320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma vaatan, et keegi on minu postitusi ka kustutanud. Keegi julgeb üles tunnistada? Või käibki asi nii nagu onaalo ütles? Keegi kujutab ette, et ta on maailmanaba? Bännige need skyblud, bcfeyd ja atleticomadridid ka ära siis. Mind häirivad nemad rohkem, kui erinevad aalod.

    Kommentaar


      Algselt postitas LuchoCholo Vaata postitust
      Ma vaatan, et keegi on minu postitusi ka kustutanud. Keegi julgeb üles tunnistada? Või käibki asi nii nagu onaalo ütles? Keegi kujutab ette, et ta on maailmanaba? Bännige need skyblud, bcfeyd ja atleticomadridid ka ära siis. Mind häirivad nemad rohkem, kui erinevad aalod.
      Kui mõtled oma kahte pühapäevast šedöövrit Reali teemas, siis vabalt. Jalgpalli ja Realiga oli seos ümmargune null ning isiklikke sümpaatiaid ja provokatsioone teiste kasutajate vastu võid privaatsõnumite kaudu edasi anda, kui väga suurt vajadust tunned. Sama soojaga läksid ka vastaspoole postitused, mil jalgpalli ja Realiga seost polnud. Seega ära end väga tähtsust täis tunne.

      Antud juhul, muide, hakkas see meeletu risustamine juba teisi Reali „valgeid“ häirima.
      Coraje, corazón y cojones.

      Kommentaar


        Algselt postitas elx Vaata postitust
        Seda oled ju ainult sina praegu väitnud.
        Olengi ju? Kas ma väitsin, et keegi on mind nende kasutajatega seostanud?


        Ja Punkt teeb Hispaania teemas väga head tööd! Ei hoia diskussiooni täielikult rihma otsas ehk siis laseb sellised 30:70 postid läbi (tänud), kuid täielikud mõttetused lähevad prügikasti.

        Kommentaar


          Algselt postitas Amos Vaata postitust
          Olengi ju? Kas ma väitsin, et keegi on mind nende kasutajatega seostanud?


          Ja Punkt teeb Hispaania teemas väga head tööd! Ei hoia diskussiooni täielikult rihma otsas ehk siis laseb sellised 30:70 postid läbi (tänud), kuid täielikud mõttetused lähevad prügikasti.
          Mu sarkasmi filter töötas liiga hästi. See "tere tali" mõjus imelikult, sel juhul ei saa ma selle kirjutamise mõttest üldse aru.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas elx Vaata postitust
            Mu sarkasmi filter töötas liiga hästi. See "tere tali" mõjus imelikult, sel juhul ei saa ma selle kirjutamise mõttest üldse aru.
            Tegelikult töötas väga hästi Tabasid otse naelapea pihta.

            Kommentaar


              Algselt postitas Punkt Vaata postitust
              Kui mõtled oma kahte pühapäevast šedöövrit Reali teemas, siis vabalt. Jalgpalli ja Realiga oli seos ümmargune null ning isiklikke sümpaatiaid ja provokatsioone teiste kasutajate vastu võid privaatsõnumite kaudu edasi anda, kui väga suurt vajadust tunned. Sama soojaga läksid ka vastaspoole postitused, mil jalgpalli ja Realiga seost polnud. Seega ära end väga tähtsust täis tunne.

              Antud juhul, muide, hakkas see meeletu risustamine juba teisi Reali „valgeid“ häirima.
              Kes need teised "valged" on? Jaalodaalofaalo?

              Einoh, jätka samas vaimus. Peaasi, et see nüüd ei kukuks välja "valgete" pihta nõiajahina ja omad kamraadid võivad vabalt kelbast edasi ajada.

              Kommentaar




                Väike puhkus kuluks ära.
                Elu on lühike, pidu on pikk.

                Kommentaar


                  bännitud

                  Kommentaar


                    No türaauku küll! Kas saab lõpuks selle vihaõhutajast trolli mcnamara bännitud ja rudolf rimmeliga paari pandud? Või ma pean ta ise türakarvu pidi seina äärde vedama? Ah?
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Cerny Petr Vaata postitust
                      No türaauku küll! Kas saab lõpuks selle vihaõhutajast trolli mcnamara bännitud ja rudolf rimmeliga paari pandud? Või ma pean ta ise türakarvu pidi seina äärde vedama? Ah?
                      Vihakõne asemel too mõni näide.

                      Kommentaar


                        Nõuan Cerny Petrile vihakõne eest bänni!

                        Kommentaar


                          Jalkafänn123 tundub mingi suvaline jaalo olevat, äkki eksin, aga pigem sobib mustrisse, et vihmaste ilmadega ilmuvad bussist maha jäänud malevlased välja.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jaalo
                            tra mis rahusteid, barca särkides tolbajoobid hakkavad linnas molli saama hoopis kui närvid läbi on
                            Algselt postitas Faraday
                            kujutan ette seda egoboosti mida alaealiste seongutega poiste peksmine annab..
                            Algselt postitas seft
                            sitakott

                            Need postid Reali teemast võiks edaspidise läbu vältimiseks pikalt saata.
                            Elu on lühike, pidu on pikk.

                            Kommentaar




                              Kas nüüd kohe bänn, aga hoiatus tuleks küll anda.
                              Elu on lühike, pidu on pikk.

                              Kommentaar


                                PSK Alexela

                                http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1708950 ja nii edasi - nagu öeldakse bänniks honoris causa.....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X