320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

    õige otsus mazz! mis siis et sa munn oled! jyrkal on sellest foorumist kõrini! ja seekord palun ärge hakake msnis paluma et ma tagasi tuleksin. aitäh

    ps. fännid kirjutate mulle

    pps. joonistada võite ka

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

      Algselt postitas dumbledore


      õige otsus mazz! mis siis et sa munn oled! jyrkal on sellest foorumist kõrini! ja seekord palun ärge hakake msnis paluma et ma tagasi tuleksin. aitäh

      ps. fännid kirjutate mulle

      pps. joonistada võite ka
      Isand dumbledore sai samuti bänni. Kui inimene on ainult provotseerimise peal väljas, siis ei jää paraku suurt muud üle.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

        ja minu pärast....ande andeks siis!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

          Algselt postitas eston maravilha


          uuhooh... jeesus küll

          teeveri teemas on tal õigus, et kui tema postitus ära kustutati siis peaks ka selle eriti naljaka rammi postituse ära kustutama
          word
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

            IP bänni ei saa panna?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

              Algselt postitas mazz


              Panin Jyrkale bänni. Foorumi reformimise teema ajas ta õhku täis ja ju ta tundis mingit erilist vajadust oma \"taset\" kõigile tõestada. Palju õnne.
              Ma juba imestasingi, kui palju see kumm venib...

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                Algselt postitas luutik


                Algselt postitas vaikiv mees


                <ah ära mängi lolli....
                eston seletas sulle juba ammu,
                aga nagu vastusest näha, mitte eriti tulemuslikult


                Algselt postitas luutik

                Algselt postitas eston maravilha

                lihtsalt bug foorumis. tuleb lihtsalt kannatada, sest mingi aja pärast avaneb uus leht. ning vajutades uue vastuse peale on võimalik postituse kirjutamise lehte allapoole kerides lugeda eelnevaid postitusi, mida foorumis ei näe
                Tänan, et võtsid vaevaks selgitada. Veits keeruline, aga eks ma kustuta oma postitusi edasigi ära, seni neid siin veel jätkub. Nii, et kirjutage palju tahate, ikka on siin 16 lehekülge.
                Nojah, nüüd ma tean küll. Tookord mõtlesin, et vaid mina ei saa neid lugeda. Mina mõtlesin, et see bug on mingi karistus.Palun mõistvalt suhtuda.
                sind luutik,küll põhjust karistada pole.sa ju lollusi ei tee.küll \"vanemad ässad\"sind siin treenivad ja kodustavad:P kuid kas oled sama vend,kes kunagi väitis,et sul meeldib seal kommentaaride osas seigelda,milleks foorum?usun,et oled ise vastuse saanud,et tavalised läbustajad,tatipritsid ja päevavargad siia ei satu.nii et kvaliteedi vahe
                Kapten Trumm

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                  Nojah, sai kunagi nii väidetud küll. Ei teagi, mida nüüd mõelda?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                    Algselt postitas Zaeka


                    IP bänni ei saa panna?
                    Tyra nagu seinaga r22gid mis kasu on IP b2nnist???
                    YR1 Power

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                      Algselt postitas dumbledore


                      õige otsus mazz! mis siis et sa munn oled! jyrkal on sellest foorumist kõrini! ja seekord palun ärge hakake msnis paluma et ma tagasi tuleksin. aitäh

                      ps. fännid kirjutate mulle

                      pps. joonistada võite ka
                      Jumal tänatud. Julgen hakata teemades ringi surfama jälle.
                      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                        Algselt postitas Hmf


                        Tervist, ütleks kah siis sõna sekka.
                        Olen ise kah ühe foorumi moderaator ning meil on seal nõnda, et igal alafoorumil on oma mode, kes hoiab oma alafoorumi s*tast puhtana. Ma ei tea kuidas
                        siin soccernetis nende adminide ja modede õigused on ja kus lõpeb modede tegevusulatus aga ntx on Saksamaa jalgpalli all 3 moderaatorit aga 80% alafoorumites polegi moderaatorit. Nii suurt foorumit ei suuda adminid üks hallata, eriti kui tegemist on tõenäoliselt Eesti ühe suurime foorumiga.
                        Minu ettepanek oleks siis, et igale alafoorumile oma moderaator või kaks isegi, off-topicul võiks olla isegi rohkem kui kaks.
                        Algselt postitas Silver


                        Hmf, me arutame sellel teemal. Vaatab, mis saab!

                        Minu tagasihoidliku soovitust võetigi kuulda
                        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                            Head-aega, K6IV.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                              Algselt postitas luutik


                              Nojah, sai kunagi nii väidetud küll. Ei teagi, mida nüüd mõelda?

                              Aga kes oleks Pohlakut kaitsnud, kui sind poleks siin foorumis olnud
                              On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                              I don’t care what you think of me!
                              Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                                Algselt postitas Kebab


                                Algselt postitas luutik


                                Nojah, sai kunagi nii väidetud küll. Ei teagi, mida nüüd mõelda?

                                Aga kes oleks Pohlakut kaitsnud, kui sind poleks siin foorumis olnud
                                Nii ta oli jah, paraku. Siis poleks ka seda vaidlust tekkinud ja äkki oleks foorum viletsam olnud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X