320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Ma ei tea, mind see küll ei häiri, kui ta õigesse teemasse õige video paneb...
    duubeldaks. boobekil on lihtsalt päevad ja viriseb ja viriseb.
    i don t like u u don t like me

    Kommentaar




      no sellist sigadust on raske kommenteerida kui mina kasutasin ühte päeva aastas kus selline roppus on lubatud, siis praegu on see ebasünnis tegu lihtsalt vastuvõetamatu.
      Little things worry little minds.

      Carlo Ancelotti, 2009

      Kommentaar


        Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
        http://foorum.soccernet.ee/showpost....postcount=1673

        no sellist sigadust on raske kommenteerida kui mina kasutasin ühte päeva aastas kus selline roppus on lubatud, siis praegu on see ebasünnis tegu lihtsalt vastuvõetamatu.
        nuta patja
        AILTON

        Kommentaar


          Mina olen Dannari ja blowjobi poolt.

          Sina värdjas vabanda.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tännnu
            Tee teene ja mine perse!Päris elus Sa mingi siuke vend et kui midagi on siis on eest kollane tagant pruun?!Ma saan aru et ma käin räigelt pinda siin kõigile vist,aga noh kannata/kannatage ära!
            Ma saan küll aru, et väga liberaalne foorum ja värki, kuid kas selline sigadus ei vajaks karistamist?
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Antud tegelane tuleks vist jah väikesele puhkusele saata.

              Kommentaar


                kuna anti viimati kellegile reaalne ban?
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  spammerid on kogu aeg saanud. aga nagu reaalsele kasutajale ... ?
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Palun uurige Voitovitsi ja Petr6vbe vms selliste inimeste Haservi toetajate postitusi , see on ebareaalsus.
                    i don t like u u don t like me

                    Kommentaar


                      http://foorum.soccernet.ee/member.php?u=25750 - kui veel mainitud pole
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Calva Vaata postitust
                        bannige ära mmind
                        Keegi tuleb poisi sooviga kaasa?
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas aanvaller
                          no mida iganes. Igatahes jalgpallur Eestimaal ei vaja mingit taastumist, sest siin on olematu tase

                          peale mängu natuke onad, siis paar õlut siis anaali siis paned rakvere vorstid ahju ja vsjo oled taastunud.
                          Krdi ohmoon

                          Kommentaar


                            sõnad isiklik ja arvamus tulevad meelde
                            Little things worry little minds.

                            Carlo Ancelotti, 2009

                            Kommentaar


                              Kodanik Gay Fish võiks küll mingi aja järele mõtelda
                              AILTON

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                                Kodanik Gay Fish võiks küll mingi aja järele mõtelda
                                Kanye West leiab tee soccernet.ee-se ja sa tahad ära bännida, tule taevas appi
                                Little things worry little minds.

                                Carlo Ancelotti, 2009

                                Kommentaar

                                Working...
                                X