320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    no mul on pohh see tsensuur, kuna läbu on ropult palju. Probleem on selles, et eri vendadele kehtivad eri reeglid ja teatud härrad peavad ennast ikka nii härradeks, kuigi on ise hullemad trollid kui teised kokku. Rumalus ei ole kuridegu, aga kui piiratud mõtlemisega inimene teisi järjepidevalt noomib, siis on vilets vaadata küll.

    Ja palun ärge hakake ridade vahelt lugema ja igasugu asju ette kujutama. Nagu näha on asi mäda ja kala haiseb igalt poolt. Rõvedalt haiseb. Fuih!

    Kommentaar


      Algselt postitas count Vaata postitust
      Ühesõnaga jään ootama konkreetset vastust, miks mina ei tohi ja KÕIK teised tohivad.
      Vastan ise: sest moded ütlevad nii.

      Mina ei oleks sinu algset postitust ära kustutanud, aga austan modede õigust oma alamfoorumites ise korda hoida, kuniks neile suuremaid pretensioone ei ole. Aga kui sa vastad postituse kustutamisele korduva ja korduva ja korduva spämmiga, teades juba ette, et see kuulub kustutamisele, siis võid oma halaga tõesti metsa minna.

      Spämmi, lapsiku virina ja lahmivate solvangute jätkudes võivad moded su ka puhkusele saata.

      Kommentaar


        just in case c*unt, oli meil mingi kokkulepe, kuidas toimida, kui sa oled kihlveo lõppemise ajal bännitud?
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas mazz Vaata postitust
          Vastan ise: sest moded ütlevad nii.

          Mina ei oleks sinu algset postitust ära kustutanud, aga austan modede õigust oma alamfoorumites ise korda hoida, kuniks neile suuremaid pretensioone ei ole. Aga kui sa vastad postituse kustutamisele korduva ja korduva ja korduva spämmiga, teades juba ette, et see kuulub kustutamisele, siis võid oma halaga tõesti metsa minna.

          Spämmi, lapsiku virina ja lahmivate solvangute jätkudes võivad moded su ka puhkusele saata.
          Vaata mazz, sinult mõistlikku suhtumist ei oota ma juba ammu, aga ära päris idiooti ka palun mängima hakka. Võta see uus eruokalkulaator ja arvuta välja kui palju on vincenti v fitti vms. 5000 postitusest spämm, suvaline ila, mõnitamine, trollimine või laussõim. Kui sa oled selle tehte ära teinud, siis tule uuesti siia tagasi ja kirjuta emakeeles, mis õigused nad kaasa on saanud, mida mul pole? See et nad on moded? Pole piisav põhjendus. See on nagu politseinik tapab suvalise inimese oma vabal ajal ära ja ütleb pärast, et "MA VÕIN, SEST MA OLEN KORRAVALVUR" (siin peab äärmuslikke näiteid tooma ,kuna mõne isiku IQ lihtsalt ei võta jutu pointi välja)! Kui inimene on moderaator siis tal on KOHUSTUS OLLA EESKUJU, mitte teha seda mida EI TOHI 3 korda rohkem kui tavakasutajad!
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Probleem on selles, et eri vendadele kehtivad eri reeglid ja teatud härrad peavad ennast ikka nii härradeks, kuigi on ise hullemad trollid kui teised kokku. Rumalus ei ole kuridegu, aga kui piiratud mõtlemisega inimene teisi järjepidevalt noomib, siis on vilets vaadata küll.
            Aa, okei Ren. Tunnistan oma ränka süüd. See pask, mida mina (või vints, või keda sa nüüd silmas pead?) siia foorumisse toodame, on ikka üle mõistuse. Kuigi kindlasti olen ma mõne jobu üle ironiseerimise vahele teinud ka paar asjalikku postitust, ei ole see märkimist väärt.

            Ühtlasi taastasin kõik counti 'arvamusavaldused' manku teemas. Õieti oli neid ainult 1 ja ta pidas seda vajalikuks postitada enam kui 20 korda. Lugege terviseks.

            Ma tõesti enam ei tea, mis alustel moderaatorid töötama peaksid. Mõni aeg tagasi oli juhus, kus administraator(!) PraS hakkas kustutama minu postitusi, et mulle näitlikult selgeks teha, kui halb tunne see on, kui kellegi kirjatükk kustub. 'Ära tee teistele seda, mida ei taha, et sulle tehakse; ja mul ei ole sinuga probleemi,' PMis ta mulle. Otse loomulikult saatsin ma ta viisakalt perse. Tagantjärgi mõeldes oli see muidugi liiast, oleks võinud seda teha ka ilma viisakuseta. Samuti palusin tookord end mazzil moderaatori õigustest (ja kohustustest) vabastada, kuid ta veenis mind jätkama.

