320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas elx Vaata postitust
    Samas võin sinu rahustuseks öelda, et sellist peedistamist hetkel ei toimu.
    huuh, jumal tänatud.
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      Algselt postitas mazz Vaata postitust
      Mängisin Sherlock Holmesi ja leidsin piisavalt, et Kim-Jongile püsiv keeld peale panna. Sama spämmi korduv postitamine lihtsalt modede ärritamiseks on juba iseenesest piisav põhjus puhkuseks. Tema puhul lisandub sellele muidugi ka pidev trollimine - midagi muud ta siin teinud ei olegi.

      Aga üldiselt: kui soovite esitada kandidaati puhkusereisile, siis olge palun konkreetsemad. Valiku langetamisel on abiks järgnevad atribuudid: kasutajanimi, risustatud teema, konkreetsed postitused

      Oleks tore kui vaatad ka Mehhaka poste. Kim-Jongi sugune troll paistab olevat.
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Algselt postitas Aadu&co
        Mis sind häirib?
        Liiga suur (pikk) ehk vastuolus foorumi reeglitega.
        Lisaks on see 10 korda pikem kui su tavalised postitused.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Liiga suur (pikk) ehk vastuolus foorumi reeglitega.
          Algselt postitas mazz Vaata postitust

          Seega: Allkirja maksimaalseks suuruseks on 5-6 kirjarida
          Loe kuidas tahad, aga Aadu&Co'l on 6 kirjarida.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Loe kuidas tahad, aga Aadu&Co'l on 6 kirjarida.
            Mina sain kokku kaheksa. See, et ta kahele reale midagi kirjutanud pole ei tähenda, et tegu pole kirjareaga.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Sooviks hoiatust.

              Kommentaar


                Kui mitte hoiatust, siis vähemalt banni.

                Kommentaar


                  ThePioneer võiks ka bänni saada ju. Mingi räige spämmer ja mis kõige tähtsam talle ei meeldi ManU

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PraS Vaata postitust
                    ja mis kõige tähtsam talle ei meeldi ManU
                    Sel juhul peaks pool foorumis ringi liikuvast rahvast bänni samma kaasa arvatud mina.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Sel juhul peaks pool foorumis ringi liikuvast rahvast bänni samma kaasa arvatud mina.
                      toetan seda üleskutset.

                      Kommentaar


                        Mina ja mu suur suu või siis mina ja mu sügelevad näpud.

                        Kommentaar


                          .. parem käsi
                          “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                          Kommentaar


                            Wiiner, mazz ja Saarlane.
                            On teil munad või mitte?
                            Kaua te lasete countil, Tofoal ja kohati ka cannumanil trollida?
                            Kui alguses oli see võib olla isegi naljakas, siis nüüd ei ole see enam isegi mitte naljakas.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Wiiner, mazz ja Saarlane.
                              On teil munad või mitte?
                              Kaua te lasete countil, Tofoal ja kohati ka cannumanil trollida?
                              Kui alguses oli see võib olla isegi naljakas, siis nüüd ei ole see enam isegi mitte naljakas.
                              Ojee, eriline härg tuli välja nüüd. Vaata ise mida sa toodad.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Kuule Rein , sa tegid just mu päeva , hahahahahahahahahahahaha, mina olen süüdi kui Rosicky mustadesse tehingutesse on kistud ja raha teeb ja Siim Kallase tasemel tehnguid teeb ja et 4:0 seisust suudeti NEWCASTELi vastu viiki mängia ve?? hahahahahaha ja selline vend tuleb midagi MUNADEST rääkima hahahahah
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X