320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    maha fittivints, count adminniks!
    Njaa, see oleks nagu saabumine Utopia saarele, kus kõik saaksid suust välja ajada ükskõik mis iba nende ajunatuke parasjagu valmis genereerib. Ja seda vajadusel 20 korda järjest, kui oled piisavalt kretiin, ofkoors. Peaasi, et see kedagi ainult otseselt ei solva. Sest miks peaksid austet foorumikasutajad olema sunnitud lugema fitti ja vincenti poolt produtseeritud jama hommikust õhtuni, kui neil on võimalus nautida counti ja reni intellektuaalseid jalgpalliteemalisi keskustelusid. Sest neil on see ÕIGUS. Maha repressiivorganid! Elagu sõnavabadus!
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

    Kommentaar


      Jumal hodiku selle eest et mina peaksin seda jama siin modereerima
      Aga jüryöö, mulle meeldib siin foorumis lugeda kuidas moraalirikkad tüübid 15 aastaseid posikesi nahhui saadavad: http://foorum.soccernet.ee/showpost....&postcount=182
      See on TÕELINE TASE! Sellistelt vendadelt ma oma käitumisreeglid siin foorumis õppinud olengi...ma vist olen midagi valesti teinud...
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        Keskmine inimene oleks selle asja niisama jätnud, aga nagu sa mainisid, siis mina olen piisavalt kretiin, et oma posti korrata ja veelkord korrata, kuni sa aru saad, et mul on ÕIGUS oma arvamust avaldada, kuniks see kedagi otseselt ei solva.
        Millest sa üleüldse järeldad, et sul säärane õigus on? Oma notepadis on sul õigus kõiki oma probleeme väljendada täpselt sedasi, kuidas sa ise soovid. Siin oled sa paratamatult külaline kellegi teise mänguväljakul ja selle omanikel ei ole mingit vajadust lubada sul roojata sinna, kuhu iganes sina seda soovid.

        Kodurahu säilitamiseks oli kustutamine igati mõistlik.
        20 LEGEND

        Kommentaar


          Algselt postitas vtp Vaata postitust
          Millest sa üleüldse järeldad, et sul säärane õigus on? Oma notepadis on sul õigus kõiki oma probleeme väljendada täpselt sedasi, kuidas sa ise soovid. Siin oled sa paratamatult külaline kellegi teise mänguväljakul ja selle omanikel ei ole mingit vajadust lubada sul roojata sinna, kuhu iganes sina seda soovid.

          Kodurahu säilitamiseks oli kustutamine igati mõistlik.
          Nõustun. Üldse on inimestel mingi imelik arusaam, et kui on mingi foorum-kommentaarium, siis sealne kommentaaride ülevaatamine on jube tsensuur ja sõnavabaduse piiramine. Kui soccerneti peaninad lubavad Fittil, vincel ja minul möliseda ja sinul ei luba, siis järelikult on su kommentaarides midagi viga, miks see teise kategooriasse läheb. Ja kindlasti ei ole see Counti välja pakutud "kepime Mazzi persse põhjus".

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Nõustun. Üldse on inimestel mingi imelik arusaam, et kui on mingi foorum-kommentaarium, siis sealne kommentaaride ülevaatamine on jube tsensuur ja sõnavabaduse piiramine. Kui soccerneti peaninad lubavad Fittil, vincel ja minul möliseda ja sinul ei luba, siis järelikult on su kommentaarides midagi viga, miks see teise kategooriasse läheb. Ja kindlasti ei ole see Counti välja pakutud "kepime Mazzi persse põhjus".
            Kui mõni suvaline Pooli fännidest läheb ja ütleb manu teemasse et "te olete ikka üks paras m*nnikari" läbi lillede muidugi, siis see on normaalne, kui läheb kodanik count ja kiidab meekonda taevani on see spämm...
            Kui mõni vincidest või fittidest oma irooniat ja sappi ja alaealiste suunas sõimu promovad on see kõikide nende jüngrite arust igati lahe ja ok, kui count kellegi p*rse saadab on ta kohe rassist ja idioot.
            Kui LL Cool J räppis , oli see räpp, kui Tupac räppis oli see vaenu õhutav gängsta tapmise räpp
            Naljakad olete
            Kahju muidugi et dannar sina siia teemasse pealikute muhvi imema tulid ..eelnevalt on jäänud intelligentsema inimese mulje
            PS! Ja kui keegi aru veel ei saanud, siis kordan ennast: Mina postitasin Manu teemasse ÜHE , ÜHE postituse, fitti kustutas selle, peale seda ma lihtsalt kortdasin oma postitamist, ja tema kustutamist, nüüd aga taastas kõik kustuttatud kordused.Tubli härrasmees oleks võinud ainult ühe neist postidest alles jätta(seda ma taotlesingi) Niiet ärge laske ennast segada sellest visuaalsest pettest!
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas count Vaata postitust
              Kui mõni suvaline Pooli fännidest läheb ja ütleb manu teemasse et "te olete ikka üks paras m*nnikari" läbi lillede muidugi, siis see on normaalne, kui läheb kodanik count ja kiidab meekonda taevani on see spämm...
              Kui mõni vincidest või fittidest oma irooniat ja sappi ja alaealiste suunas sõimu promovad on see kõikide nende jüngrite arust igati lahe ja ok, kui count kellegi p*rse saadab on ta kohe rassist ja idioot.
              Kui LL Cool J räppis , oli see räpp, kui Tupac räppis oli see vaenu õhutav gängsta tapmise räpp
              Naljakad olete
              Kahju muidugi et dannar sina siia teemasse pealikute muhvi imema tulid ..eelnevalt on jäänud intelligentsema inimese mulje
              PS! Ja kui keegi aru veel ei saanud, siis kordan ennast: Mina postitasin Manu teemasse ÜHE , ÜHE postituse, fitti kustutas selle, peale seda ma lihtsalt kortdasin oma postitamist, ja tema kustutamist, nüüd aga taastas kõik kustuttatud kordused.Tubli härrasmees oleks võinud ainult ühe neist postidest alles jätta(seda ma taotlesingi) Niiet ärge laske ennast segada sellest visuaalsest pettest!
              Ma pole manku teemat lugenud, kuid arvestades mingi aasta alguse tempot ja tonaaži (näiteid ei oska tuua, kuna ei viitsi otsida), siis võid ka enda maine alla asja panna, et sinu postitusi kriitilisemalt vaadatakse. Kurb, et nii on, aga mis sa teed, life's a pits.

