320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kloun jälle tagasi?

    Kommentaar


      Algselt postitas Päpü
      Ärge mustake mind, ma ei ole tema !
      Oleks uskunud, kui sa MESSI29 kasutajanimega sisse loginud.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        See tuleks koha ära bännida
        Algselt postitas Tofoa
        Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

        Kommentaar


          http://foorum.soccernet.ee/member.php?u=31575

          E: ette jõuti

          Kommentaar


            Mezcirtej nädalaks puhkusele

            Kommentaar




              järgmine tont

              Kommentaar


                Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                Korras....

                Kommentaar


                  count vääriks väikest puhkust. MM-i lõpuni näiteks. Rõvetsemisel peaks olema piir.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Üldse võiks veidi neid MM-i teemasi pasast puhastada. Loetavat teksti on aina raske ja raskem leida.

                    Kommentaar


                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        count vääriks väikest puhkust. MM-i lõpuni näiteks. Rõvetsemisel peaks olema piir.
                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Üldse võiks veidi neid MM-i teemasi pasast puhastada. Loetavat teksti on aina raske ja raskem leida.
                        Puhastasin F-grupi teemat, mujale praegu ei jõua. Päris masendav pilt tõesti. Kõike ma kahjuks lugeda ei saa, aga andke palun privaatsõnumiga teada, kui konkreetselt miski üle käte läheb, sest siis on moderaatoritel lihtsam.

                        Hetkel ma bänne kellelegi ei anna, aga läbu jätkudes tuleb seda vist teha. Selle järgi, mis lugesin, peaksid eelkõige count ja Tofoa küll natuke koomale võtma.

                        Korras.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mazz Vaata postitust
                          Hetkel ma bänne kellelegi ei anna, aga läbu jätkudes tuleb seda vist teha. Selle järgi, mis lugesin, peaksid eelkõige count ja Tofoa küll natuke koomale võtma.
                          Aga samas mingid icemanid, budulojused, 17'd ja muud töllid tohivad lausidiootsust suust välja ajada? ok, sorri.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Aga samas mingid icemanid, budulojused, 17'd ja muud töllid tohivad lausidiootsust suust välja ajada? ok, sorri.
                            Niipalju kui sellest teemast lugesin, vastati ainult sinule ja countile teie enda väljenduse tasemel.

                            Kui sul on konkreetseid näiteid vastupidistest, siis anna tulla.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mazz Vaata postitust
                              Niipalju kui sellest teemast lugesin, vastati ainult sinule ja countile teie enda väljenduse tasemel.

                              Kui sul on konkreetseid näiteid vastupidistest, siis anna tulla.
                              On küll jah, kahjuks paremad näited on juba ära koristatud. Üldiselt mina ei haugu, kui põhjust ei anta. Samas pidada makarone ainsateks teesklejateks ning anti-jalgpalli emaks siin maailmas, kes pidevalt saab abi kohtunikelt, on minu silmis sama idiootne, kui U MAD legendary pilt. Kui mingid koerad tulevad nimetama neljakordseid maailmameistreid ilma igasuguse loogika ning argumentatsioonita maailma kõige nõmedamaks satsiks, siis olgu pealegi, arvaku nii, kuid siis olgu valmis ka selleks, et count või mina või keegi kolmas neid ka perse saadab.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                On küll jah, kahjuks paremad näited on juba ära koristatud. Üldiselt mina ei haugu, kui põhjust ei anta. Samas pidada makarone ainsateks teesklejateks ning anti-jalgpalli emaks siin maailmas, kes pidevalt saab abi kohtunikelt, on minu silmis sama idiootne, kui U MAD legendary pilt. Kui mingid koerad tulevad nimetama neljakordseid maailmameistreid ilma igasuguse loogika ning argumentatsioonita maailma kõige nõmedamaks satsiks, siis olgu pealegi, arvaku nii, kuid siis olgu valmis ka selleks, et count või mina või keegi kolmas neid ka perse saadab.
                                Nõmedus on veel hullem kui rumalus ja kui sa võtad omale õiguse inimesi lihtsalt perse saata, siis vastatakse sellele samaga ja lõpuks on kogu teema sellist jama täis.

                                Su netigängsterlik ärapanemine ei muuda kedagi targemaks ega muuda nende arvamust ega tõesta sinu pointi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X