320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kasutaja "Debs" on tegelenud minu pideva teemavälise solvamisega. Käib ainult süstemaatiliselt ebavajalikku halba ültemas. Oleks aeg teda hoiatada ja kontole väiksed piirangud peale panna, kaua see jama kestab? Näiteks kasvõi see viimane sünnitis: http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1554868
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar






      jne jne jne.

      Kaua see foorum laseb inimesi ilma põhjuseta sõimata ja mõnitada? Miks ei tegele keegi vaimse vägivalla viljelejatega? Igal naljal on piir. Mis kuradi õigustus on inimest alandada, kui ta postitab jalgpalliteemalist statistikat? Mis kuradi ajupuue see on ma ei saa aru ? Ja teie kes sellele sündida lasete ei saa väga palju tervemad olla. Ma ei saa ju kedagi sellega solvata kui toon välja Euroopa liiga tippude sisse lastud väravate statistika, keda see solvas? Ma leian et sellised inetused mis sellele järgnesid ei ole normaalsed ja kui siin on keegi vähegi normaalne mode, siis ta bannib need pidevalt tühje ävardusi ja solvanduid loopivad imelikud kodanikud!
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        Kaua see foorum laseb inimesi ilma põhjuseta sõimata ja mõnitada?
        Võiks ju öelda, et omad vitsad peksavad. Aga tuleb tunnistada, et see tänahommikune postitus Arsenali teemas ületab tõesti igasugused piirid. Ja mitte ainult konkreetsele foorumlasele suunatuna, vaid ka üldisemalt.

        Soccerneti foorum oli kunagi päris lõbus ja heatahtlik paik. Need ajad on ammu möödas.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Võiks ju öelda, et omad vitsad peksavad. Aga tuleb tunnistada, et see tänahommikune postitus Arsenali teemas ületab tõesti igasugused piirid. Ja mitte ainult konkreetsele foorumlasele suunatuna, vaid ka üldisemalt.
          +1

          Arsenali teemas võib pidevalt lugeda ühtede ja samade isikute poolt väga solvavaid kommentaare teiste konkreetsete isikute vastu ilma igasuguse põhjuseta.

          Mazz, ma usun, et siin kohal oleks vaja kerge nädalane puhkus mõnele isikule ära panna.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            ilma igasuguse põhjuseta.
            Lol. Kes minevikku ei mäleta jne. Ehk mida mcn juba esimese lausega ütles.

            A ses mõttes muidugi õige, et viimasel ajal on count kohati võimeline täitsa inimese moodi kirjutama ja igale tema postitusele ehk ei ole tõesti mõtet inertsist mingi sinna-tänna saatmise laviiniga reageerida. Ei jäta ka vastajatest just üleliia teravate pliiatsite muljet.

            Muidugi bänni nuruda on naeruväärne, selles osas tuleb karmavõlg ikka ilusti nurisemata ära kanda.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Ennem bännimist võiks inimeselt küsida, et millepärast ta nii ja naa käitus. Võib olla on tema käitumine, tema vaatevinklist põhjendatud. Võib olla tahab ta vabandada. Jne.
              Tofoa sa peaksid ju taolist kogemust omama - mida see sinule õpetas? Ära isetse!
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                Lol. Kes minevikku ei mäleta jne. Ehk mida mcn juba esimese lausega ütles.

                A ses mõttes muidugi õige, et viimasel ajal on count kohati võimeline täitsa inimese moodi kirjutama ja igale tema postitusele ehk ei ole tõesti mõtet inertsist mingi sinna-tänna saatmise laviiniga reageerida. Ei jäta ka vastajatest just üleliia teravate pliiatsite muljet.

                Muidugi bänni nuruda on naeruväärne, selles osas tuleb karmavõlg ikka ilusti nurisemata ära kanda.
                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Ennem bännimist võiks inimeselt küsida, et millepärast ta nii ja naa käitus. Võib olla on tema käitumine, tema vaatevinklist põhjendatud. Võib olla tahab ta vabandada. Jne.
                Tofoa sa peaksid ju taolist kogemust omama - mida see sinule õpetas? Ära isetse!
                Nii count kui mina oleme oma karistused juba ammu-ammu ära kandnud. See ei puutu üldse teemasse siin praegu. Need lõvid seal aga hauguvad täiesti süüdimatult tühjas kohas. Kui nende inimeste puhul ei kasutata sama meedet mida nt counti puhul, siis minu meelest on tegu selgelt ebavõrdse kohtlemisega. Karma ei ole siinkohal oluline. Rohkem tasuks keskenduda praegusele olukorrale, mitte viibata näpuga: "aga sina ju tegid ka, paras nüüd". Tegi siis tegi, sai karistuse ka. Ootaks samaväärset reaktsiooni ka teises suunas.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas count Vaata postitust
                  http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1555726



                  jne jne jne.