              Kommentaar


                ainuke arusaamatu asi on endiselt see, et kuidas mind pole hüpermodeks tehtud
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Count on süüdimatu tropp, kes vaatamata oma 25 (sic) eluaastale käitub ja mõtleb nagu 10 aastane. See õiguste jutt veel eriti ebaloogiline. Täiesti sihipärane nokkimine Unitedi teemas ja endal jääb veel õigust ülegi. Mingu tänavale ja karjugu mingi sama tonaalsusega pläma. Paremal juhul jääb veidriku plekk külge (a'la Jüri Liim), natuke halvemal juhul viiakse pehmete seintega tuppa tagasi ja kui eriti veab, siis lüüakse lihtsalt hambad kurku. Kuigi kuuldavasti on tegemist Lädra suguse löömakunniga, kes taob pool Eestit vajadusel ära.

                  Juba ennetavalt säästan sind suu vahus trükkimisest ja tean, et sa tahad mind süüdistada sohilaste armastuses/pederastias ning modede m*nniimemises. Või siis hakkad oma ülimat õiglust taas taga ajama ja aiaaugust rääkima.

                  Kui ikka mingi kriitiline mass pisut teravamaid foorumikasutajaid sind idioodiks peab, siis äkki on viga sinus endas. Ei?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                    Kui ikka mingi kriitiline mass pisut teravamaid foorumikasutajaid sind idioodiks peab, siis äkki on viga sinus endas. Ei?
                    Millised teravamad foorumlased counti idioodiks pidanud on?

                    Anyways, erireeglid ahju! See pole normaalne, et ainult üht venda nussitakse. Mida arvate kohtunikest, kes annavad mängust mängu ainult ühele mehele punase kaardi. Kõikide teiste mängijate vead pole kunagi isegi mitte kollast väärt.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Kõikide teiste mängijate vead pole kunagi isegi mitte kollast väärt.
                      Inglise jalgpalli alafoorumist oleme aastate jooksul kustutanud tuhandeid ja veelkord tuhandeid postitusi. Rääkida siinkohal erikohtlemisest on täielik jama. Aga sa tead seda niigi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Millised teravamad foorumlased counti idioodiks pidanud on?
                        Ok, sorry, minu paha. Tõlgendasin viimast paari lehekülge ja varasemaid konfrontatsioone ilmselt läbi valede prillide. Tramaivõi seal itaalia alateemas pesitsevad, mõnende normaalsete eranditega, ikka mingid inimrassi eriliigid. Hea, et sa vähemalt ise aru saad, et oled kõigi coolim, diibim ja teravaima huumorimeelega maailmanäinud teismeline.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                          Ok, sorry, minu paha. Tõlgendasin viimast paari lehekülge ja varasemaid konfrontatsioone ilmselt läbi valede prillide.
                          Umm, ma ei saa aru mida sa siin ironiseerida üritad, sest counti pole siin teemas viimasel paaril leheküljel tropiks ega idioodiks keegi peale sinu enda nimetanud. Räägitakse spämmimisest, trollimisest, moderaatorite ebapädevusest, tsensuurist ja kohutavalt raskest moderaatorite elust.

                          Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                          Tramaivõi seal itaalia alateemas pesitsevad, mõnende normaalsete eranditega, ikka mingid inimrassi eriliigid.
                          Hey, count, sina või? Vahetasid usku?

                          Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                          Hea, et sa vähemalt ise aru saad, et oled kõigi coolim, diibim ja teravaima huumorimeelega maailmanäinud teismeline.
                          Kuidas see siia puutub?
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Räägime veel palun semantikast, aiaauk jne.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincϵnt
                              kleh viitsid pane veel paar rasket sõna, et jätta endast mulje kui väga haritud ja erudeeritud noormehest
                              Tofoa kuule, isegi parim anekdoot ei ole enam eriti naljakas, kui seda lõpmatuseni nämmutada. Lõpeta nüüd ära see varikontodega mängimine.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                Tofoa kuule, isegi parim anekdoot ei ole enam eriti naljakas, kui seda lõpmatuseni nämmutada. Lõpeta nüüd ära see varikontodega mängimine.
                                Kuule kahma lutti. See pole minu kasutaja. Tahad nii kõva vend olla ja puusalt tulistada, siis taba vähemalt märki. Muidu jätad kole haleda mulje endast.

                                uuri mazzilt IP järgi, saad ise ka aru kui loll sa oled. Aga noh, eks IP-l ole kah komme muutuda kui kohe kontrollitud ei saa.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X