320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    nõuan kaalale bänni avatari liiga tiheda vahetamise pärast

    Kommentaar


      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      nõuan kaalale bänni avatari liiga tiheda vahetamise pärast
      Ma arvan, et iga avatarivahetus tähistab uue naise püksikummi langemist.

      Kommentaar


        Plastikust fänn

        Kommentaar


          kui selle eest ka ei panda, siis ma ei tea ... - https://foorum.soccernet.ee/showthre...=1#post2007568
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            kui selle eest ka ei panda, siis ma ei tea ... - https://foorum.soccernet.ee/showthre...=1#post2007568
            +1

            Anaalnoomitus minimaalselt

            Kommentaar


              kuradi sotsrefid ja sooroslased koos siin, hädaldavad kooris

              Kommentaar


                pandapoeg431 äkki miskit? Keegi veel temalt saanud pm´i viaplay konto sheerimise requesti kohta? Tean, et peale minu on veel mõned kasutajad saanud
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Paluks Linnupojale hoiatus teha. Käib Arsenali teemas ,,'ära panemas''. Mina kui Chelsea fänn võin käia fakte rääkimas erinevate Inglise klubide teemades, aga 2021. aastal Manu avatariga küll keegi sellist prerogatiivi omada ei saa ja see kvalifitseerub spämmimise alla.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JanK Vaata postitust
                    Ma muidu ei külasta foorumit enam, aga kuna sinu toredad mõttelennud jõuavad minuni ühe messengeri grupivestluse kaudu, siis olen sinu muredega pea igapäevaselt kursis.
                    Algselt postitas JanK Vaata postitust
                    sul on väike noku
                    Algselt postitas JanK Vaata postitust
                    noo minu noku suema pärakus ka ei ole.

                    igastahes, teemaks on mcnamara keskealine nokusus. mul on hea meel, et temast jätkuvalt mulle igapäevaseid updatesid tehakse. ei peagi foorumis ringi vaatama, mis toimub - kogu info tuuakse moodsal infoajastul otse kätte.

                    tänan armsaid kaasfoorumlasi, kes antud teguviisi ellu viivad ja oma aega ning vaeva kulutavad. teieta käiksin ma siin foorumis palju harvemini.
                    Algselt postitas JanK Vaata postitust
                    märgatud sind eile koos naisega seansil.

                    mõtlesin just täna hommikul, kui soccerneti paroolivahetus päevavalgele tuli, et kas sa vahetad iga hommik paroole erinevate 50ndatel mänginud šotlaste vahel või oled oma parooli sootuks unustanud

                    aga kuna sa oled onlines, siis õnneks igahommikune rituaal on taganud, et saame sinuga koos siin foorumis ühte rada talluda.
                    kodaniku panus foorumisse piirdub 100%-iliselt mingi kõheda teise kasutaja suunalise pasa postitamisega.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
                      kodaniku panus foorumisse piirdub 100%-iliselt mingi kõheda teise kasutaja suunalise pasa postitamisega.
                      Jep. Täiega small dick energy, aga siiski. See ei ole ka päris normaalne.
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        xxD

                        Äkki oleks aeg juba?
                        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                          xxD

                          Äkki oleks aeg juba?
                          Ammu juba

                          Kommentaar


                            Mul see sambaz või midagi sellist muidugi ignoreeritud, aga teised tsiteerivad. Las puhkab veidi.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Mul see sambaz või midagi sellist muidugi ignoreeritud, aga teised tsiteerivad. Las puhkab veidi.
                              Vaadates su vaimset seisundit, siis sa vist ei ole korralikult viimased 50 aastat puhanud. Peaksid ükskord elus paar päeva võtma ja chill outima veits nagu reaalselt.

                              Ma tean, et ma olen ka sul ignoreeritud nagu 98% foorumist, aga no mulle meeldibki seinaga rääkida.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                                Vaadates su vaimset seisundit, siis sa vist ei ole korralikult viimased 50 aastat puhanud. Peaksid ükskord elus paar päeva võtma ja chill outima veits nagu reaalselt.

                                Ma tean, et ma olen ka sul ignoreeritud nagu 98% foorumist, aga no mulle meeldibki seinaga rääkida.
                                vaga pohhui ju. see, et uks vinguv virisev vanamees paneb su ignolisti on pigem tunnustus, et on saadud millegi suureparasega hakkama. see vanamees muidugi arvabki, et on tulnud haritlaste koosolekule, kus pakutakse rohelist teed ja arutakse asju erudeeritult ja majesteetlikult.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X