                  Kaua see foorum laseb inimesi ilma põhjuseta sõimata ja mõnitada? Miks ei tegele keegi vaimse vägivalla viljelejatega? Igal naljal on piir. Mis kuradi õigustus on inimest alandada, kui ta postitab jalgpalliteemalist statistikat? Mis kuradi ajupuue see on ma ei saa aru ? Ja teie kes sellele sündida lasete ei saa väga palju tervemad olla. Ma ei saa ju kedagi sellega solvata kui toon välja Euroopa liiga tippude sisse lastud väravate statistika, keda see solvas? Ma leian et sellised inetused mis sellele järgnesid ei ole normaalsed ja kui siin on keegi vähegi normaalne mode, siis ta bannib need pidevalt tühje ävardusi ja solvanduid loopivad imelikud kodanikud!
                  Palun andeks, count.
                  Luban, et enam kunagi ei kahtle selles, et sa mees oled. Samuti luban, et tulevikus ei esita ma hüpoteesi, et sa Arsenali mängu aeg paned kruusa omale ühte kohta ja räägid selle tagajärgedest.
                  Totti ja Gervinho on maailma parimad jalgpallurid!!!
                  Forza Roma!

                  PS! Tänud kirja eest, aga ma ei saanud su küsimusest aru. Küllap ma olen liiga loll sinusuguse intelligentse statistiku jaoks.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas count Vaata postitust
                    http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1555726



                    jne jne jne.

                    Kaua see foorum laseb inimesi ilma põhjuseta sõimata ja mõnitada? Miks ei tegele keegi vaimse vägivalla viljelejatega? Igal naljal on piir. Mis kuradi õigustus on inimest alandada, kui ta postitab jalgpalliteemalist statistikat? Mis kuradi ajupuue see on ma ei saa aru ? Ja teie kes sellele sündida lasete ei saa väga palju tervemad olla. Ma ei saa ju kedagi sellega solvata kui toon välja Euroopa liiga tippude sisse lastud väravate statistika, keda see solvas? Ma leian et sellised inetused mis sellele järgnesid ei ole normaalsed ja kui siin on keegi vähegi normaalne mode, siis ta bannib need pidevalt tühje ävardusi ja solvanduid loopivad imelikud kodanikud!
                    Sinu väide kõigest statistika postitamise kohta meenutab väga"nee on ruunimärgid ja õnnesümbolid" juttu ehk räägid üht aga tegelikult lähed sipelgapesa torkima. Aka troll ja siis tuled nutma kui samaga vastatakse?
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Kamoon count, ma ei tea keda sa lollitada üritad siin või kellele mida tõestada sellega? Muud ei kuule viimasel ajal kuidas sind vaesekest igal pool isiklikult rünnatakse (enne Arsenali teemat oli sul Saksa alateemas konflikt) ja kuidas kõik sinu asjalikule analüüsile offtopicut vastu panevad. Suurem enamus sinu tehtavatest postitustest teistes alafoorumites on maskeeritud solvangud/rünnakud nende liigade/tiimide vastu. Jah sa võid need postitused teha nii, et kood sinna ümber asjalikku juttu ka aga sa tead väga hästi mida sa teed ning ausalt öeldes mulle isegi pakub natuke nalja see 'banter'. Aga kurat, mees, ära nuta siin nagu eit.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Üldjuhul siiski ei ole need maskeeritud, kui aus olla.
                        Aga laske ta hullab (kuid ärge vastake talle). Teinekord hea naerda kui hinge Arsenal ja sakslased talle lähevad
                        See nutt siin kaasaarvatud on paras komöödia

                        Kommentaar


                          Ma ei saa siiani aru kas te kõik Arsenaliga seotud inimesed õigustate teise inimese solvamist , sest ta postitas teie teemasse euroopa liigade liidrite üldstatistikat? Kus otsast see normaalne on? Sest keegi peast segane luges mu postitusest välja mingit peidetud sõnumit? See on ju teie mure kui te ei saa trükimustast aru ja näete igalpool luulusd. Tulin lihtsalt teie teemasse sõprust sobitama, sest sarnaselt minu kasutajale on ka kõik Arsenali fännid siin foorumis heidikute seisuses ja keegi teid ei salli. Ma saan ennast sellega samastada. Ja mõtlesin, et omasuguste seas on äkki lõbusam, aga tuleb välja et Arsenali fännid on ikka vääääga erilised ja sinna ei suuda isegi mina sisse rammida. Palun vabandust et üritasin teiega sidet luua ja sõbrutseda.

