320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas yheksa Vaata postitust
    Kusjuures nõustun Martiniga, on jah väga mönus skinn.

    Teemade loetuks märgitusega ei saanud ma ka hakkama. Kasutan nüüd funktsiooni "Uued postitused" - väga abiks valik.

    Jõudu tegijatele.
    Nagu arvata oligi, arendatakse tasapisi edasi. See selle uue süsteemi ilu ongi.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      seda on vist ennegi siin öeldud, aga teemade loetuks märkimiseks ärge minge tagasi brauseri "back"-nupu abil, vaid manuaalselt alamfoorumisse tagasi liikudes - viimase posti alt alamfoorumi lingile vajutades. või siis päris ülevalt, ehkki see kerimine on tüütu. mul toimib selle valemi järgi ilusti, kuigi nõudis pisut harjumist.

      ja uus skinn on bro, silmale hoopis mõnusam.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        ma ei saa ühest asjast aru... et kas viga on minu arvutis või mis!!!!.. sest koguaeg kui ma foorumis olen, näitab foorum, et ma olen online. tegin arvutile restardi... aga ikka on nii... siis tegin format c aga ei aidanud... tehke see viga korda palun :mingivittussmailijne:

        Kommentaar


          Ma lihtsalt pidin mainima, et uus skinn on ikka jube nummi.

          Kommentaar


            Rämedalt häirib ikkagi see teemade loetuks märkimise värk. Äkki saaks selle ka samasuguseks taastada nagu vanas foorumis oli?

            Kommentaar


              Algselt postitas 17 Vaata postitust
              Rämedalt häirib ikkagi see teemade loetuks märkimise värk. Äkki saaks selle ka samasuguseks taastada nagu vanas foorumis oli?
              Nüüd on parem?

              Kommentaar


                Algselt postitas wiiner Vaata postitust
                Nüüd on parem?
                Väga hea (Y)

                Kommentaar


                  Selline jama uue skinniga:



                  Ehk siis tsitaadi kohal see ristike. Ise ei hakka vist kasutama, jään curvesi juurde
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    classic blue ja sinist on umbes 10 protsenti? ma jään vaikimisi seade juurde

                    Kommentaar


                      Retro stiil mulle täitsa sobib.. Enam-vähem..

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Silver Vaata postitust
                        Retro stiil mulle täitsa sobib.. Enam-vähem..


                        Kõige parem tõesti.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          mingi kläretändbljuu skinni keegi teha/otsida ei viitsi?

                          Kommentaar


                            Kas keegi hea inimene oskab soovitada, kuidas saab lahti kirjast "see teema on sul tellitud"? Segab na.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Kontrollpaneel--> Muuda seadeid--> Default Thread Subscription Mode--> ära telli
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                                avaldasin soovi oma nime alla saada Kosmopoliitne silgutünn
                                ja vahepeal olen jõudnud veel kolm korda paluda. ons nii raske või siis mida?
                                väga väga palun.
                                Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X