320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    keegi liba taku on end foorumisse registreerinud... jube paha

    Kommentaar


      Mul näitab foorum igast teemast ainult viimast postitust. Enne seda on üks nõme aken kust näitab kõikide ülejäänute postitajate nimesid ja nende postituste paari esimest sõna. Klikkides nendele sõnadele saab näha ka postitust. Milles kühvel???


      samuti ei ava osasid teemasid. annab lihtsalt valge lehe.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Putkas foorum,mis muud...
        Bii a Old diivil ..::::::History Kurat::::::..

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Mul näitab foorum igast teemast ainult viimast postitust. Enne seda on üks nõme aken kust näitab kõikide ülejäänute postitajate nimesid ja nende postituste paari esimest sõna. Klikkides nendele sõnadele saab näha ka postitust. Milles kühvel???

          Muuda seadeid.Teema vaatamise valikus pane lineaarne-oldest first.Sul on praegu vist threaded
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Algselt postitas marcello Vaata postitust
            Muuda seadeid.Teema vaatamise valikus pane lineaarne-oldest first.Sul on praegu vist threaded

            Ei muutnud küll sinu soovituse järgi seadeid, aga täna töötab asi jälle ilusasti.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Leia kõik postitused kasutajalt (sisesta nimi)

              Mida pean ma tegema, et viimase 500 asemel tõesti kõiki näha? Aitäh.
              Supplies!

              Kommentaar


                Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                Leia kõik postitused kasutajalt (sisesta nimi)

                Mida pean ma tegema, et viimase 500 asemel tõesti kõiki näha? Aitäh.
                Sama küsimus huvitaks mindki. Kui mul äsja sai foorumis viis aastat täis, püüdsin oma kõige esimesi postitusi leida. Aga võta näpust.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Sama küsimus huvitaks mindki. Kui mul äsja sai foorumis viis aastat täis, püüdsin oma kõige esimesi postitusi leida. Aga võta näpust.
                  Siinkohal tuleb appi vana foorum, mida ma aegajalt ikka kasutan.
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    Ma pole vaadanud täpselt aga minu esimene postitus oli seoses eesti-hollandi mänguga 2001 aastal vist.. a no see selleks.. foorumil tuleks kiiremas korras bugid välja juurida...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                      Siinkohal tuleb appi vana foorum, mida ma aegajalt ikka kasutan.
                      ai kurat, olin juba unustanud kui mõnus vana foorum oli.
                      ½121½

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Hughes Vaata postitust
                        ai kurat, olin juba unustanud kui mõnus vana foorum oli.
                        Vana nostalgikuna pean nõustuma. Tõeliselt võluv lihtsus ja konkreetsus.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          idikad....

                          Kommentaar


                            Idikad või mitte, aga kas me ikka oma vana avatarivaliku tagasi saame kunagi? Mõni on siin ka nõudnud juba ju... W on küll lahe ju, aga vana on hea ja parem. Niiet?

                            Kommentaar


                              krt see foorum ligiseb ja logiseb. preagune iive on pigem negatiivne kui positiivne.. tavakasutajast ullikesele ei oleks nii keerulist süsteemi vaja, piisaks lihtsast ja praktilisest foorumist

                              tegin sellise foorumi, korralik disain samuti, hea lihtne ja mugav:

                              Kommentaar


                                Algselt postitas amority Vaata postitust
                                krt see foorum ligiseb ja logiseb. preagune iive on pigem negatiivne kui positiivne.. tavakasutajast ullikesele ei oleks nii keerulist süsteemi vaja, piisaks lihtsast ja praktilisest foorumist
                                Pole siin niii keerulist midagi, eriti ei logise ka, isegi kui kõvasti raputada. Ma saan aru, et sa oskad, seega kordan üleskutset: kujunda skin, mis võimalikult täpselt jäljendab vana foorumit. Mitu inimest rõõmustaks.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X