                          Mazz-idele jms. tuletaks meelde paari aasta taguseid sündmuseid, kui ma iga ropu sõna eest nädalate kaupa bänne sain, nüüd aga need samad inimesed kes minu peale tol ajal kaebasid (Rein käis isegi siis minule bänni nõudmas kui ma ütlesin 2010 MM Saksamaa vs Inglismaa mängu ajal et pall ei ületanud väravajoont) võivad mulle öelda mida tahes sülg suhu toob ja see veel tehakse mingiks suureks naljaks. Ausalt ei ole naljakas. Siin oli teie võimalus näidata selgroogu ja vähemalt pidada ühtset kindlat joont - "EI igasugustele isiklikudele solvangutele" Aga ju siis Arsenali fännidele ja mõnele muule on siin rohkem lubatud, sest ollakse Mazzidega jms sõpbrad.
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar






















                            Aitab vast küll hetkel. Ühesõnaga võtsin ja scrollisin läbi viimased paarkümmend lehekülge Arse teemas ja reastasin counti "sõpruse sobitamise" katsed (kaks postitust vist olid sellised mille pastemine ei olnud vajalik). Ning loomulikult pole ühtki neist postitustest inspireerinud see, et keegi punase vapiga poistest oleks midagi öelnud tema isiku, tema toetatava klubi või eelistatud liiga aadressil. Ilmselgelt on probleem selles, et valdav enamik inimesi siin foorumis ei suuda sama tasakaalukalt diskuteerida isand countiga ning saadavad ta ülekohtuselt lihtsalt perse.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Sooviks karistust, vähemalt nädalast, kasutajale Francesco: selle eest ta on oma arvamust avaldanud mitte kõige viisakamas vormis ja liiga tihti ütleb enne kui mõtleb, aga no kui me käime näiteks Leverkuseni teemas arutamas(jälle ehk mitte kõige viisakamalt) tõsiste asjade üle nagu üks olukord mida ei tohi enam mainida ka ilma et dauni sündroomiga lapsi mõnitama ei hakata, siis ju ei ole kõik normaalne või mis?

                              Ühesõnaga võiks ju tõesti karistusi välja jagada, k.a arvatud siis mulle endale.

                              Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                              Nad on tegelikult kaks sarnast Francescoga. Ise mõtlen, et nendega peaks käituma kui tühjade kohtadega, mida nad ka on. Eriline vimm Arsenali ja Saksa klubide vastu. Kadedus.
                              Ma pole tükk aega Arsenali teemas käinud, aga üks lihtsalt otsib tühja koha pealt tüli ja enda arust pole mul küll erilist vimma Arsenali vastu, aga hr. Ibanez käib ja poeb ka seal kõikidele sinna kohta mida normaalne mees kasutab sittumiseks. Saksa liiga on MINU arvates SITT jah ja kui ma mainin seda SAKSAMAA alafoorumis siis vastused on kohe kõik ühte auku " vaata Romat, vaata Itaalia liigat, sa oled tühi koht jne(tsenseeritud)!

                              Enamus Inglise alafoorumi tegelased oskavad vähemalt mõistlikult teemat arendada ja viisakalt ka perse saata kui vaja(va Rein, 11 230 sisutühja postitust) aga Saksamaa esihärrad Debs ja Ibanez, vat seal on juba teine lugu...

                              Counti teema juurde tulles, siis Rein ja Co. peaks korra peegli kätte võtma ja mõtlema, et kas tõesti on hr. Count siin see ainus süüdlane?
                              So self aware so full of shit

                              Kommentaar


                                Võtsin peegli kätte ja ei oska küll välja lugeda ühtegi põhjust miks isand Count Arsenali teemas trollimas käib.
                                Ise ta nimetab küll seda sõpruse sobitamiseks, aga peegel ütles- Sõpruse sobitamise moodi see küll välja ei näe (vaata marvi postitust).
                                Käitugu Arsenali teemas viisakalt, nagu külalisele kohane (konstruktiivne kriitika ja argumendid on alati teretulnud) ja keegi ei kobise ning küllap tuleb ka pika peale respekt.
                                Kui muudmoodi ei oska, siis las Tofoa õpetab, ta oskab seda kunsti.

                                PS! Minul pole Counti vastu midagi, aga võõrasse kirikusse ära oma usku vii, teeni esmalt see respekt, millest rääkisin, siis võid ka võõras kirikus teisi persse saata ja keegi ei solvu.
                                PS2! Üks Roma inimene rääkis, et tavaelus on Count täitsa normaalne inimene.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X