320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

    Algselt postitas Raivo19
    tavalised läbustajad,tatipritsid ja päevavargad siia ei satu.nii et kvaliteedi vahe
    Natuke offtopic võibolla, aga oleks ütlemata tore kui need tavalised läburid saaks ka sealt artiklite kommentaaridest minema kihutada
    Üks võimalus selleks oleks anonüümne kommenteerimine ära keelustada....

    Või on see võimalus meelega alles jäetud, selleks et foorumit puhtamana hoida ?
    Praegu väga kurb sealset pilti vaadata - eriti artikleid kus jutuks Manchester United.

    e: läbureid on kaduvväike protsent - kahjuks nemad paistavad aga kõige rohkem silma, juhul kui nende saasta operatiivselt ei likvideerita...
    Tavaline kasutaja postitab ju tunduvalt vähem - ainult siis kui tal tõepoolest midagi öelda on...

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

      õige

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

        Mulle pakub ka antud OT huvi. Olen kogenud, et minu poste on artiklite kommentaarides kustutatud aga samaväärsed(minu tehtud, mis moded kustutatud postid olid vägagi ebaatsensuursed) teiste isikute poolt tehtud on sinna jäänud. Seega oleks minu küsimus, et mille alusel on niimoodi käitutud or is it just me?
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

          Algselt postitas Jasper


          Mulle pakub ka antud OT huvi. Olen kogenud, et minu poste on artiklite kommentaarides kustutatud aga samaväärsed(minu tehtud, mis moded kustutatud postid olid vägagi ebaatsensuursed) teiste isikute poolt tehtud on sinna jäänud. Seega oleks minu küsimus, et mille alusel on niimoodi käitutud or is it just me?

          Osad on lihtsalt võrdsematest võrdsemad.Loodetavsti said aru mida mõtlesin .
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

            Bännidest nii palju, et te olete vist suht suure portsu elioni IPdest oma listi lisanud, sest vahest juhtub nii, et ma ei saa kodust foorumisse! Kuigi see on arvatavasti kõigile hea.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

              Algselt postitas Jyrka


              Bännidest nii palju, et te olete vist suht suure portsu elioni IPdest oma listi lisanud, sest vahest juhtub nii, et ma ei saa kodust foorumisse! Kuigi see on arvatavasti kõigile hea.
              Sa lülita vahest arvuti sisse ennem kui foorumisse tahad tulla.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                Sa lülita vahest aju sisse AHHAHAHAHAHAHAHA

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                  Algselt postitas Jyrka


                  Bännidest nii palju, et te olete vist suht suure portsu elioni IPdest oma listi lisanud, sest vahest juhtub nii, et ma ei saa kodust foorumisse! Kuigi see on arvatavasti kõigile hea.
                  juhtub aegajalt. sellisel puhul saada PM näiteks mazzile. võtab maha.

                  edit: ennetades võimaliku reaktsiooni - saada see PM peale modemi rebooti.

                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                    Nõuan bänni! Keegi Zhit postitab minu nime all. VT teemat Torino OM.

                    See värk käib siin üle igasuguse mõistuse juba.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                      SleepWalking käib teiste postitusi muutmas!!!!!!!!!!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                        Algselt postitas eestimees
                        SleepWalking käib teiste postitusi muutmas!!!!!!!!!!
                        jah.
                        ja kui vajalikuks osutub, siis kustutan ka.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                          Algselt postitas SleepWalking


                          Algselt postitas eestimees
                          SleepWalking käib teiste postitusi muutmas!!!!!!!!!!
                          jah.
                          ja kui vajalikuks osutub, siis kustutan ka.
                          mis hea pärast käid ah?? kui keegi ütleb midgai pahatsi arsenali kohta siis kohe muutma jah? kus on sõnavabadus?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                            arnsela suxxx

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                              Pöördun modede poole, et kutsuda korrale üks teie seast...

                              Algselt postitas Saarlane



                              Esiteks: polnud sul seda nummit pilti; teiseks: Milan on ja jääb lihtsalt heaks klubiks ja kolmandaks: käi lihtsalt perse

                              Algselt postitas Saarlane


                              Mida?! Kas uus maskott ei näe välja nagu devil? idikas
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                                Algselt postitas Jasper


                                Pöördun modede poole, et kutsuda korrale üks teie seast...

                                Algselt postitas Saarlane



                                Esiteks: polnud sul seda nummit pilti; teiseks: Milan on ja jääb lihtsalt heaks klubiks ja kolmandaks: käi lihtsalt perse

                                Algselt postitas Saarlane


                                Mida?! Kas uus maskott ei näe välja nagu devil? idikas
                                Ega sa vist ise ka eriti hästi aru ei saanud, mille peale haukuma hakkasid, seega võta asja rahulikult ja rahune maha
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X