320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei saa aru mida te siin vaidlete nüüd. Kõik on juba pm selge! On ainult üks küsimus, millele keegi , MITTE KEEGI, ei taha vastata ja seda välditakse nagu 80 aastase naise vagiinat. MIKS VINCENT VÕIB SIIN FOORUMIS ALAEALISTEGA ÜLBITSEDA JA NEID SÕIMATA? Kui sa oled alaealine ja vincent on sind sõimanud, võta ühendust, ära karda, tunneli lõpus on valgus.
    Ja faktid mis selged on:
    1. Iga counti postituse tagajärjel sureb üks inimlaps AIDSi (olen kuulnud juhtudest, kus on surnud ka kalad)
    2. Peale igat counti soccernetti logimist saab kellegi ema siin foorumis emakavähi
    3. count on nii kretiin ja rumal ja loll, et kui oleks valida, kas count või vaido neigaus, siis valiks kõik targemad mehed siin foorumis viimase!
    4. count on teinud socceerneti rekordi, mida keegi si suuda elusees purustada. nimelt on ta ainuisikuliselt suutnud teha üle 1000 posti puhast spämmi, sõimu ja ajuvabadust, ilma et ta selle eest karistatud oleks saanud!
    5. counti küsimustele vastatske nagu poliitikud ajakirjanikele, hästi teemast mööda ja maailma suurima ringiga!
    6. kui count peaks IRL nägema/kuulma kuidas vincenti sugused no liferid väikseid lapsi kiusavad või sõimavad, siis ta annaks väga tugevalt vastu pead, lahtise käega!
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Ok et asi selge oleks, siis tunnistan, et see on minu varikas. Täpsemalt kasutaja Uuu variaks, kelle variaks mina olen.

      Eks siis puust ja punaseks:

      Kasutaja Uuu varikontod on järgmised:

      cannuman
      tofoa
      teiresias
      count
      nohik
      tartanjan
      vombat
      jr
      karl54
      vello99
      igasugu vintsu variantsioonid (mingi 10tk vähemalt)
      ja iceman

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        Tofoa kuule, isegi parim anekdoot ei ole enam eriti naljakas, kui seda lõpmatuseni nämmutada. Lõpeta nüüd ära see varikontodega mängimine.
        pane jälle mingi labane pilt kui sul midagi öelda enam pole!

        Üldiselt prouad vincud ja fitud palun olge mehed ja ärge eidestuge.

        muidugi lahe on see,et mõni kutt toob musta pesu teiste ette ning see lamp sõnum mis mulle väga erudeeritud härralt ilusate sõnadega minuni jõudis on kustutaud. viisakas my äss

        Fitti sa oled üks kõige eidem vend kes siin foorumis olnud.

        Tõsiselt nagu kui sulle öeldakse midagi siis kukud sa kohe kituma,et oi oi mulle tehti liiga ja ma nüüd jonnin ja palun kiitke mind ning paluge mind tagasi on väga kehva suhtumine.

        Enamus teie poste on ju sama hullud kui cannu või siis coundi pilavad sõnumid, kuid iga sõnumit kustutades teete oma olematu margi veelkord täis.

        Tuletaks ühe asja veel meelde,et te sarnanete ühe enam ja enam preili Kuno Tehvaga, kes leiab et tema klubiga seonduvad uudised peavad olema ainult roosad ja pehmed ning vähegi kritiseeriv sõnum on out.

        Fitti sa pika alalõuaga eit oled üks suur ja paks tütarlaps, kes ei suuda teistsuguste arvamustega lihtsalt nõustuda ja kõik!

        Jumal on rääkinud

        Kommentaar


          No ma ei tea, see count tundub selline kahtlane vennike tõesti, kelle vaimne areng on kuskil pidama jäänud. Või tahab ta meelega sellist muljet jätta?
          Samas peab nõustuma ka countiga. Kohati jääb mõne vanema foorumlase puhul tõesti mulje, et vaadatakse noorematele ja uuematele liikmetele ülevalt alla.
          Mode foorumis on nagu jalgpallis kohtunik- tal on alati õigus, isegi kui tal pole! Kodanik SW on ka minu postitusi kustutanud Arsenali teemas ning samuti ka fitti kuskil. Eks ajab küll sita keema, aga ma ei lähe seda kisama ja omale õiglust nõudma.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Nagu üks vanakreeka filosoof-matemaatik ükskord ammusel ajal ütles: "kurat raisk adminnid ärge nussige lihtrahvale näkku." (olgu veel öeldud, et adminnid olid vanas kreekas vaat et linnapea staatuses ja kui sinna demokraatia jõudis siis oligi käes hetk kus tuli võtta otsustavalt kätte neljatahuline kaigas ja kaitsta sõnavabadust oma elu eest. vot prg mul kadus mõttelõng veits ära aga point on see et nagu ka vanas kreekas, nii on ka praeguses foorumis, kus adminnid kuritarvitavad oma õigusi ja eelistavad teatud kaadrit. no lisaks muidugi counti näidetele, on mul ka varnast võtta juhtum, kus barcelona teemas on juba viimastel lk-el pikemalt räägitud barcelona vaatamisväärsustest ja barcelona rannas asuvatest tissidest jne.. kuid miskisel imelikul kombel kustutati sealt koheselt lihtrahva ( teiresias ja alehis nt) postitused, mis olid täpselt sama off-topicud kui teised, kuigi ma veel lisasin ka oma arvamuse eelmisest mängust !!!! ) kuid foorumis väheke paremas nimekirjas olevad sellid( ei hakka küll nimesi nimetama.... ah sitta kah: dannar,saarlane,lorenzo,eika, jne... ) postitused, mis polnd sugugi teemakohasemad, peesitavad seal siiski. vot sulle demokraatiat nüüd. ja ma postitan teile tänutäheks veel ühe pildi ka, et te viitsisite mu teksti läbi lugeda ja sellega ka nõustuda(lepingus oli kirjas et kui te loete mu teksti läbi, siis te nõustute sellega(leping oli suusõnaline ja seda ei tohi avalikustada)) !!!!!!!!!

