320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

    Algselt postitas taku*


    mis kuradi tõekspidamised, kui oma suva järgi hakatakse postitusi kustutama... ja mujal teemades kus lendavad munndi ja putsid, et tehta sittagi. türa. ebanormaalne.
    Ära ulu. Mine otsi siis teema, kus sul ropendada lubatakse ja ole õnnelik.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

      Seljuhul ei sobi selline inimene nagu tembu modeks-polnud roppusi,solvanguid,jutt käis teemast e. hokist.Ja et keegi valesti aru ei saaks siis ei nuta oma postitusi taga,minu omi läks vist ainult 1.asi on põhimõttes.Kui model on sitt päev või ta lihtsalt aru ei saa millest jutt käib siis ei TOHIKS ta valimatult kustutama hakata.aga nagu näha siis hoiavad moded siin kokku ja õigus jääb ikka neile.Seega jäävad meie ettepanekud või palved \"hüüdja hääleks kõrbes\"
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

        Algselt postitas mcnamara



        Ära ulu. Mine otsi siis teema, kus sul ropendada lubatakse ja ole õnnelik.
        ma ei ulu siin ja õnnelik olen ma koguaeg!!! Ropendamine ei puutu asjasse. kui sinu arust on pissa housuissa ropp, siis palju õnne. lihtsalt ma ei saa aru sellest, et miks neid moderaatoreid siis nii palju siia vaja oli, kui osad neist teevad täiesti absurdseid otsuseid ja teised... ma ei teagi mis teised teevad

        enivei. ma ei oota nüüd, et jumalapärast need minu kustutatud postitused kuidagi heastatakse. ei. aga seda tahaks küll teada, et mille alusel üldse seda kustutamist/tsenseerimist siin läbi viiakse..... kas ongi oma suva järgi või on asi nii, et kui sa oled minu sõber, siis ma lasen sul pohhui mida kirjutada ja ei tee sulle midagi... või mis?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

          Algselt postitas mcnamara


          Ära ulu. Mine otsi siis teema, kus sul ropendada lubatakse ja ole õnnelik.
          Lihtne macca,onju-\"ära ulu\".Varsti tulevad teised tegelinskid ja ütlevad \"mis te kiunute,ei meeldi,otsige teine foorum\"
          Palju õnne.Ja üldse,unustage ära,mis kirjutasin.jätkake samas vaimus...
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

            takule bänn!!!
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

              Algselt postitas taku*
              lihtsalt ma ei saa aru sellest, et miks neid moderaatoreid siis nii palju siia vaja oli, kui osad neist teevad täiesti absurdseid otsuseid ja teised... ma ei teagi mis teised teevad
              Mina olen väga rahul sellega, et siin foorumis on veel nurgakesi, kust roppused ja hõissa-kisa puuduvad ning mingit korda püütakse hoida, et postitustel teatud sisu ka sees oleks.
              Mina isiklikult olen oma modereeritavas alamfoorumis mõne üksiku postituse kustutanud ja seejärel ka vastavale foorumlasele privaatsõnumiga märku andnud, mis põhjusel ma seda tegin. Võib-olla nii olekski õige. Samas mõistan, et näiteks off-topicu tühjade teemade tulv sellist isiklikku lähenemist ei võimalda.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                Macca,kõik õige mis räägid,ainult,et ma võin kinnitada sulle-hoki teemas ei olnud roppusi.Seal kustutati valimatult täiesti suvalisi postitusi.Ega me muidu saagi käima ei tõmbaks...
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                  nõus sellega, et tuleks anda siiski kasvõi privas inf mis tõttu nii toimiti, see ka hariks foorumlast ja ta saaks ka paremini aru, kus on piir..muidugi kui otse kuhugi saadeti, siis pole mõtet vastata
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                    Äkki oleks võimalik teha selline asi, et osad härrad saaksid bänni ntx mingist kellast mingi kellani.

                    Toon näite: Üks poiss. Nimetame teda tinglikult Scootriks armastab palju viina juua ja peale selle manustamist armastab öösiti meie privaatfoorumisse postitada. kahjuks enamasti nendes postituses sisu puudub. Tegu on tavalise läbuga
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                      Palun keelustada sellised idiootsed videod nagu Karla allkirjas. karla võiks seetõttu kak aheks aastaks BÄNNIDA!

                      Aitäh. tehke vöhemalt üks asi öra, see esimene, et nii ei tohi teha nagu karla teeb.

                      tweie, vellbaum
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                        Algselt postitas Martin


                        Palun keelustada sellised ******** videod nagu Karla allkirjas.
                        Liitun sooviga!
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                          Algselt postitas Jasper


                          Algselt postitas Martin


                          Palun keelustada sellised ******** videod nagu Karla allkirjas.
                          Liitun sooviga!
                          Erased.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                            Ma jätan pikemalt kommenteerimata. Alltoodu lihtsalt vihjeks, et midagi oleks ehk aeg ette võtta.

                            Algselt postitas eestimees
                            rääkides diagnoosist siis enamus foorumi kasutajaid võiks wismarisse saata.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                              Wismari poisid 1.aprillil

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                                Miks lennatil võib nii suur avatar olla signatuuriks ja minu oma kohe ära kustutati??

                                Kommentaar

                                Working...
                                X