320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Kurb on üks vägagi häiriv tegelane. Ilmselt lihtsalt idioot, aga need Pariisi teema postitused on väga-väga ebanormaalsed... Võiks saada noomituse, et normaalsemalt end üleval peaks või midagi.
    Algselt postitas kurb Vaata postitust
    Ma olen 11
    He's going to see better days, ma arvan.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Nimesid mainimata, näib et teatud tegelased saavad lammutada Itaalia alafoorumis nii nagu hing ihkab.

      Kommentaar


        Algselt postitas count
        Ja sellise kommentaari kirjutas üks värdjkas prantslaste vända imejast traürask ve? Mul on su emast ausalt kahju, iga päev sellisele raipele otsa vaadata ja mõelda et "miks ma küll aborti ei teinud" ....
        ammu juba ei ole naljakas tegelikult ja midagi lugemisväärset pole ta ka kordagi postitanud.

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          He's going to see better days, ma arvan.
          Oi vabandust, ei olnud sellest teadlik. Minu paha.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Tundub, et Uuu-l käib nett aegajalt ära ja foorumisse satub ta ainult Roma kaotusmängude ajal. Niisiis on naaberklubi tegelinski count tema koha üle võtnud.

            Tõepoolest - Manku ei meeldi minulegi, kuid iga mängu ajal ei käi ma nende teemas mölisemas, et nad on nii sitad ja kohe-kohe saavad tappa. Rõõmusta vaikselt taskusse, count, ja mõtle veits asjade üle järele.

            Praegu tuleb hoiatus, järgnevate rikkumiste korral järgneb nädalane bänn.

            Kommentaar


              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
              Kasutaja count saab hoiatada liigse mölisemise eest. Kopa viskas lõpuks ette see. Järgmine kord ootab ees nädalane bänn.
              Kuidas defineerida järgmist korda? Tüütuks juba muutunud need temapoolsed kontrollimatud vihapursked ja vägivallaga ähvardamised.

              Kommentaar


                Kui ma ise peale satun ja ära tüütab. Või kui mazz seda teeb.

                Kommentaar


                  Uudishimust, kas mõni admin teisele adminile bänni ka on pannud?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                    Uudishimust, kas mõni admin teisele adminile bänni ka on pannud?
                    Jep, Saarlane bannis Mazzi suvel ära. Ja Wiiner bannis Saarlase ära.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                      Kui ma ise peale satun ja ära tüütab. Või kui mazz seda teeb.
                      wtf? mismõttes ma nüüd banni saama hakkan? Kas ma pean enda toetuseks allkirju koguma hakkama? Mulle võib öelda mida tahetakse, aga kui ma julgen vastata "vihapurskega" siis olen mina see paha onu? Suht selka tasemel käitumine, kas te olete ikak kindlad et olete puberteedist väljas?
                      ja kui juba inimõiguste piiramiseks läheb, siis miks nahhui teil ei ole aadressiks pandud lenin.soccernet.nsvl ? Kui ma ei või vabalt oma arvamust avaldada ("vihapurskeid" me juba arutasime) sest mudiu mingid eided arsenali või manu (kelle mänge ma ka korralikult alati vaatan, ennem kui midagi sinna kirjutan) teemas saavad solvatud või hinge traumasid vms? Paneks veits suurema kella otsa ja arutaks seda asja täiskasvanute adminnidega, et kustmaalt hakkab see piir kus enam oma arvamust omada ei või ja peab ühtselt , meeskondlikult karjuma et kasutaja "Mask" on kõige nunnum ja manu on parim meeskond maailmas, sest nad on nii kiftid?!
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Keegi ei keela sul ju oma arvamust avaldada. Tegelikult isegi siis, kui see enamjaolt subjektiivsest lahmimisest või ilkumisest koosneb, nagu pahatihti kipub olema. Aga kui sa kukud räuskama ja isiklikult solvama, siis see ei ole enam arvamuse avaldamine, vaid lihtsalt foorumi reostamine. See ei ole küll mingi püha ja puutumatu inimõigus, et võin öelda/kirjutada, mida sülg suhu toob. Ja kui sa ei suuda tõesti neil kahel asjal vahet teha, siis peabki paraku ütlema, et...

                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          Keegi ei keela sul ju oma arvamust avaldada. Tegelikult isegi siis, kui see enamjaolt subjektiivsest lahmimisest või ilkumisest koosneb...
                          Ma olen omastarust vähemalt Manu teemas küll kribanud nii objektiivselt kui mul see võimalik on olnud, mida sa seal täpsemalt räuskamiseks nimetad ? Potitusi nagu järrgnevad ve? :

                          "Esimesel poolajal on vähem Manu sihik täiesti metsas...pallivaldamine ka Manul, eks Giggs peab jälle mdiagi leiutama et kastanid tulest välja tuua ...

