320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui aega jääb üle siis miks ka mitte. Foorumisiseselt on bug'e mis häirivad. Võiks need välja ravida.

    Kommentaar


      Minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt on soccerneti foorum kordades parem kui saalihoki foorum.

      Saalihokil oli enne foorum, kus ka kirjutati - nüüdseks on see paraku vägagi unarusse jäänud. Tõesti hea töö!
      Vanad teemad lihtsalt koatati, edasiminek tõesti.

      Kommentaar


        Algselt postitas yheksa Vaata postitust
        Minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt on soccerneti foorum kordades parem kui saalihoki foorum.
        Tuhat vabandust, aga... mis asi on saalihoki?
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Vabandused vastu võetud
          www.saalihoki.ee annab tsipa infot. Samas, ehk ütleb rohkem nimetus saalibändi, nii seda algusaastatel Eestis nimetati.

          Lühidalt nagu jäähoki, ainult, et saalis ja ilma uiskudeta.

          Kommentaar


            Algselt postitas yheksa Vaata postitust
            Lühidalt nagu jäähoki, ainult, et saalis ja ilma uiskudeta.
            Ah jah, see mäng - muidugi. Omal ajal sai seda veidike Soome telerist vaadatud isegi.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas yheksa Vaata postitust
              Minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt on soccerneti foorum kordades parem kui saalihoki foorum.

              Saalihokil oli enne foorum, kus ka kirjutati - nüüdseks on see paraku vägagi unarusse jäänud. Tõesti hea töö!
              Vanad teemad lihtsalt koatati, edasiminek tõesti.
              Jap, aga siis keerati seal midagi kihva. Kui ma neile uue saidi ehitasin siis võtsin ka foorumi kätte ja tegin korda, kuid siiani ei ole veel eriti vedu võtnud eeskätt seepärast et vist ei teata selle korrasolekust. Hea mõte, teen uudise selle kohta.

              Soccerneti foorum on taseme ja võimaluste poolest kindlasti parem, on see ju tasuline foorum, SH oma freeware. Kuna teemad kopeeriti uute üle siis mingid kalad eksisteerivad siiani. Aga loodame parimat, ehk naeratab ka õnn meile lõpuks

              Kommentaar


                Algselt postitas amority Vaata postitust
                Jap, aga siis keerati seal midagi kihva. Kui ma neile uue saidi ehitasin.....
                Sina tegid selle uue saidi? See mis on üsnagi vigane ning ebaloogiline?
                Tõesti noh, saaks paremini. Kindlasti saaks.

                Samas muidugi on ta võimalusterohkem kui vana, selles ma ei kahtlegi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                  Sina tegid selle uue saidi? See mis on üsnagi vigane ning ebaloogiline?
                  Tõesti noh, saaks paremini. Kindlasti saaks.

                  Samas muidugi on ta võimalusterohkem kui vana, selles ma ei kahtlegi.
                  Novot. Asi ehitati üles selliselt, et süsteem töötaks vaid mänguraporteid üles lastes kust nopib kõik vajamineva info ja kuvaks seda vastavalt. Asi ise töötab, kuid nende ettesöötmine vähe problemaatiline.

                  Ja mis peamine, mina ei saa sisu eest ju vastutada, right? Aga eks läheb väheke aega, ESHL ei ole suur hulk töötajaid et kõike omast vabast ajast ja tahtest suudaksid teha.

                  Kommentaar


                    vBulletin on minu teada tasuline foorum ja tahtsin igaksjuhuks küsida, et kas soccernet on litsentsi eest ikka tasunud, sest kui asi on saadud piraatluse teel tulevad varsti need asjapulgad kallale ja käsevad foorumi maha võtta. Ühe sõbraga juhtus nii. Soccernet nagu ikka vähe suurem leht ja usun, et siiski on makstud vajaduse korral selle eest, aga parem küsin üle.

                    Kommentaar


                      Loomulikult on makstud.

                      Kommentaar


                        Selge, siis võib rahulikult magada.

                        Kommentaar


                          Kuivikul on mure. Suur mure. Usutavasti tohib seda kolme allesjäänud foorumikasutajaga jagada. Nagu tubli jalgpallihuvilisest banaan kunagi loen mina kõik foorumi teemad läbi. Aga öelge mulle, miks kuradi pärast on kujunenud olukord, kus peale kuivatuskambris veedetud iluund märkan, et päeva jooksul on juurde tulnud vaid loetud arv postitusi? Näiteks tänagi - alates keskpäevast on juurde tiksunud vaid paar kirjutist, millest Liverpooli teemas tehtud skeemid olid nii võikad, et keerasid mul kohe juhtme kokku. Kas alles ongi jäänud popsu mõju all olles koosseise genereerivad subjektid? Noh, tegelikult on tänane päev vabandatav seoses maailma esiganjamehe külaskäiguga. Kuulasin minagi tüübi juttu ja no tõepoolest - see paneb kohe parima kraami järele haarama. Et ikka samal lainel püsiks.

                          Tagasi teemasse. Kuhu on jäänud ajad, kui kasutaja eston #21 postitas totside teemasse vähemalt 18 pilti päevas? Kui kasutaja mcnamara tegi iga liiga kohta eel-, järel- ja pealtvaateid? Kui kasutaja Jaan genereeris Iraagi sõja kohta magistritöö väärilisi lugusid? Kui ülejäänud kasutajaid ei postitanud IBA? Või õigemini - kui ülejäänud kasutajad POSTITASID! Nüüd otsi sisu tikutulega taga. Mis kurat toimub?

                          Kuivik Banaan läheb nüüd võtab söetableti, annab poole Sajetsile ja läheb närve rahustama tassi vedela lämmastikuga.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kuivik Banaan Vaata postitust
                            Kuivikul on mure. Suur mure.
                            Nõus. Lõppev sügis on olnud foorumis kui kuiv liiv ja tühi väli. Liiga palju häid kirjutajaid on öhe kadunud ja liiga vähe on jääjatel jaksu sisukat diskussiooni üleval hoida. Foorumlaste uus põlvkond oskab veel ainult manku teemas läbustada.
                            Ehk tulevad veel kunagi paremad päevad...
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Banaan,loe pulli pärast mu veits negatiivset postitust siin 7.-ndal leheküljel...ma ütlen,siin on iva sees.100% on see üks põhjustest,aga mitte ainuke muidugi.
                              Nukker on,et hullemaks läheb,mitte paremaks...
                              Kapten Trumm

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                                Banaan,loe pulli pärast mu veits negatiivset postitust siin 7.-ndal leheküljel...
                                Seda on natuke raske teha, sest praegu saab igaüks valida mitut postitust ühe lehekülje kohta näitab. Minul on see arv näiteks 30 ja 7. leheküljelt su postitust ei leidnud ja edasi otsida ei viitsinud. Kuna tsiteerimise puhul saab nüüd kohe esialgse postituse juurde minna, siis võiksid seda teha

                                Aga OK, see on asja tehniline pool. Sisulise osaga pean nõustuma, see on alla käinud. Ise pole kunagi mingi kvaliteetpostituste tegija olnud aga teiste omi lugesin hea meelega.
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X