            Kommentaar


              Üldiselt ärgem tõmmelgem nende kustutatud postituste pärast. See siin on random jalgpallifoorum, mitte sõnavabaduse viimne kants.

              Ka minu postitusi on kustutatud - osad põhjusega, osad sellised, kus ma elavalt kujutasin ette, kuidas moderaator klikkis "Kustuta" vasaku käega, sest parem käsi 45kraadise nurga all ette sirutatud. Mis sellest siis nii väga ikka, kirjutan rahulikult edasi...
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                Algselt postitas count Vaata postitust
                MIKS VINCENT VÕIB SIIN FOORUMIS ALAEALISTEGA ÜLBITSEDA JA NEID SÕIMATA?
                Mis on sinu häda sellega, et mingile noorspämmarile kiiresti ja konkreetselt selgeks tehti, et teda ei taheta siia? Oleks siis, et asjata nah*i saadeti, aga peaasi et saaks millestki kinni haarata ja kiunuda eksole.

                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                muidugi lahe on see,et mõni kutt toob musta pesu teiste ette ning see lamp sõnum mis mulle väga erudeeritud härralt ilusate sõnadega minuni jõudis on kustutaud. viisakas my äss
                See on see sama PM, mille sa auhinnateemasse postitasid ja ise seega kõigi ette vedasid? Olgu sellega, kuidas on - Fitti sõnad ei tohiks sinus niiehknaa säärast paanikat tekitada, kui sa tookord omast arust õigesti talitasid. Võiksid ju hoopiski rõõmu tunda, et me kõik saame lugeda, mismoodi üks õilis administraator tegutseb.
                20 LEGEND

                Kommentaar


                  Algselt postitas vtp Vaata postitust
                  Mis on sinu häda sellega, et mingile noorspämmarile kiiresti ja konkreetselt selgeks tehti, et teda ei taheta siia? Oleks siis, et asjata nah*i saadeti, aga peaasi et saaks millestki kinni haarata ja kiunuda eksole.
                  lolwut? kui sa liitusid, panid kohe oma positustes vaid puhast kulda w

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                    lolwut? kui sa liitusid, panid kohe oma positustes vaid puhast kulda w
                    Ei, kuid ma ei käinud siin ka mingi lollaka netiskämmi abil pappi teenimas. Ma ei ole märganud, et Vince oleks kedagi puhtalt seepärast nah*i saatnud, et too lihtsalt noor ja rumal oleks. Sellise idiootsuse eest on see aga õigustatud küll.
                    20 LEGEND

                    Kommentaar


                      Iga counti kustutatud postituse järel saab üks ingel endale taevas tiivad.

                      Mis teil muidu häda on? Jõulujärgne stress?

                      Kommentaar


                        Hapukurgihooaeg. Serie A`s on vaheaeg ja polegi muud teha kui siin ja Mänku teemas trollida.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas PraS Vaata postitust
                          muidugi lahe on see,et mõni kutt toob musta pesu teiste ette ning see lamp sõnum mis mulle väga erudeeritud härralt ilusate sõnadega minuni jõudis on kustutaud. viisakas my äss

                          Fitti sa oled üks kõige eidem vend kes siin foorumis olnud.

                          Fitti sa pika alalõuaga eit oled üks suur ja paks tütarlaps, kes ei suuda teistsuguste arvamustega lihtsalt nõustuda ja kõik!

                          Jumal on rääkinud
                          Hahaha. Ma tuletan lugupeetud Jumalale meelde, et 'musta pesu' pesid esimesena ehk meie kirjavahetuse fragmente tõid auhindade teemas avalikuks ja elasid end välja just sina. Iga persesaatmist ei maksa ka isiklikult võtta. Nii et oled sa nüüd ise eit, või positsioneerid sa end siiani ikka naisepeksjana nagu mullu? Väga lõhestunud isiksus.

                          Samas antud kurioosum oli ka täiesti avalikustamist väärt, sest sina kui admin võiksid ju natukenegi aduda modereerimise väärtust teemade ohjes hoidmisel, isegi kui mõni sinu enda läbustamine sellega seoses kustus.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas PraS Vaata postitust
                            Üldiselt prouad vincud ja fitud palun olge mehed ja ärge eidestuge.
                            Haahaa, oeh, heehee.

                            Kommentaar


                              Teen ettepaneku Inglismaa alafoorum sulgeda, et seda kära vaigistada!

                              Aga nagu päriselt, mis sellel counti postitusel siis viga oli, et see kustutada tuli?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                                Teen ettepaneku Inglismaa alafoorum sulgeda, et seda kära vaigistada!

                                Aga nagu päriselt, mis sellel counti postitusel siis viga oli, et see kustutada tuli?
                                Sorry,mitte midagi isikikku,aga nüüd peaks vist küsima,mis su vigastus on või mis sul viga on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X