320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    jaalo on pesuehtne varikonto mitte " ta ongi selline normaalse jutuga vend". Idioot peaks ka sellest aru saama, no offence amos.
    Aga siis tuleb välja selgitada, kelle varikonto ta on!??!!
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Aga siis tuleb välja selgitada, kelle varikonto ta on!??!!
      Arvestades mis häkkerid ja kräkkerid siin foorumis koos on siis peaks lebo olema ju!
      Mõnuagent peaks oskama soovitada kedagi kes selle lihtsalt välja uurib.

      Kommentaar


        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
        jaalo on pesuehtne varikonto mitte " ta ongi selline normaalse jutuga vend". Idioot peaks ka sellest aru saama, no offence amos.
        See, et mujal teile mõnuaegent varbale astub või teie poliitilised vaated erinevad raudidase omadest ei ole võrreldavad sellega, et sihipäraselt teemade sittumiseks välja mõeldud varikonto oma vokaalekskrementi kirjutiste kujul teemadesse oksendab.
        Foorum ja maailm areneb, no mida veel
        No mulle (ja nagu näha siis paljudele veel) meeldib ta igastahes rohkem kui sinusugune ülbik kes reaalselt arvabki, et ta on kõva kärss.

        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Aga siis tuleb välja selgitada, kelle varikonto ta on!??!!
        Arvestades mis häkkerid ja kräkkerid siin foorumis koos on siis peaks lebo olema ju!
        Mõnuagent peaks oskama soovitada kedagi kes selle lihtsalt välja uurib.

        Kommentaar


          Algselt postitas Amos Vaata postitust
          Arvestades mis häkkerid ja kräkkerid siin foorumis koos on siis peaks lebo olema ju!
          Mõnuagent peaks oskama soovitada kedagi kes selle lihtsalt välja uurib.
          Mis sanktsioonid järgneksid inimesele, kes tunnistaks, et see on ta varikonto? Kas põhikonto läheb ka kinni? Või läheb varikonto kinni ja kõik tegutsevad rahumeeli edasi? Mazz?
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            naljavennad.. ajavad pool aastat hiljem ka ikka sama teemat kui adminn väga tahab, siis peaks ta ju IP järgi nägema, et ma pole kunagi ühegi teise konto alt postitanud. eriti igav elu kui millegi sellise üle vaidlete siin, minge täiendage parem oma foldereid, siis järgmine kord kui kihk peale tuleb on paar uut gifi kohe varrukast võtta mida terve foorumiga jagada

            Kommentaar


              Algselt postitas jaalo Vaata postitust
              naljavennad.. ajavad pool aastat hiljem ka ikka sama teemat kui adminn väga tahab, siis peaks ta ju IP järgi nägema, et ma pole kunagi ühegi teise konto alt postitanud. eriti igav elu kui millegi sellise üle vaidlete siin, minge täiendage parem oma foldereid, siis järgmine kord kui kihk peale tuleb on paar uut gifi kohe varrukast võtta mida terve foorumiga jagada
              no, hüpoteetiliselt, proxyd ja asjad. ses mõttes, et kõik oleneb ikkagi sanktsioonidest. mazz?
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Amos Vaata postitust
                No mulle (ja nagu näha siis paljudele veel) meeldib ta igastahes rohkem kui sinusugune ülbik kes reaalselt arvabki, et ta on kõva kärss.


                Alaarenenu tunnen igaljuhul ära, nii kõva kärss küll.
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                  Alaarenenu tunnen igaljuhul ära, nii kõva kärss küll.
                  Mina arvan, et sa oled alaarenenud ja suurtes kompleksides. On mul õigus?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LuchoCholo Vaata postitust
                    Mina arvan, et sa oled alaarenenud ja suurtes kompleksides. On mul õigus?
                    Jälle ei!
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Pange siis jaalole mingid alafoorumid või teemad read-onlyks kui probleem õhus on. Punkt tuli tagasi, ent jaalo kohe oli platsis ka teda nokkima.
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        imelik oled ve. kui keegi vend postitab midagi, mis on minu arvates vale, siis loomulikult toon ma selle välja ja ütlen mis on õige. nagu väiksed tüdrukud. ema sul ikka patsi aitas punuda täna?

                        Kommentaar


                          Ei, sest ta oli sinu juures.

                          Kas sa üldse ei pane midagi tähele või?
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jaalo Vaata postitust
                            mis sa seletad siin. Ronaldot tahab iga naine, see griezmann näeb aga oma soenguga täpselt nii rõve välja, et läheb ainult pededele peale. tüüp on täpselt nagu tegelane vangla filmides, kes omale kleidi selga ajab, huuled ära värvib ja siis kõige põkimate vendade otsas aeleb. atleti fännid peaksid ju rahul olema, et neil selline tegelane meeskonnas on. saavad oma pedegifide folderisse mõne griezmanni pildi lisada
                            Jääb mulje, et asi läheb ainult hullemaks.

                            Algselt postitas jaalo Vaata postitust
                            ma Reali teemas jah rääkisin keda vastaseks tahaks. jõid kodus arvuti ees nagu mingi õli või käisid linnas tutte ka sebimas?
                            Algselt postitas jaalo Vaata postitust
                            haha normaalne teema jälle seal atletico teemas ma kommenteerisin vaid paari mängu kuna atletico mängis alles Realiga. see juba meelest läinud, kuidas selle peale otsisid atletico fännid oma homofolderist mõned pedegifid välja ja kukkusid ise nendega oma teemat risustama? muutes ise atletico teema üheks normaalseks pedeteemaks. ja siis paar venda ohib siin, et ma tõin välja kui sitalt atletico on mänginud viimased mängud minge nautige oma homofoldereid parem atletico fännid

                            Kommentaar


                              Pehmo oled või?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                Pehmo oled või?
                                Eip, pikapeale muutub häirivaks lihtsalt. Alguses naljakas, pärast kaotab minu jaoks mõtte.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X