320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga selline käitumine on väga hea võimalus õppida ütlema "ei". Kellegi eemaldamine, ignoreerimine ei lahenda probleemi. See ei tee sind tugevamaks. Inimene on... üsna ebameeldiv olevus. Sellega tuleb arvestada.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Sellisele trollile kaasaelamine näitab, et foorum on täielikus madalpunktis. Aga kui eesmärk ongi, et siin oleks palju mõtetut ininat ja võimalikult vähe kasutajaid, kelle poste on huvitav lugeda ja nende kaudu ka reaalselt milleski targemaks saad, siis ilmselt on moded selle madalalaubalise otsaga ühel tasajoonel.
      See, et mõni maailmanaba targutab ja vaidleb off topicus 100 matsiga vandenõude, poliitika, pedede ja muu olmepläma üle- no laske käija. Saatke persse, paluge andeks, kutsuge välja! See on see koht. Aga, kui jalgpalli foorumi jalgpalli teemasid tehakse täis ja seetõttu on seegi osa foorumist nagu sitatriibuline peldikusein siis äkki võiks mingisuguse korra taastamise üle ikkagi küsimuse tõstatada? Kes on üldse see raskelt ebapädev "moderaator", kes idioote alateema ukselt tagasi saatma peaks? Miks ta oma tööd ei tee? Kas selline ongi foorumi uus suund?
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
        Sellisele trollile kaasaelamine näitab, et foorum on täielikus madalpunktis. Aga kui eesmärk ongi, et siin oleks palju mõtetut ininat ja võimalikult vähe kasutajaid, kelle poste on huvitav lugeda ja nende kaudu ka reaalselt milleski targemaks saad, siis ilmselt on moded selle madalalaubalise otsaga ühel tasajoonel.
        See, et mõni maailmanaba targutab ja vaidleb off topicus 100 matsiga vandenõude, poliitika, pedede ja muu olmepläma üle- no laske käija. Saatke persse, paluge andeks, kutsuge välja! See on see koht. Aga, kui jalgpalli foorumi jalgpalli teemasid tehakse täis ja seetõttu on seegi osa foorumist nagu sitatriibuline peldikusein siis äkki võiks mingisuguse korra taastamise üle ikkagi küsimuse tõstatada? Kes on üldse see raskelt ebapädev "moderaator", kes idioote alateema ukselt tagasi saatma peaks? Miks ta oma tööd ei tee? Kas selline ongi foorumi uus suund?
        Kas peab sinu postitused Real Madridi teemas üles otsima? Minu hinnangul need midagi teemale juurde ei anna. Pigem sellised üleolevad ärapanemised. Ma saan aru, et oled välismaa foorumites näinud, et nii on lahe konkurendi teemat puistata aga hetkel on atletico teema saanud samasuguse vastulöögi ja kus nüüd on nuttu ja hala. Teeme siis nii, et kõik on viisakad ja ei käi torkamas või läbustame edasi?

        Kommentaar


          Polnud just kõige ilusam viis, aga Espanyoli piletid aitas leida ju. Minu arvates võiks igasugused arvamused ikka jääda ja kustutada/bannida kui tõesti läheb täielikuks ropendamiseks ja räuskamiseks.
          Kas mulle meeldib kui Count või keegi teine käib vahel Arsenali teemas ära panemas - ausalt öeldes väga mitte, aga see ei tähenda, et nad peaksid banni saama. Võib olla Jaalo väljendusviis on jah...selline teistsugune, aga mis siis. Ausalt öeldes, ma väga hispaania alafoorumit lugemas ei käi, minu jaoks on need suvalised mängu kokkuvõtted igavad lugeda. Usun, et sama on ka mõnele Hispaania liiga fännile kes premmi alateemas käivad. Aga sellised ärapanemised vahel ikka kutsuvad lugema, eks see töötab mõlemat pidi ja pigem teeb asja huvitavamaks.
          Nagu keegi kunagi ütles:" Eat some concrete and toughen up princess."

          Kommentaar


            Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
            Polnud just kõige ilusam viis, aga Espanyoli piletid aitas leida ju. Minu arvates võiks igasugused arvamused ikka jääda ja kustutada/bannida kui tõesti läheb täielikuks ropendamiseks ja räuskamiseks.
            Kas mulle meeldib kui Count või keegi teine käib vahel Arsenali teemas ära panemas - ausalt öeldes väga mitte, aga see ei tähenda, et nad peaksid banni saama. Võib olla Jaalo väljendusviis on jah...selline teistsugune, aga mis siis. Ausalt öeldes, ma väga hispaania alafoorumit lugemas ei käi, minu jaoks on need suvalised mängu kokkuvõtted igavad lugeda. Usun, et sama on ka mõnele Hispaania liiga fännile kes premmi alateemas käivad. Aga sellised ärapanemised vahel ikka kutsuvad lugema, eks see töötab mõlemat pidi ja pigem teeb asja huvitavamaks.
            Nagu keegi kunagi ütles:" Eat some concrete and toughen up princess."
            Võtab asja kokku.
            Atletico postile like juurde ja rohkem ei viitsi aega raisata.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
              Ausalt öeldes, ma väga hispaania alafoorumit lugemas ei käi,
              Mis sa targutad siin siis?
              Sa oled minu meelest inetu, ülekaaluline, matslik, ropu suuga ja arengult võrdväärne liblikaga AGA! Ausalt öeldes, ma väga sind elusees kohanud ei olegi.
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                haha normaalne teema jälle seal atletico teemas ma kommenteerisin vaid paari mängu kuna atletico mängis alles Realiga. see juba meelest läinud, kuidas selle peale otsisid atletico fännid oma homofolderist mõned pedegifid välja ja kukkusid ise nendega oma teemat risustama? muutes ise atletico teema üheks normaalseks pedeteemaks. ja siis paar venda ohib siin, et ma tõin välja kui sitalt atletico on mänginud viimased mängud minge nautige oma homofoldereid parem atletico fännid

