320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Pehmo oled või?
    plussüks

    Kommentaar


      Täna on siis juurde siginenud kasutaja nimega faalo, kes kohe oma esimeste postitustega sõimama kukkus. Ühest jaalost täitsa piisab, aitäh.
      https://www.youtube.com/watch?v=TjkHfoBlCnI

      Kommentaar


        See on küll ilmselgelt kellegi varikonto.

        Kommentaar


          Siin ta on:



          Kusjuures jaaloga võrreldes vängem ja "keerulisem":

          Mis kuradi ei viitsi? Mina olen Real Madridi fännidega juba alustanud argumenteeritud aruteludes osalemist ja pean mingi kasvuprobleemidega kääbiku pilte siin teemas nägema. Putru ikka viitsitakse lusikaga süüa või vaja kõrrega imeda?
          Mis kuradi iba sa nüüd ajad? Mul on siin üks kasutaja ja sina mine pühi oma barca logoga perset kuskil, mida sa jebid siin nagu kiimas täi.

          Kommentaar


            bännitud

            Kommentaar


              kas iga alakehapimedustega seonduva sõna kasutamisega kaasneb nüüd bänn ?

              Kommentaar


                Päris nii ka ei saa, et teed omale konto ning hakkad valimatult kõike ja kõiki sõimama.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                  kas iga alakehapimedustega seonduva sõna kasutamisega kaasneb nüüd bänn ?
                  Tundub, et pigem siis, kui uue kasutaja esimene post seda sisaldab.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas elx Vaata postitust
                    Tundub, et pigem siis, kui uue kasutaja esimene post seda sisaldab.
                    nojah, aga see on juba stereotüübiks saanud reali fännidele. nad ju käivad isegi staadioni ääres oma mängijaid sõimamas kaotuse korral

                    Kommentaar


                      Täpselt nagu Premmi ei mahtunud kahte Mourinhot, ei mahu soccerneti foorumisse kahte jaalot! Faalo oli ebameeldivalt vulgaarne, kuigi ehk veidi pikema aja peale oleks ma temaga ära harjunud. Good riddance!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas daalo
                        Lol? For real? Mida perset selle "foorumiga" toimub? Halloo, moderatoorid? Võtate äkki oma pea persest välja? Olete äkki tavalised foorumhiirod, kelle pea päriselus mahlaka lõnga alla mattub? Okei, faalo sai bänni, aga tõesti - mida vittu teevad siin foorumis siis isikud nagu jaalo, Uuu, Count jms? Mida fakki, mille järgi see bännimine siin käib? Uus kasutaja tuleb samasuguse stiiliga peale, mida vanemad kasutajad siin nädalaid/kuid kasutanud on ja saab bänni, aga vanemate olijate bännimiseks mune ei jätku? Good game, well played. Ausalt öeldes mul sellest foorumist sigapohhui, peeretage nüüd mind ka välja ja laske ülejäänutel oma sõnakasutust edasi demonstreerida. Võtke oma sitt kokku, soccerneti "juhtkond" ja kasvatage munad endale. Mul ausalt on tunne, et moderaatorid on siin 15-16aastased, nagu näha, siis juba foorum naerab teie üle. Aga ei, bännige nüüd mind ka...
                        Ole mureta, su teine konto jääb ju alles.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Algselt postitas daalo
                          Faalo polnud kellegi varikonto, minu pärast arvake, mida tahate, mul sügavalt pohhui.
                          Kuidas sa seda küll nii täpselt tead?
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas daalo
                            Lol? For real? Mida perset selle "foorumiga" toimub? Halloo, moderatoorid? Võtate äkki oma pea persest välja? Olete äkki tavalised foorumhiirod, kelle pea päriselus mahlaka lõnga alla mattub? Okei, faalo sai bänni, aga tõesti - mida vittu teevad siin foorumis siis isikud nagu jaalo, Uuu, Count jms? Mida fakki, mille järgi see bännimine siin käib? Uus kasutaja tuleb samasuguse stiiliga peale, mida vanemad kasutajad siin nädalaid/kuid kasutanud on ja saab bänni, aga vanemate olijate bännimiseks mune ei jätku? Good game, well played. Ausalt öeldes mul sellest foorumist sigapohhui, peeretage nüüd mind ka välja ja laske ülejäänutel oma sõnakasutust edasi demonstreerida. Võtke oma sitt kokku, soccerneti "juhtkond" ja kasvatage munad endale. Mul ausalt on tunne, et moderaatorid on siin 15-16aastased, nagu näha, siis juba foorum naerab teie üle. Aga ei, bännige nüüd mind ka...
                            Jõle tuttav tekst kuidagi.
                            THEO HERNANDEZ

                            Kommentaar


                              See on minu varikonto, et soccerneti sõimata. faalo ja daalo. No tere tali

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Amos Vaata postitust
                                See on minu varikonto, et soccerneti sõimata. faalo ja daalo. No tere tali
                                Seda oled ju ainult sina praegu väitnud. Kuigi jah, seda "foorumihiiro" väljendit kasutasid vist tõesti sina.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X