            Hetkel aga on mul täiesti lõplikult kopp ees pidevast võitlemisest tüüpidega, kes selle asemel, et püüda pisut mõelda, otsivad hoopis lahendust 'oma probleemidele'. Sorry, count, ma ei saa sulle lobotoomiat teha, kuigi see oleks ainus, mis sind aitaks. Seega uuest aastast mina enam moderaatorina jätkata ei soovi ja palun leida mõni teine loll, kes viitsib selle jamaga tegeleda.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Algselt postitas count Vaata postitust
              Vaata mazz, sinult mõistlikku suhtumist ei oota ma juba ammu, aga ära päris idiooti ka palun mängima hakka. Võta see uus eruokalkulaator ja arvuta välja kui palju on vincenti v fitti vms. 5000 postitusest spämm, suvaline ila, mõnitamine, trollimine või laussõim. Kui sa oled selle tehte ära teinud, siis tule uuesti siia tagasi ja kirjuta emakeeles, mis õigused nad kaasa on saanud, mida mul pole? See et nad on moded? Pole piisav põhjendus. See on nagu politseinik tapab suvalise inimese oma vabal ajal ära ja ütleb pärast, et "MA VÕIN, SEST MA OLEN KORRAVALVUR" (siin peab äärmuslikke näiteid tooma ,kuna mõne isiku IQ lihtsalt ei võta jutu pointi välja)! Kui inimene on moderaator siis tal on KOHUSTUS OLLA EESKUJU, mitte teha seda mida EI TOHI 3 korda rohkem kui tavakasutajad!
              Mida teeb inimene, kellele korravalvur on tema arvates liiga teinud?

              a) situb mendijaoskonna esise täis ja hädaldab, miks tal seda teha ei lubata.
              b) pöörab sellele tähelepanu ja kui probleem on olemas, saab kaaskodanike toetuse.

              Kommentaar


                voah voahh voaahh, calm down fitt, calm the f*ck down!
                Kes siin on soovinud kellegi lahkumist moderaatorina? Küsimus oli hetkel ÜHES konkreetses postis mille ma eile tegin Manu teemasse. Sul ei olnud seda kohe kindlasti vaja ära kustutada, aga sa siiski tegid seda. Keskmine inimene oleks selle asja niisama jätnud, aga nagu sa mainisid, siis mina olen piisavalt kretiin, et oma posti korrata ja veelkord korrata, kuni sa aru saad, et mul on ÕIGUS oma arvamust avaldada, kuniks see kedagi otseselt ei solva. Mina pean sinu ja vincenti jne. jama lugema hommikust õhtuni, kõik kohad on täis, aga keegi hakka seda kustutama, seda peetakse normaalseks, sest teil on suuremad õigused ja te olete niiiiiiii überr lahedad. See on äärmiselt vale suhtumine.
                Ja ma ei pea ennast mingiks räigeks spämmeriks nagu te üritate siin väita. Itaalia temast satun ma väga harva kuskile mujale postitama, niiet süüdistage oma spämmi teemas küll kedagi teist!
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas fitti Vaata postitust
                  Aa, okei Ren. Tunnistan oma ränka süüd. See pask, mida mina (või vints, või keda sa nüüd silmas pead?) siia foorumisse toodame, on ikka üle mõistuse...
                  Ma isegi kirjutasin oma posti, et palun mitte ridade vahelt lugeda ja hakata spekuleerima, et kellele mu tekst suunatud on...aga siis ma kustutasin selle. Oleks ju võinud selle alles jätta, aga ega see vist poleks aidanud ka.

                  Eks igaüks näeb seda, mida tahab ja selles on inimest patt süüdistada.

                  Kommentaar


                    maha fittivints, count adminniks!
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      maha fittivints, count adminniks!
                      Njaa, see oleks nagu saabumine Utopia saarele, kus kõik saaksid suust välja ajada ükskõik mis iba nende ajunatuke parasjagu valmis genereerib. Ja seda vajadusel 20 korda järjest, kui oled piisavalt kretiin, ofkoors. Peaasi, et see kedagi ainult otseselt ei solva. Sest miks peaksid austet foorumikasutajad olema sunnitud lugema fitti ja vincenti poolt produtseeritud jama hommikust õhtuni, kui neil on võimalus nautida counti ja reni intellektuaalseid jalgpalliteemalisi keskustelusid. Sest neil on see ÕIGUS. Maha repressiivorganid! Elagu sõnavabadus!
                      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                      Kommentaar


                        Jumal hodiku selle eest et mina peaksin seda jama siin modereerima
                        Aga jüryöö, mulle meeldib siin foorumis lugeda kuidas moraalirikkad tüübid 15 aastaseid posikesi nahhui saadavad: http://foorum.soccernet.ee/showpost....&postcount=182
                        See on TÕELINE TASE! Sellistelt vendadelt ma oma käitumisreeglid siin foorumis õppinud olengi...ma vist olen midagi valesti teinud...
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas count Vaata postitust
                          Keskmine inimene oleks selle asja niisama jätnud, aga nagu sa mainisid, siis mina olen piisavalt kretiin, et oma posti korrata ja veelkord korrata, kuni sa aru saad, et mul on ÕIGUS oma arvamust avaldada, kuniks see kedagi otseselt ei solva.
                          Millest sa üleüldse järeldad, et sul säärane õigus on? Oma notepadis on sul õigus kõiki oma probleeme väljendada täpselt sedasi, kuidas sa ise soovid. Siin oled sa paratamatult külaline kellegi teise mänguväljakul ja selle omanikel ei ole mingit vajadust lubada sul roojata sinna, kuhu iganes sina seda soovid.