                Kommentaar


                  Kasutaja atleticomadridi pilt onaneerivast mehest oli kordades jäledam ja kohatum, kui kõik jaalo solvangud kokku. Sellise tüübi arvamust siin hoiatused ja bännid teemas küll tõsiselt võtta ei saa.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    Kasutaja atleticomadridi pilt onaneerivast mehest oli kordades jäledam ja kohatum, kui kõik jaalo solvangud kokku. Sellise tüübi arvamust siin hoiatused ja bännid teemas küll tõsiselt võtta ei saa.
                    Linki palun.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Jah ma võin võib-olla liiga kiiresti asju isiklikult võtta, kuid kaagutan jälle sama asja - paljudes teemades on need samad peenelt perse saatjad kes siin bänni nõuavad poole värdjamad isikud ja peavad ennast tõsiselt teistest paremateks kui jaalo.
                      Kui jaalo puhul on aru saada, et ta päris elus kohe kindlasti full selline ei ole siis paljude kohta siin foorumis ma nii ei ütleks. Jah kindlasti on piir heal naljal/trollil ning vaikselt üle piiri minekul ja kui seda teeb Tofoa, hofnar, ajakirjanik või keegi kolmas lahe säga siis kõik plaksutavad kaasa ja vahivad suu ammuli. Aga kui jaalo ütleb ausalt välja, et "sa oled pede ja pista endale rusikas sittarisse" on kohe kisa lahti, kuigi iga vähegi normaalne inimene ei solvu sellise asja peale.

                      Tra foorum ja maailm areneb. Internet ei ole enam snoobide koht või suures osas rariteet nagu see 2000ndate alguses oli. Ma tahaks igas teemas postitada nii vabalt kui ma ise fu**ing tahan ilma muretsemata, et mingi munn hakkab mölisema ja pärast kui talle vastan olen mina paska tootev troll. Mina all ma mõtlen ükskõik keda, ei mõtle kui kurb ja vaenulik foorum mulle on (lol). Masohhist ma veel ei ole.

                      Nii - te kõik tutinäod vingute ja nutate nagu eided siin, aga keegi mingit normaalset lahendust välja ei paku v.a. bänni nõudmine ja ulgumine.
                      Minu meelest oleks aeg AMMU teha nii ja see ei ole absull raske: kui ma vajutan näiteks Hispaania Jalgpall ja sealt edasi Real Madrid, siis tuleb n.ö. "viimane leht" kuhu saab teemasi teha. Ehk siis foorum näeks välja a la selline:

                      Hispaania Jalgpall > Real Madrid > Üleminekud

                      Inglismaa Jalgpall > Tottenham > Matchday: Spurs - Man City (03.05.15)


                      Foorum ei muutuks MITTE KUIDAGI halvemaks kohaks, vaid ainult paremaks. Ja igasse teemasse jäävad praegused postotused alles nii, et (toon jälle Realiga näite) kui lähed Hispaania Jalgpall > Real Madrid > Real Madrid PÕHITEEMA vms

                      Voilà! Ilmselt see palju poolehoidu ei saa kuna peaks jälle ümber harjuma asjadega, kuid minu meelest igati timmis.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Linki palun.
                        Ära seda linki parem igaksjuhuks palu..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Linki palun.
                          Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                          Ära seda linki parem igaksjuhuks palu..
                          Mazz kustutas selle ära. Pead atleticomadridilt küsima, kus ta selle sai.

                          Algselt postitas Amos Vaata postitust
                          Ilmselt see palju poolehoidu ei saa kuna...
                          ...see nõuaks liiga palju lisaklikke, et kõike läbi lugeda. Praegu olev materjalide maht on piisavalt väike, et seda jõuaks regulaarselt läbi töötada.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Ainukene reaalne probleem soccernetis on lokkavad varikontod. Senikaua kuni nende sulgemist südameasjaks ei võeta, ei muutu ka siin mitte karum*nnigi. Kunagi minu hiilgeaegadel polnud selliseid asju vaja. Inimesed piirdusid ühe kontoga. Nüüd on igal ahvil, kes oma nimega midagi öelda ei julge või ei taha, üks lisakonto. Need on need kurjajuured, kus kohast tuleb konkreetset saasta ja reostust. Selliste tegelaste tõttu ei saa me Jasperiga rahulikult Aasta Jobu tiitlite peale enam võistelda. Liiga palju tehislikku full retardi, aga see pole see mida oli kunagine mõnus ja mahe originaal. Aasta Jobu oli kunagi uhkuse asi. Nüüd ei pöörata sellele isegi enam tähelepanu, sest varikontod on kõik ära rikkunud! Aga kuna kala mädaneb peast, siis ma ei imesta kui isegi mazzil on oma varikonto ja sellepärast ei saa neile ka massilist nõiajahti kuulutada.
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              ...see nõuaks liiga palju lisaklikke, et kõike läbi lugeda. Praegu olev materjalide maht on piisavalt väike, et seda jõuaks regulaarselt läbi töötada.
                              Deem. True dat.

                              Kommentaar


                                jaalo on pesuehtne varikonto mitte " ta ongi selline normaalse jutuga vend". Idioot peaks ka sellest aru saama, no offence amos.
                                See, et mujal teile mõnuaegent varbale astub või teie poliitilised vaated erinevad raudidase omadest ei ole võrreldavad sellega, et sihipäraselt teemade sittumiseks välja mõeldud varikonto oma vokaalekskrementi kirjutiste kujul teemadesse oksendab.
                                Foorum ja maailm areneb, no mida veel
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X