320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
    kodaniku panus foorumisse piirdub 100%-iliselt mingi kõheda teise kasutaja suunalise pasa postitamisega.
    Jep. Täiega small dick energy, aga siiski. See ei ole ka päris normaalne.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      xxD

      Äkki oleks aeg juba?
      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

      Kommentaar


        Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
        xxD

        Äkki oleks aeg juba?
        Ammu juba

        Kommentaar


          Mul see sambaz või midagi sellist muidugi ignoreeritud, aga teised tsiteerivad. Las puhkab veidi.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Mul see sambaz või midagi sellist muidugi ignoreeritud, aga teised tsiteerivad. Las puhkab veidi.
            Vaadates su vaimset seisundit, siis sa vist ei ole korralikult viimased 50 aastat puhanud. Peaksid ükskord elus paar päeva võtma ja chill outima veits nagu reaalselt.

            Ma tean, et ma olen ka sul ignoreeritud nagu 98% foorumist, aga no mulle meeldibki seinaga rääkida.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

              Vaadates su vaimset seisundit, siis sa vist ei ole korralikult viimased 50 aastat puhanud. Peaksid ükskord elus paar päeva võtma ja chill outima veits nagu reaalselt.

              Ma tean, et ma olen ka sul ignoreeritud nagu 98% foorumist, aga no mulle meeldibki seinaga rääkida.
              vaga pohhui ju. see, et uks vinguv virisev vanamees paneb su ignolisti on pigem tunnustus, et on saadud millegi suureparasega hakkama. see vanamees muidugi arvabki, et on tulnud haritlaste koosolekule, kus pakutakse rohelist teed ja arutakse asju erudeeritult ja majesteetlikult.

              Kommentaar


                Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                xxD

                Äkki oleks aeg juba?
                ma enda meelest pole Sinuga siin kommentaariumis suhelnud, kuid vabandused kui mõni postitus Sind riivas, lumehelbekesekeneke..

                Kommentaar


                  Äkki eemaldaks need kremli trollid kommentaaridest?

                  Kommentaar


                    Ma küll ei poolda eriti bännimist aga Urmas Ristmägi seosetu soga on kommentaariumi risustamine.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
                      Ma küll ei poolda eriti bännimist aga Urmas Ristmägi seosetu soga on kommentaariumi risustamine.
                      ta vist kasutab google translate-i

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
                        Ma küll ei poolda eriti bännimist aga Urmas Ristmägi seosetu soga on kommentaariumi risustamine.
                        Äkki keeraks siiski Ristmägi kinni? Pea iga pealehe teema on tema verbaalset kõhulahtisust täis.

                        Kommentaar


                          xxD saadab kasutajatele privaatsõnumitesse tekste "zoofiilia pooldaja"

                          Ban vist vaimse tervise parandajana ei mõju sellistele, aga võiks proovida härrad moderaatorid?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                            xxD saadab kasutajatele privaatsõnumitesse tekste "zoofiilia pooldaja"

                            Ban vist vaimse tervise parandajana ei mõju sellistele, aga võiks proovida härrad moderaatorid?
                            Loodame, et praegune lisameede koos baniga mõjub.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Ratnikov


                              Oliver Jürgensi fännid koos tema vanematega peale esimest ja viimast väravat karjääris

                              Glück auf, soccernet

                              Kas selline asi on lubatud ?
                              Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jormma Vaata postitust


                                Kas selline asi on lubatud ?
                                Vaevalt, et lubatud aga siin pole lihtsalt moderaatoreid pakun

                                Kommentaar

                                Working...
                                X