320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nohik
    Kui sinu meelest hakkati manut fännama Ronaldoga ja, et temaga tulid ka koik "gloryhunterid" siis sa pole just väga kaua jalgapalli jälginud. Oli näiteks üks teatud inglane keda koik "gloryhunterid" samamoodi fännasid ju, kes läks samasse meeskonda kui Krissu.
    Algselt postitas count Vaata postitust
    see nüüd kisub OT-ks juba ära, aga Ruud V Nistelrooyst ma ei hakka üldse rääkima, unustasin jah selle vananeva kärsa täitsa ära, hea et meelde tuletasid, oli jah sellien ebameeldiv vend ,eks üle kahe puute palli hoida ei osanud, a see selleks.
    LOLWUT!? Toesti ei mäleta sa teda? Enam vähem maailma tuntuim jalgpallur, keda peaks teadma ka inimesed, keda see mäng absull ei huvita. Millal oli Nistelrooy üldse nii popp, et ta gloryhuntereid tombas ja veel mis ajast on ta inglane? Kamoon see, et sa pakkusid Nistelrooyd vastuseks näitab, et sa pole 20 aastane...

    Kommentaar


      Algselt postitas Nohik Vaata postitust
      LOLWUT!? Toesti ei mäleta sa teda? Enam vähem maailma tuntuim jalgpallur, keda peaks teadma ka inimesed, keda see mäng absull ei huvita. Millal oli Nistelrooy üldse nii popp, et ta gloryhuntereid tombas ja veel mis ajast on ta inglane? Kamoon see, et sa pakkusid Nistelrooyd vastuseks näitab, et sa pole 20 aastane...
      ei pannud tähelene et küsisid inglast, vastus on muidugi moeguru Beckham, ei meõlnud ennem nii sügavalt kellele sa vihjasid ja pakkusin esimest kes lähiajaloost võtta oli...Nistelrooy oli ikka muidu ka väga popp...
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        tähendab ma ei viitsi isegi su jama peale muud vastaa, parem oleks üldse mitte vastata, aga ma arvan et koos kasutajaga Mask võite uurida lähemalt teemat : http://buduaar.ee/Foorum/Forum/topic/230512&lk=0
        head trenni
        Ahh seal sa oma päevad veedadki, kui soccernetis pole.

        Kommentaar


          Pubekad, kellel on nõrk närvikava, võiks küll vahel mõne hoiatuse saada.

          Kommentaar


            Cmartinc võiks väikse hoiatuse saada, ajab lolli iba seal fifa teemas.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Cmartinc võiks väikse hoiatuse saada, ajab lolli iba seal fifa teemas.
              Lihtsalt voiks selle spami ära kustutada...

              Kommentaar


                tahtsin ise ka mainida, et kaua võib.kustutaks need ta inimeste tyytamised ära ja mured nurka nagu Ain Allas ütleb.

                Kommentaar


                  Kas kasutaja "kurb" vanemaid ei saaks kuidagi hoiatada, et nende 11-aastane poeg võib hakata lähitulevikus lademeis nr 44 putsasid koju tassima?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                    Kas kasutaja "kurb" vanemaid ei saaks kuidagi hoiatada, et nende 11-aastane poeg võib hakata lähitulevikus lademeis nr 44 putsasid koju tassima?

                    sain jälle kõhutäie naerda kuna ta on ka minu kohta nii mõndagi öelnud...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                      Kas kasutaja "kurb" vanemaid ei saaks kuidagi hoiatada, et nende 11-aastane poeg võib hakata lähitulevikus lademeis nr 44 putsasid koju tassima?
                      oot, millega seoses need putsad? pole sellist posti silmanud.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        See vist, nagu ma aru saan.

                        Kommentaar


                          See teema ju ka.

                          Kommentaar


                            Ma sain jälle hommiku lõbusamaks teha

                            Kommentaar


                              Kasutaja kurb käib ikka tõsiselt närvidele - iga asja kohta midagi "tarka" öelda.

                              Äkki teeks talle nädalase puhkuse Soccernetist eemal. Saaks ehk koolis veidi tarkust omandada ja kui kui tagasi tuleb, on ehk aru saanud, et igasse putsamüügi teemasse pole vaja postitada.

                              Kommentaar


                                Tegelikult on kurb üsna naljakas tüüp. Pole selline "käi-putsi-võll", vaid suudab ikkagi muigama panna. Mind ta ei häiri. Aga meil on siiski demos kratos. Kes veel sõna tahab võtta kurva teemal?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X