320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

    Samas teemas on veel tüüpe kes lihtsalt läbustavad-ikkagi topeltstandardid?
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

      moded on kuidagi väga hellaks muutunud viimasel ajal..

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

        Egotrip, kustutasin läbupostitused juba ammu ära!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

          Tahtsin öelda,et off topic\'u alt leiab tihti ka head materjali.Viimasel ajal tuleb sealt aga lauspaska-magedate teemade massiline avamine a\'la ma vihkan oma ema,olen noor,tahan telefoni jne.,kus alatooniks mina,MINA ja VEELKORD MINA.Sellistele vendadele võiks ainult üks teema olla,kus saab,mida sülg suhu toob,iga päev halamas käia.Ise härra arvab,et kutsub üles inimesi postitama.Soccernet on asjalik,igast möga saab mujal oksefoorumites või kommentaarides postitada.No hea küll,saab siingi,kuid olgu selleks üks nurgake või tehku seda vähe harvem.Igati õigustatud karistus oli
          Kapten Trumm

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

            Algselt postitas Raivo19


            Tahtsin öelda,et off topic\'u alt leiab tihti ka head materjali.Viimasel ajal tuleb sealt aga lauspaska-magedate teemade massiline avamine a\'la ma vihkan oma ema,olen noor,tahan telefoni jne.,kus alatooniks mina,MINA ja VEELKORD MINA.Sellistele vendadele võiks ainult üks teema olla,kus saab,mida sülg suhu toob,iga päev halamas käia.Ise härra arvab,et kutsub üles inimesi postitama.Soccernet on asjalik,igast möga saab mujal oksefoorumites või kommentaarides postitada.No hea küll,saab siingi,kuid olgu selleks üks nurgake või tehku seda vähe harvem.Igati õigustatud karistus oli
            Mispask siin toimub aru-mai-saa. Off-Topic ju ongi igasuguse möla tarbeks, ning sisukamatele teemadele on niigi paarkümmend alafoorumit pühendatud. Minu arvates võiks mõned siinse foorumi adminnid endalt kumminuia pärakust välja võtta ning üritada näiteks jyrka postitusi võtta sellistena nagu nad on, mõneti andeka huumorina.
            Jalgpalliteemalistes alafoorumites leidub mitmeid kordi mõttetumaid ja tavapärast lauspaska a\'la \"kes on maailma parim jalgpallur?\" täis teemasid.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

              offtopicu all läbustamisest:

              põhimõtteliselt see ju ongi selleks, et jalgpalli mitte puudutavatel teemadel jaurata. kindlasti on see ka koht, kus aeg-ajalt võiks nalja saada. preagu aga tundu mulle nii nagu paljudele teistelegi, et sõnavabaduse kaitsmine on nagu Kalevipoja mõõk, mis raiub oma jalad.

              nimelt oli veel eelmisel aastal off topic selline koht, kus töllerdasin suht palju ja isegi kirjutasin üht-teist sisukat. igati lahe oli jaurata elu mõtte üle või arutleda, kas löögitugevust ikka tingimata tonnites mõõtma peab.
              nüüd on aga tekkinud seal olukord, kus igasugune asjalikkus upub pasa sisse nii ära, et näiteks mina enam vaevelda ei viitsi. no mis pointi on kirjutada, kui sellele järgneb kaks lehekülge noorte omavahelist solvamist ja teema vajub poole päevaga 10 jürka teema alla. isegi kui keegi viitsiks midagi asjaliku vastata ei leia ta sisukaid postitusi selle läbu seest lihtsalt üles.
              võibolla peaks offtopicu ka mingil moel lahku lööma. üks selline \"vana\" offtopic ja teine selline jürka, joonatani, elevandi, amoriti jne offtopic. ideena ilus, aga ilmselt teostamatu. läbu teatavasti ei ole kontrollitav.
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                Tervist, ütleks kah siis sõna sekka.
                Olen ise kah ühe foorumi moderaator ning meil on seal nõnda, et igal alafoorumil on oma mode, kes hoiab oma alafoorumi s*tast puhtana. Ma ei tea kuidas
                siin soccernetis nende adminide ja modede õigused on ja kus lõpeb modede tegevusulatus aga ntx on Saksamaa jalgpalli all 3 moderaatorit aga 80% alafoorumites polegi moderaatorit. Nii suurt foorumit ei suuda adminid üks hallata, eriti kui tegemist on tõenäoliselt Eesti ühe suurime foorumiga.
                Minu ettepanek oleks siis, et igale alafoorumile oma moderaator või kaks isegi, off-topicul võiks olla isegi rohkem kui kaks.
                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                  Hmf, me arutame sellel teemal. Vaatab, mis saab!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                    Algselt postitas Hmf


                    Tervist, ütleks kah siis sõna sekka.
                    Olen ise kah ühe foorumi moderaator ning meil on seal nõnda, et igal alafoorumil on oma mode, kes hoiab oma alafoorumi s*tast puhtana. Ma ei tea kuidas
                    siin soccernetis nende adminide ja modede õigused on ja kus lõpeb modede tegevusulatus aga ntx on Saksamaa jalgpalli all 3 moderaatorit aga 80% alafoorumites polegi moderaatorit. Nii suurt foorumit ei suuda adminid üks hallata, eriti kui tegemist on tõenäoliselt Eesti ühe suurime foorumiga.
                    Minu ettepanek oleks siis, et igale alafoorumile oma moderaator või kaks isegi, off-topicul võiks olla isegi rohkem kui kaks.
                    Sellisel juhul esitaks jyrka üheks Off-Topic foorum moderaatori kandidaadiks, estoni ja snuukri loomulikult ka

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                      Off-topicu mode peaks olema keegi, kes seal iialgi ise ei läbusta ja eriti oluline: ei ole sealsete läbustajate sõber. Sinna on kainet ja objektiivset pilku vaja.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                        Tere!
                        Sooviks tellida ühe bänni Anton Asjalikule.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                          Algselt postitas laurenzo


                          Tere!
                          Sooviks tellida ühe bänni Anton Asjalikule.
                          Nõustun. Asjalik ta pole no matter what his name says!
                          The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                          If you're good at something, never do it for free - See above.
                          I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                            Asjaklik palve!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                              Mida Anton tegi siis et bänni peaks panema

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                                Koolivaheaeg, küll kannatab ära.
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X