320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    vastus Kebabile

    Kommentaar


      Algselt postitas Kebab Vaata postitust
      tere metssiga. Kirjutan siia teemasse vist esimest korda kuigi olen soccerneti liige juba enne sept 2001, kui veel vana foorum meil oli. Ropendamine ja rõvetsemine ei ole värvikas ja jalgpalli juurde ei peaks kuuluma sileajusus. Mingu tagugu oma natsidega üksteisel molle üles ja karjugu seal SS Flora ja muud lollust aga see foorum võiks sellest vabaks jääda.
      Äkki valgustad sileajususest kui sa juba nii tark oled. ropendamine ei ole tõesti nauditav, selle kohta käivad punktid või miskit muud. oled sa asjast päris aru saanud mida tähendab SKINHEAD; PUNKAR; RÄPPAR; DISKOP::SE; TRÄÄNZIVEND; HIP-HOP; HIPI jne. kui jh siis olen sinuga isegi nõus vb. oleneb sinu arusaamast. KAS SIIS KINDLAD INIMESED VÕIVAD AINULT TULLA JALGPALLI VAATAMA NAGU OLI SALLIDE TEEMAGA?

      Kommentaar


        Algselt postitas almar Vaata postitust
        Äkki valgustad sileajususest kui sa juba nii tark oled. ropendamine ei ole tõesti nauditav, selle kohta käivad punktid või miskit muud. oled sa asjast päris aru saanud mida tähendab SKINHEAD; PUNKAR; RÄPPAR; DISKOP::SE; TRÄÄNZIVEND; HIP-HOP; HIPI jne. kui jh siis olen sinuga isegi nõus vb. oleneb sinu arusaamast. KAS SIIS KINDLAD INIMESED VÕIVAD AINULT TULLA JALGPALLI VAATAMA NAGU OLI SALLIDE TEEMAGA?
        sry unustasin NATZID NGRid ANTIFAD jne. Kas siis hakkab staadionil olema diskminireerimine juba fänluses (eelistataxe ka ainult teatud inimesi?), peale selle et jalka pealikud on juba kõike imelikke rassistlike ja muid loosungeid väljendatav demonstreerimine (mis on loomulik ja arusaadav) ja lausetega väljahüüdeid karistatav ja mittelubav fännisektorisse.
        kui nii siis peax ju publikut olema räigelt pole skinne ple vanureid ple diskohuvilisi, ple muidumehi jne. ainult jalgpallihuvilised kes trennis käivad ja neilgi on ainult piirangud.
        ma ei saa aru ole hea ja valgusta. juhe jumala koos

        Kommentaar


          Algselt postitas almar Vaata postitust
          ma ei saa aru ole hea ja valgusta. juhe jumala koos
          Duubeldan.


          Ma mõtlesin juba pikemat aega, kuidas küll lasteaed kõik asjalikud alamfoorumid ära vallutanud on. Korraks juba kahtlesin, kas LÄBU loomisel võib sellega mingi seos olla. Aga nüüd lõpuks koitis... järgmisel nädalal saab vaheaeg läbi, eks?
          Last edited by mazz; 27.03.09, 02:37.

          Kommentaar


            ei. koolivaheaeg on juba läbi.

            Kommentaar


              Nõuan estonile bänni.

              Kommentaar


                Ei ole vaja Estonile mingit bänni. Nii erilisele kujule ei saa anda seda

                Kommentaar


                  jep. Estonil on immuunsus teenitud. Teda ei saa välja hääletada.

                  Kommentaar


                    ROOTSI*UNN-ile kiiremas korras bänni!
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      aga Jürvile võiks küll Eesti lipu rõvetamise eest kerge anaali teha.
                      AILTON

                      Kommentaar


                        davai, sul on see au

                        Kommentaar


                          See kuradi UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU kõige uuem versioon.
                          toidke teda banaaniga palun!
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            ära vingu lollakas
                            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                            Kommentaar


                              Kuna banoki nimeline spämmer siin foorumis oma tegevuse lõpetab? Või on ta mingi välisturistina siin kirjas?
                              Hello! I´m mentaly ill.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas boobek Vaata postitust
                                Kuna banoki nimeline spämmer siin foorumis oma tegevuse lõpetab? Või on ta mingi välisturistina siin kirjas?
                                Ma ei tea, mind see küll ei häiri, kui ta õigesse teemasse õige video paneb...
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X