320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    AILTON

    Kommentaar


      Algselt postitas dnb Vaata postitust
      Millest me räägime kui isegi administraatorid läbustavad
      Algselt postitas elx Vaata postitust
      Viimasel ajal olen kuidagi tihti foorumi reeglitest kluunud.. kas need kusagil üldse eksisteerivad ka kirja pandult? ja nagu piisavalt öeldud - jube raske on korda maksma panna, kui moderaatorid ise halba eeskoju annavad.
      Kohe täitsa siirast huvist ajendatuna - kes küll on need müstilised läbustamisega halba eeskuju andvad moderaatorid?
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        mehed, ma võtan süü omaks. mina'p see olen

        Kommentaar


          Aadu&Co allikiri.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            Kohe täitsa siirast huvist ajendatuna - kes küll on need müstilised läbustamisega halba eeskuju andvad moderaatorid?
            Jätan nimed nimetamata, kuid ma pole poolt sõnagi läbustamisest rääkinud - halvad foorumikombed on ka muu, kui läbustamine.
            Muide, tänan reeglite lingi andmise eest. Samas tahan küsida, kas vasregistreerunud kasutajale need reeglid nina alla ka pannakse või peab igaüks ise need foorumi sügavusest välja kaevama? Kas kusagile nähtavasse kohta saaks panna lingi sinna? Näiteks sinna samasse kus on lingid "kontakt portaal arhiiv"?
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Algselt postitas mazz Vaata postitust
              Mängisin Sherlock Holmesi ja leidsin piisavalt, et Kim-Jongile püsiv keeld peale panna.
              Mazz, see on teie foorum. Sa ei pea midagi otsima, sest teie otsustest ja tegudest sõltub, kuhu siinne elu liigub.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Mazz, see on teie foorum. Sa ei pea midagi otsima, sest teie otsustest ja tegudest sõltub, kuhu siinne elu liigub.
                Aga vaata see on kahe teraga mõõk - ka suured ennast täis söönud ettevõtted on sellise suhtumise pärast langusse läinud.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  elx, ära võta isiklikult, veel vähem südamesse, aga su mis-on-mis paralleelitõmbamisvõime on küll alla igasugust arvestust.
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                    elx, ära võta isiklikult, veel vähem südamesse, aga su mis-on-mis paralleelitõmbamisvõime on küll alla igasugust arvestust.
                    Ei võta südamesse, võid kindel olla aga ma olen väga kindel, et kui ikka korralikult ja järjekindlalt kasutajaid peedistada, siis tekib alternatiiv. Samas võin sinu rahustuseks öelda, et sellist peedistamist hetkel ei toimu.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elx Vaata postitust
                      Samas võin sinu rahustuseks öelda, et sellist peedistamist hetkel ei toimu.
                      huuh, jumal tänatud.
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mazz Vaata postitust
                        Mängisin Sherlock Holmesi ja leidsin piisavalt, et Kim-Jongile püsiv keeld peale panna. Sama spämmi korduv postitamine lihtsalt modede ärritamiseks on juba iseenesest piisav põhjus puhkuseks. Tema puhul lisandub sellele muidugi ka pidev trollimine - midagi muud ta siin teinud ei olegi.

                        Aga üldiselt: kui soovite esitada kandidaati puhkusereisile, siis olge palun konkreetsemad. Valiku langetamisel on abiks järgnevad atribuudid: kasutajanimi, risustatud teema, konkreetsed postitused

                        Oleks tore kui vaatad ka Mehhaka poste. Kim-Jongi sugune troll paistab olevat.
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Aadu&co
                          Mis sind häirib?
                          Liiga suur (pikk) ehk vastuolus foorumi reeglitega.
                          Lisaks on see 10 korda pikem kui su tavalised postitused.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Liiga suur (pikk) ehk vastuolus foorumi reeglitega.
                            Algselt postitas mazz Vaata postitust

                            Seega: Allkirja maksimaalseks suuruseks on 5-6 kirjarida
                            Loe kuidas tahad, aga Aadu&Co'l on 6 kirjarida.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Loe kuidas tahad, aga Aadu&Co'l on 6 kirjarida.
                              Mina sain kokku kaheksa. See, et ta kahele reale midagi kirjutanud pole ei tähenda, et tegu pole kirjareaga.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Sooviks hoiatust.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X