320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pildid foorumlastest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Mõtttteeetttuuu. Ma ühinen Seni arvamusega, et enamus foorumlastest teavad üksteist. Mis mõte nendel piltidel siis on???
    Jalgpallihaigla liige NR. 69

    Kommentaar


      #17
      Orginally posted by Lincoln

      Mõtttteeetttuuu. Ma ühinen Seni arvamusega, et enamus foorumlastest teavad üksteist. Mis mõte nendel piltidel siis on???
      Guess what, see oleks kasulik neile, kes ei tunne.
      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

      Kommentaar


        #18
        Pole mul midagi häbeneda, võin iga kell pildi üles riputada, pole aga õrna aimugi, kuhu ja kuidas.Mingit attachmendi võimalust siin vist pole?

        Kommentaar


          #19
          minu isiklik tagasihoidlik arvamus on, et mis neist piltidest siia võrku ikka üles panna (või siis linke, kus pildid peal).
          et üksteist tunda saada, võiks korraldada mingi ürituse, kus võimalikult palju inimesi kohal on siit foorumist - kui ma valesti aru ei saa, olid mitmed, kes end varem ei tundnud, teineteist näinud näiteks kaza mängu ajal või pärast seda coffikus (kuhu ma ise siiski teatud isiklikel põhjustel hoolimata sellekohasest soovist tulla ei saanud). sest vähemalt mina arvan - kes soovib end teistele tutvustada ja et ka teised teda teaksid, võiks tutvuda ikka näost näkku, mitte nii et mina panen näiteks oma pildi siia üles aga siis tuleb mees (või naine), keda mina üldse ei tunne ja kes mind tegelikult üldse ei tunne nagu vana tuttav juurde.
          aga nagu öeldud, selle puhul siin oli tegu mu isikliku arvamusega.
          ja ma ei häbene oma sihverplaati ka teistele eksponeerida juhul kui selleks vajadust ja sobivat hetke on.
          ¡No Pasarán!

          Kommentaar


            #20
            Nujah sihukese asja võix korraldada nt. Tartusse külla tullaJaanuaris v kunagi...
            Põhimõtteliselt saadaxe ka kokku mängude ajal nii et kas see pole piisav?
            Aga minul endal jäigi Kaza mäng vaatamata kuradima rasketel põhjustel.

            Kommentaar


              #21
              Ettepanek tartlastele

              Nojah, need, kes on minu juures juba varem käinud need teavad - oman igast toredaid kanaleid ning siin saab ikka vahetevahel vutti vaadatud mingi seltskonnaga. Viimati oli siis Barcelona - Liverpool, kui kohal oli mingi 10 inimest.

              Mis puutub jaanuari, siis sinnani ei pea muidugi ootama, kuid kui keegi soovib, siis võib kasvõi minu juures teha suure EM-valikgruppide loosimise jälgimise ning vahepeal võib siis igast teisi mänge vaadata kui soove on.

              Vot, see minu arvamus Tartu fännide omavahelise tutvumise võimalustest + lisaks on igal esmaspäeval ka jalgpallitrenn, kuhu on kõik oodatud.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                #22
                njah, kylaliste kutsumisega on siuke lugu, et mõni võib olla nii ebaviisakas et tulebki

                a kus need trennid muidu on ka esmaspäeviti, ikka väljas või kuskil sees. a noh ma ei tea ma olen selline tore mees kes unustas kogu jalkastaffi tartu rongijaama ja nüid on sellest suht ilma.

                minu lõusta te enamus näind ei ole paras teile. a kui kõik möllavad siis ma vastu ei ole, et oma molu inimeste ette tuua, suht mõttetu küll aga noh.
                Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                Kommentaar


                  #23
                  minu lõusta te enamus näind ei ole paras teile. a kui kõik möllavad siis ma vastu ei ole, et oma molu inimeste ette tuua, suht mõttetu küll aga noh
                  to AOjalgpall ahaa
                  mina olen Sind näinud (Sa tead mida ma mõtlen)
                  jürgen
                  Jalgpallihaigla liige NR. 69

                  Kommentaar


                    #24
                    Mõni pealinna inimene (kel kodus suur telekas on) võiks ka oma juures miskeid mängude vaatamisi korraldada, nagu Martin Tartus teeb
                    Jalgpallihaigla patsient #172
                    Diagnoos: raskekujuline futboliit

                    Kommentaar


                      #25
                      http://www.banaanikala.ee/rehepapp/peksanpeksanrehte.html
                      mina olen see, kes parukat sööb....
                      keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                      Kommentaar


                        #26
                        Mu kärnast lõusta võite vahtida siin: http://www.zone.ee/sander/
                        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                        Kommentaar

                        Working...
                        X