320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tere pealekaebaja! mis sa kurat siin tyhja räuskad! ei ole mina taga teinekord nõus olnud ja ei pruugi ka olla edaspidi.....aga et nii värvikat kuju netinohikute lemmikarsenali ehk bännimisega karistama hakata? ei ma arvan et ei maksaks! krt see on jalgpall!

    Kommentaar


      tere metssiga. Kirjutan siia teemasse vist esimest korda kuigi olen soccerneti liige juba enne sept 2001, kui veel vana foorum meil oli. Ropendamine ja rõvetsemine ei ole värvikas ja jalgpalli juurde ei peaks kuuluma sileajusus. Mingu tagugu oma natsidega üksteisel molle üles ja karjugu seal SS Flora ja muud lollust aga see foorum võiks sellest vabaks jääda.
      On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
      I don’t care what you think of me!
      Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

      Kommentaar


        Kommentaar


          10 Lopez Saldana
          Algselt postitas Cule
          Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

          Kommentaar


            Algselt postitas magnisco Vaata postitust
            10 Lopez Saldana
            decline, ta on põhivend

            Kommentaar


              Algselt postitas magnisco Vaata postitust
              10 Lopez Saldana
              Too tüüp on vist mingi ekstrapuude ja tähelepanuvajadusega. Päris mitmel korral on ta jumala pohhuilt teisi sõimama hakanud. Minul on ta eilsest alates igastahes ignore listis

              Kommentaar


                Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                Too tüüp on vist mingi ekstrapuude ja tähelepanuvajadusega. Päris mitmel korral on ta jumala pohhuilt teisi sõimama hakanud. Minul on ta eilsest alates igastahes ignore listis
                Ei viitsi klassikalist postitust otsida, aga ignore-list on nõrkadele!
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                  Ballack peaks foorumist bänni saama. Ropendamine ja rõvetsemine praktiliset igas postituses. Natuke veel ja soccernet muutub hitlerjuugendi väljendumiskohaks.
                  Musi

                  Ahjaa, seda, et ma hitlerjuugend.....sellepeale ma ütleks, et bioloogid ei peaks õpetama tuumafüüsikuid ja muude lausete kohta seda, et katlal ei ole mõtet sõimata pada

                  PS rahusteid saab apteegist.

                  Kalli-kalli

                  Kommentaar


                    Mingi nog70 laseb väga ebanormaalselt suure allkirjaga ringi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Epic Vaata postitust
                      Mingi nog70 laseb väga ebanormaalselt suure allkirjaga ringi.
                      linki kah: http://foorum.soccernet.ee/member.php?u=29428
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        See on tõesti erakordselt häiriv allkiri, kuid meil peaks siin vist selle jaoks õigem teema ka olema. Igatahes midagi peaks ette võtma jah!
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Korras....

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mazz Vaata postitust
                            Korras....
                            Pane siis sama raksuga: http://foorum.soccernet.ee/member.php?u=19694
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Korras....
                              AILTON

                              Kommentaar


                                nu wdf, ignorelist on kyll tore asi kuid see on nõrganärvilistele ja arusaamatutele. kõigil on oma arvamus ja võib kirjutada mida tahes, see ei tohix olla minu teada olla keelatud, et oma arvamust ei tohi esitada. kuid väiksed punktid on küll kirjas milliseid sõnu jälgitaxe, mida kasutada ei tohi jne. (kyll siis politsei ja muu tähtsam rahvas tegeleb sellega) ja kui sulle ei meeldi siis ole hea ja ära loe neid. vaja on loomulikult kõigi arvamusi ja sina ei saa nendega kunagi leppida kuna sul on erinev maailmavaade. ma ei õigusta siin kedagi kuid nii minu arvates asi on. kui kõik hakkavad siin panema ignorelisti rahvast kelle kasvõi üxainuke lause ei meeldi, mis siis hakkab saama?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X