320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See "sarnased teemad" funktsioon võiks tegelikult olemata olla. Lugedes Arsenali teemat justsama pakuti mulle sarnase teemana teemat "Arsenal 1-1 Chelsea", mille ainus postitus pärineb 11. septembrist 2001. Mis oli küll mälestusväärne päev, aga mitte vist selle postituse pärast...
    Ülejäänud Arse teemaga sarnased pärinevad aastast 2002.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Mul on soccernet.ee alamfoorumi teemad täiesti suvalises järjekorras. Teistes alamfoorumites aga ilusti viimase posti kuupäeva järgi reas...
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        Mul on soccernet.ee alamfoorumi teemad täiesti suvalises järjekorras.
        Sa pole ainus

        Kommentaar


          Miks ma näen vaid osasid kirjeid, et postitust on muudetud?

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Mõttetu vidin ju, mida khm mõni tegelane juba proovis väärkasutada.
            huumorimeeleta loll

            Kommentaar


              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
              Sa pole ainus
              kleepimise järjekord

              Kommentaar


                peab vist uuesti küsima...

                mul kah probleem, lisasin signatuuri, mis oli 500 X 77 suur, teatavasti 500 X 100 on lubatud, aga millegi pärast ei näita seda mu postitusest, ehki seadete alt on pantud ka linnuke sinna kohta, kus allkirja näitamist küsib..
                samuti on muuda allkirja all ka olemas pilt, aga mitte postitustes, milles asi?

                Kommentaar


                  hei

                  asjalood sellised, et viskasin pilgu peale avataridele ja seal Eesti klubid all igasugu huvitavaid Eesti klubide logosid muuhulgas ka IV ja V liigadest. Küll aga polnud V liiga tiimi FC Twister. Ise heameelega sooviks selle panna. Seega kui huvi on võin logo saata.

                  Ääremärkusena, et Eesti klubide all oli ka muid teiste riikide klubisid millegipärast s.h. näiteks Hispaania omi.

                  Ja mis mind eriti hämmastas oli see, et riikide lippude all EI OLNUD EESTI LIPPU!

                  Päikest!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                    kleepimise järjekord
                    Seletaksid, kuidas ma selle korda saaksin?

                    Kommentaar


                      Tumesinisel ribal vajuta 'Viimane postitus' ('Reiting' ja 'Vastused' vahepeal)
                      Kui seda mõtlesid.
                      Rolf Rüssmann: Wenn wir hier nicht gewinnen, dann treten wir ihnen wenigstens den Rasen kaputt.

                      http://lisaaeg.wordpress.com

                      Kommentaar


                        mh, keegi ei aita mind minu probleemis
                        küsin siis aga uuesti,lisasin signatuuri, mis oli 500 X 77 suur, teatavasti 500 X 100 on lubatud, aga millegi pärast ei näita seda mu postitusest, ehki seadete alt on pantud ka linnuke sinna kohta, kus allkirja näitamist küsib..
                        samuti on muuda allkirja all ka olemas pilt, aga mitte postitustes, milles asi?

                        Kommentaar


                          eelmise postiga seonduvalt ma küsin ka, et kas uus foorum üldse ühtki pilti ei näita ja kas see jääbki nii püsima või on mingit muutust oodata? mitte et ma sellest totsid-totsid teemast nüüd nii jubedasti puudust tunneks, aga ikkagi.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            no ma ei tea. mul on kõik pildid seal, kus nad olema peavad

                            Kommentaar


                              mul näitab profiilis allkirja lingi all küll pilti, aga mitte postituse all, ehki kõik vajalik selleks tehtud

                              Kommentaar


                                Kontrollpaneel - muuda seadeid - näita pilte linnuke

                                Kommentaar

                                Working...
                                X