320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina jällegi sellist loetuks märkimist ei poolda. Ja üldse, ma ei saa aru miks on raske kasutada Uued postitused Mina käin kiirelt pilguga üle, vaatan ära mis vaja ja jätan ebahuvitava vahele. Ja kui see protseduur tehtud, märgin foorumid loetuks. Lihtne
    Supplies!

    Kommentaar


      Kas vBulletinil seda võimalust ei olnud, et alafoorumitesse saab omakorda alafoorumeid teha? Siis saaks kogu asja paremini liigendada ja poleks enam neid tohutu pikki teemasid.

      Kommentaar


        iga soovija võiks oma oskusi ka hinnata 20-punkti skaalal. nagu football manager. ja palgasoov ka kindlsti

        Kommentaar


          No on alles kühvel, mõni säga on sellises eelisseisuses ja läbustab oma mõttetute postidega mulle huvipakkuvates teemades ja mitte p******i ei saa teha:
          "Sorry ... is a moderator/admin and you are not allowed to ignore him or her."

          Dr. Noormann, mida teha?
          The other line moves faster.

          Kommentaar


            mul see mure, et osades kaustades on järsku mul teemad läbisegi... a-la 2 aastat tagasi teemasse postitatud ja esikohal... aga uuemad kuskil ei tea kus... alati on vaja vajutada sinna nupule "viimane postitus"... kordan... mitte kõikides teemades... hetkel olen seda täheldanud madalamate liigade alamfoorumis ja soccernet.ee alamfoorumis...

            mida teha, et sellest nõmedast asjast lahti saaks???

            Kommentaar


              Algselt postitas taku* Vaata postitust
              mul see mure, et osades kaustades on järsku mul teemad läbisegi... a-la 2 aastat tagasi teemasse postitatud ja esikohal... aga uuemad kuskil ei tea kus... alati on vaja vajutada sinna nupule "viimane postitus"... kordan... mitte kõikides teemades... hetkel olen seda täheldanud madalamate liigade alamfoorumis ja soccernet.ee alamfoorumis...

              mida teha, et sellest nõmedast asjast lahti saaks???
              sellest on juba juttu olnud, loe paar lehte tagasi

              Kommentaar


                Mul on ka mõned küsimused või tähelepanupööramised või nii...



                Kas kuidagi oleks võimalik lahti saada sellest kustutamise teemast? Miks peaks mind kottima, mitu posti on kuskilt ära kustutatud? Samas võiks kaduda ka too hindamise asi, aga no kui see toob noori ja hakkajaid uue ajastu foorumikasutajaid juurde, siis nojah...



                Siis. See võib küll liigse norimisena kõlada, aga mis asi on too vanemate foorum? Ma kartsin (või noh, kui nüüd päris aus olla, siis lootsin) sealt leada väikse dannari nurgakese vms, kuhu pääseb ligi vaid id-kaardiga või nii. Aga võta näpust.

                Ahjaa, üks asi, mis mulle vana foorumi juures pisut justkui meeldis, oli see, kui alafoorumi vasakus ülaservas näitas, kes parasjagu seal viibisid. Kas seda funktsiooni ei saaks kuidagi tagasi?

                Noja lõpetuseks nõuaks oma nime alla ka kirja "kosmopoliitne silgutünn"! Pliiiiiizzzzzzzzzz!

                Kommentaar


                  Skint!!!!!!!!!!!!11111 sa saad seda kontrollpaneelist ise muuta!!!!!!!1111111111

                  Kommentaar


                    nüüd selline jama tekkis mul et alafoorumites on teemad tähestiku järjekorras...ja kust seda muuta saab? ennem oli rivistus kõige uuema postituse järgi..kui ma valin alafoorumist ülevalt "viiamne postitus" siis on korras..aga nii pean igakord tegema kui sinna satun..ja see juhtus just täna... :/

                    Kommentaar


                      Kuvari seaded Moderaatorid
                      Näita 7'st teemasid 1 ja 7
                      Sorteeritud Teema pealkiri
                      ------------------------------
                      Kuidagi see foorum ei salvesta et oleks sorteeritud viimase postituse aja järgi? Igakord kui sisenen foorumi pean taas muutma..
                      Bii a Old diivil ..::::::History Kurat::::::..

                      Kommentaar


                        mm.. miks madalamates liigades on ainult 7 teemat järel??

                        Kommentaar


                          Mingi jama toimub madalate liiga foorumiga..foorum ei salvesta korrigeerimisi
                          Bii a Old diivil ..::::::History Kurat::::::..

                          Kommentaar


                            Algselt postitas soxx Vaata postitust
                            Mingi jama toimub madalate liiga foorumiga..foorum ei salvesta korrigeerimisi

                            Ok, mõtsin et asi minupoolne..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas skint Vaata postitust
                              Siis. See võib küll liigse norimisena kõlada, aga mis asi on too vanemate foorum? Ma kartsin (või noh, kui nüüd päris aus olla, siis lootsin) sealt leada väikse dannari nurgakese vms, kuhu pääseb ligi vaid id-kaardiga või nii. Aga võta näpust.
                              mina olen foorumis uuema aja nähtus. Nooremana ajasin päevad otsa naisi taga ja omasin elu. Nüüd tean, et naisi pole mõtet taga ajada, sest nad ei anna niikuinii kätte ja elu ka enam pole

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ramm Vaata postitust
                                nüüd selline jama tekkis mul et alafoorumites on teemad tähestiku järjekorras...ja kust seda muuta saab? ennem oli rivistus kõige uuema postituse järgi..kui ma valin alafoorumist ülevalt "viiamne postitus" siis on korras..aga nii pean igakord tegema kui sinna satun..ja see juhtus just täna... :/
                                ära näpi siis igast vidinaid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X