ja sõimasin sind selle eest, et korralikult käitusime ja vastu tulime? Ajab harja ikka korralikult punaseks küll lõpuks kui nii tehakse.

            Kommentaar


              Minu puhul töötaks. Oleks vähem poste, mida hommikul häbinägu ees kustutada
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                ja-jah, jätke ainult "Öö maagia" lahti... Mis te pullite, öösel tuleb häid asju teinekord.
                Kapten Trumm

                Kommentaar


                  tsemendisaar ja Respect
                  Tundub, et mingit varikad ja trollivad foorumis ringi, pole mõtet hoida neid siin.
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    Mida ma tegin???
                    https://www.facebook.com/pages/Keedu...43565942374610

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                      tsemendisaar ja Respect
                      Tundub, et mingit varikad ja trollivad foorumis ringi, pole mõtet hoida neid siin.
                      pigem lihtsalt noored. pane paariks aastaks ignore'i.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Loodame. Aga tänu selle ignore´i meeldetuletusest. unustasin ära juba, et selline võimalus siind.
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Respect olevat muidu 27-aastane

                          Kommentaar


                            semendisaar on 10 eeldatavasti ja Retsept on Fiore fänn ! Peace
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              pigem lihtsalt noored. pane paariks aastaks ignore'i.
                              ignooor on nõrkadele

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                ignooor on nõrkadele
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X