                          edit: noh jah, ma tegelen tuleviku ennustamisega ka vabal ajal

                          edit2: kui kahe käega palli püüdes enam ka teist kollast Scholesi-le ei anta siis minge ausalt m....i! , masendav kohtunik ikka"


                          "Esimene poolaeg suht huvitav olnud, Manu esimesed 10 mintsa luuras ja sis hakaks kiiruse peale rünnakuid ehitama, see on ka ainuke relv Beskitase vastu olnud, aga õnneks mitte töötav. Kõige ohtlikum olukord oli suht poolaja alguses kus Rooney sai jooksule , aga tõmmati maha ja sinna see jäi...Muidu Beskitas ehitab suht ilusasti mängu üles, suht palju nurgalööke ka saanud, aga päris väravasse see pall veel jõuda ei taha, sest Manu mägnib isegi kaitsvamalt kui Beskitas, tavaliselt on 4 punast meest kaistses ootamas kindlalt. Kedagi esile tuua.... äkki Evra , kes kõige rohkem kiirendanud ühest otsast teise ja siis veel Valenci ja Nani on üritanud ka midagi aretada. Kui mäng nii edasi läheb lööb enem värava Beskitas kui Manu..."

                          "Teine poolaeg oli suht sarnane esimesele. Märkimisväärsemad juhtumid olid ehk Rooney vahetamine Oweni vastu ja sellele järgenud suure vihapursked Rooney poolt....äkki keegi kommenteeriks seda lähemalt, sellise pulli eest peaks SAF mõned mägnud laskma poisil külma dushi all istuda. Väga kummaline mees lõi värava, Scholes, Terve mängu täiesti tühi koht, aind mõned jõhkramad vead(mõni lihtsalt ei õpi) mida tema õnneks ei karistatud ja Beskitase väravavaht kes oli oma puuri väga korralikutl kaitsnud, ja siis selline nisanäpp tõrje, milel reboundis Scholes tühja väravasse... Beskitas vääris siit kindlalt puntki ja Manu peab väga õnnelik oelma et see üks värav sisse kobistati!
                          Hindaks mõnda mängjat sisi ka:
                          kaitseliin Manul kindel nagu kalju - 8
                          Valencia, Nani - 7
                          JA noh Berba , hahahah, ma ei saa siiani aru mida ta platsil teeb hinne puhas NULL - 0
                          Owenil oli võimalus skoorida, aga lõi tuimalt väravast mööda, mudiu aind suluseisus või nt tõukas Ferratrit täiesti suvaliselt selga...kahju et kohtunik ei tegutsenud hinne - 4
                          peaks vist kõik olema...sellise mänguga kaugele ei jõua !"

                          JNE VE??? Mida kuradit ma siis kirjutama nüüd pean hakkama, ma ise ka enam aru ei saa, palun too minu sõimud ja muud lahmimised nendest teemadest välja PALUUUUN!!! Ma ausalt ei saa aru...
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            See ongi ju see positiivsem osa, mille järel keegi pole sulle ju eriti halvasti öelnud, kas eksin? Hästi välja nopitud muidugi, samas seal teises pretensioonikas teemas näidatakse sulle praegu ilusti puust ja punaseks ära, millised asjad võiks teinekord kirjutamata jätta. Ülidselt - ära demagoogitse, ära solva ja katsu elus rohkem rohkem lilli ja liblikaid näha, siis ei tule keegi sind kuskile saatma ega bännima. Aa jah, tänavale mankufänne peksma ka ära mine, meil niigi raske.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Vincent, vanale koerale on küll raske uusi trikke õpetada, aga noh eks ma siis püüan oma roppuseid vältida, seda ei saa aga lubada Sensi v muu Romaga seonduvaga lubada.
                              Väike history lesson ka neile keda huvitab kus selline viha ja vastikuse ja okserelfeksid tulnud on.
                              Prantsusmaa - EM 2000 finaal. Peale seda on nemad minu shitlistis NR.1 kohal, kaasaarvatud kõik kes neid fännavad, kuid on ka normaalseid mehi, nt Domenech, kes minuarust oma pangepanemistega teeb vahest tuju ikka väga heaks
                              Arsenal - väga suur koostöö Prantsumaaga ja mudiugi 03/04 CL toimunu ja eelmise hooaja täielik ebaaus edasipääsemine Roma vastu. Kõik see kokku liites tekib üks väga suur pasakatel!
                              Manu - selle meeskonan vastu pole olnud eriti midagi halba öelda, kuni sinna ilmus C.Ronaldo, kellega koos tuli ka hordide viisi Gloryhuntereid, kes jagavad jalgpallist samapalju kui mina hieroglüüfidest, kahjuks ei kadunud Glory hunterid ka peale C. Ronaldo lahkumist... Respect on vanakooli manu fännidele, eelmise sajandi Manu oli vägagi sümpaatne ja kooseis ülimalt tugev...
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Hitler vihkas juute.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X