320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

    offtopicu all läbustamisest:

    põhimõtteliselt see ju ongi selleks, et jalgpalli mitte puudutavatel teemadel jaurata. kindlasti on see ka koht, kus aeg-ajalt võiks nalja saada. preagu aga tundu mulle nii nagu paljudele teistelegi, et sõnavabaduse kaitsmine on nagu Kalevipoja mõõk, mis raiub oma jalad.

    nimelt oli veel eelmisel aastal off topic selline koht, kus töllerdasin suht palju ja isegi kirjutasin üht-teist sisukat. igati lahe oli jaurata elu mõtte üle või arutleda, kas löögitugevust ikka tingimata tonnites mõõtma peab.
    nüüd on aga tekkinud seal olukord, kus igasugune asjalikkus upub pasa sisse nii ära, et näiteks mina enam vaevelda ei viitsi. no mis pointi on kirjutada, kui sellele järgneb kaks lehekülge noorte omavahelist solvamist ja teema vajub poole päevaga 10 jürka teema alla. isegi kui keegi viitsiks midagi asjaliku vastata ei leia ta sisukaid postitusi selle läbu seest lihtsalt üles.
    võibolla peaks offtopicu ka mingil moel lahku lööma. üks selline \"vana\" offtopic ja teine selline jürka, joonatani, elevandi, amoriti jne offtopic. ideena ilus, aga ilmselt teostamatu. läbu teatavasti ei ole kontrollitav.
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

      Tervist, ütleks kah siis sõna sekka.
      Olen ise kah ühe foorumi moderaator ning meil on seal nõnda, et igal alafoorumil on oma mode, kes hoiab oma alafoorumi s*tast puhtana. Ma ei tea kuidas
      siin soccernetis nende adminide ja modede õigused on ja kus lõpeb modede tegevusulatus aga ntx on Saksamaa jalgpalli all 3 moderaatorit aga 80% alafoorumites polegi moderaatorit. Nii suurt foorumit ei suuda adminid üks hallata, eriti kui tegemist on tõenäoliselt Eesti ühe suurime foorumiga.
      Minu ettepanek oleks siis, et igale alafoorumile oma moderaator või kaks isegi, off-topicul võiks olla isegi rohkem kui kaks.
      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

        Hmf, me arutame sellel teemal. Vaatab, mis saab!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

          Algselt postitas Hmf


          Tervist, ütleks kah siis sõna sekka.
          Olen ise kah ühe foorumi moderaator ning meil on seal nõnda, et igal alafoorumil on oma mode, kes hoiab oma alafoorumi s*tast puhtana. Ma ei tea kuidas
          siin soccernetis nende adminide ja modede õigused on ja kus lõpeb modede tegevusulatus aga ntx on Saksamaa jalgpalli all 3 moderaatorit aga 80% alafoorumites polegi moderaatorit. Nii suurt foorumit ei suuda adminid üks hallata, eriti kui tegemist on tõenäoliselt Eesti ühe suurime foorumiga.
          Minu ettepanek oleks siis, et igale alafoorumile oma moderaator või kaks isegi, off-topicul võiks olla isegi rohkem kui kaks.
          Sellisel juhul esitaks jyrka üheks Off-Topic foorum moderaatori kandidaadiks, estoni ja snuukri loomulikult ka

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

            Off-topicu mode peaks olema keegi, kes seal iialgi ise ei läbusta ja eriti oluline: ei ole sealsete läbustajate sõber. Sinna on kainet ja objektiivset pilku vaja.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

              Tere!
              Sooviks tellida ühe bänni Anton Asjalikule.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                Algselt postitas laurenzo


                Tere!
                Sooviks tellida ühe bänni Anton Asjalikule.
                Nõustun. Asjalik ta pole no matter what his name says!
                The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                If you're good at something, never do it for free - See above.
                I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                  Asjaklik palve!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                    Mida Anton tegi siis et bänni peaks panema

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                      Koolivaheaeg, küll kannatab ära.
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                        Algselt postitas vandersell


                        Koolivaheaeg, küll kannatab ära.
                        Kuule kuule! Kool jäi mul seljataha juba 30 aastat tagasi!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                          Palju õnne.
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                            täitsa perses..
                            allkirjadega ollakse valmis võitlema igast asendist aga totaalse pasaga ei saa hakkama? vaataksite äkki meistriliiga foorumisse..

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                              24h lihtsalt ei jõua järjest foorumis olla. Käisin tunni ära ja vot sulle..

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                                Algselt postitas rohelineKonn

                                offtopicu all läbustamisest:

                                ja tegelikult võiks (off-off-Broadway eeskujul)
                                olla off-topicu kõrval off-off-topic,
                                et filmi- ja muud head teemad muust saastast eraldi hoida
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X