320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Offtopic

    kümme

    Kommentaar


      Pange artetale Ip bänn vms. muidu jääbki uusi kasutajaid tegema

      Kommentaar


        Nagu öeldakse, siis ärge alluge provokatsioonidele. Kui noorhärra kuskil jälle pead tõstab, siis andke sellest rahulikult siin teemas teada ja ma saan paari nupuvajutusega bänni peale panna kõik ta postitused kustutada. Kui te aga peaksite tema läbule vastama, siis võib juhtuda, et need postitused jäävad alles.

        Lihtsalt ärge pöörake talle tähelepanu ja küll ta siis ise ka lõpuks väsib.

        Kommentaar


          Algselt postitas mazz Vaata postitust
          Nagu öeldakse, siis ärge alluge provokatsioonidele. Kui noorhärra kuskil jälle pead tõstab, siis andke sellest rahulikult siin teemas teada ja ma saan paari nupuvajutusega bänni peale panna kõik ta postitused kustutada...

          Siin.

          Kümpa.
          Hello! I´m mentaly ill.

          Kommentaar


            Algselt postitas boobek Vaata postitust
            Siin.

            Kümpa.
            Korras....

            Kommentaar


              Tundub vist, et nüüd on Arteta uus kasutaja "Totti owns".
              Hakkab jälle mingit paska Serie A foorumisse tekkima.
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                Tundub vist, et nüüd on Arteta uus kasutaja "Totti owns".
                Hakkab jälle mingit paska Serie A foorumisse tekkima.
                Korras....

                Kommentaar


                  Lugupeetud toimetus. Peale eilsed sündmusi Olimpico staadionil võtaksin ma endale puhkuse , või siis pööraksin suuremat tähelepanu Itaalia teemades toimuvatele provokatsioonidele. Saaksite ära hoida suuremad tapatalgud. Aitäh tähelepanu eest!
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas count Vaata postitust
                    Peale eilsed sündmusi Olimpico staadionil võtaksin ma endale puhkuse
                    Palun väga

                    Õigupoolest teenisid puhkuse juba eraldi küsimatagi välja, aga see selleks. Saad nüüd päeva jagu kevadpäikest nautida ja närve puhata.

                    Kommentaar


                      uuu'dele võiksid ka ikka ära väänata.
                      Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                      Kommentaar


                        järgmine kloon...

                        jõudu, mazz.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          järgmine kloon...

                          jõudu, mazz.
                          Korras. Jõudu tuleb pigem soovida kloonijale, sest uue e-maili tegemine ja registreerimine võib tõesti mingi vaev olla, aga paari klikiga kasutaja bännimine ja postide kustutamine ei nõua küll arvestatavat pingutust ega aega.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mazz Vaata postitust
                            uue e-maili tegemine ja registreerimine võib tõesti mingi vaev olla
                            iimeili lahtrisse võib mingit umbluud ka kirjutada, konto aktiveerimiseks toda vaja ei lähe.

                            (mäletan ma otseloomulikult aegadest, kui oma ainsa ja viimase kasutaja tegin)

                            Kommentaar




                              guess whos back, back again.
                              Algselt postitas Iceman
                              Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                                Korras....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X