                          Kodurahu säilitamiseks oli kustutamine igati mõistlik.
                          20 LEGEND

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vtp Vaata postitust
                            Millest sa üleüldse järeldad, et sul säärane õigus on? Oma notepadis on sul õigus kõiki oma probleeme väljendada täpselt sedasi, kuidas sa ise soovid. Siin oled sa paratamatult külaline kellegi teise mänguväljakul ja selle omanikel ei ole mingit vajadust lubada sul roojata sinna, kuhu iganes sina seda soovid.

                            Kodurahu säilitamiseks oli kustutamine igati mõistlik.
                            Nõustun. Üldse on inimestel mingi imelik arusaam, et kui on mingi foorum-kommentaarium, siis sealne kommentaaride ülevaatamine on jube tsensuur ja sõnavabaduse piiramine. Kui soccerneti peaninad lubavad Fittil, vincel ja minul möliseda ja sinul ei luba, siis järelikult on su kommentaarides midagi viga, miks see teise kategooriasse läheb. Ja kindlasti ei ole see Counti välja pakutud "kepime Mazzi persse põhjus".

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Nõustun. Üldse on inimestel mingi imelik arusaam, et kui on mingi foorum-kommentaarium, siis sealne kommentaaride ülevaatamine on jube tsensuur ja sõnavabaduse piiramine. Kui soccerneti peaninad lubavad Fittil, vincel ja minul möliseda ja sinul ei luba, siis järelikult on su kommentaarides midagi viga, miks see teise kategooriasse läheb. Ja kindlasti ei ole see Counti välja pakutud "kepime Mazzi persse põhjus".
                              Kui mõni suvaline Pooli fännidest läheb ja ütleb manu teemasse et "te olete ikka üks paras m*nnikari" läbi lillede muidugi, siis see on normaalne, kui läheb kodanik count ja kiidab meekonda taevani on see spämm...
                              Kui mõni vincidest või fittidest oma irooniat ja sappi ja alaealiste suunas sõimu promovad on see kõikide nende jüngrite arust igati lahe ja ok, kui count kellegi p*rse saadab on ta kohe rassist ja idioot.
                              Kui LL Cool J räppis , oli see räpp, kui Tupac räppis oli see vaenu õhutav gängsta tapmise räpp
                              Naljakad olete
                              Kahju muidugi et dannar sina siia teemasse pealikute muhvi imema tulid ..eelnevalt on jäänud intelligentsema inimese mulje
                              PS! Ja kui keegi aru veel ei saanud, siis kordan ennast: Mina postitasin Manu teemasse ÜHE , ÜHE postituse, fitti kustutas selle, peale seda ma lihtsalt kortdasin oma postitamist, ja tema kustutamist, nüüd aga taastas kõik kustuttatud kordused.Tubli härrasmees oleks võinud ainult ühe neist postidest alles jätta(seda ma taotlesingi) Niiet ärge laske ennast segada sellest visuaalsest pettest!
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas count Vaata postitust
                                Kui mõni suvaline Pooli fännidest läheb ja ütleb manu teemasse et "te olete ikka üks paras m*nnikari" läbi lillede muidugi, siis see on normaalne, kui läheb kodanik count ja kiidab meekonda taevani on see spämm...
                                Kui mõni vincidest või fittidest oma irooniat ja sappi ja alaealiste suunas sõimu promovad on see kõikide nende jüngrite arust igati lahe ja ok, kui count kellegi p*rse saadab on ta kohe rassist ja idioot.
                                Kui LL Cool J räppis , oli see räpp, kui Tupac räppis oli see vaenu õhutav gängsta tapmise räpp
                                Naljakad olete
                                Kahju muidugi et dannar sina siia teemasse pealikute muhvi imema tulid ..eelnevalt on jäänud intelligentsema inimese mulje
                                PS! Ja kui keegi aru veel ei saanud, siis kordan ennast: Mina postitasin Manu teemasse ÜHE , ÜHE postituse, fitti kustutas selle, peale seda ma lihtsalt kortdasin oma postitamist, ja tema kustutamist, nüüd aga taastas kõik kustuttatud kordused.Tubli härrasmees oleks võinud ainult ühe neist postidest alles jätta(seda ma taotlesingi) Niiet ärge laske ennast segada sellest visuaalsest pettest!
                                Ma pole manku teemat lugenud, kuid arvestades mingi aasta alguse tempot ja tonaa˛i (näiteid ei oska tuua, kuna ei viitsi otsida), siis võid ka enda maine alla asja panna, et sinu postitusi kriitilisemalt vaadatakse. Kurb, et nii on, aga mis sa teed, life's a pits.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X