320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pole seda aega, et kasvõi siiagi jõuda. Sellisel kujul ei hakka ma aktiivset iba kohe kindlasti enam mitte nii tihedasti ajama. Lihtsam on mitte postitada ja tegeleda muude asjadega. Niivõrd keeruline ja aegavõttev on foorum.

    Kommentaar


      Inspireerituna amority signatuurist, nägin ma skuuti täna TELE2 poes.

      Kommentaar


        ei viitsi seda topicut uurida, et kas on see probleem üleval
        et kuhu on kadunud Hispaania jalgpalli alt paar teemat
        villareal oli kindlasti seal, getafe oma ka. isegi osasuna
        nüüd aga ei leidnud ühtegi
        vaatasin 24.12.2006 kell 20.00
        kuhu on need topicut kadunud?
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
          ei viitsi seda topicut uurida, et kas on see probleem üleval
          et kuhu on kadunud Hispaania jalgpalli alt paar teemat
          villareal oli kindlasti seal, getafe oma ka. isegi osasuna
          nüüd aga ei leidnud ühtegi
          vaatasin 24.12.2006 kell 20.00
          kuhu on need topicut kadunud?
          Täiesti alles. pead teemade all lihtsalt mingit ajavärki muutma. kuskil eespool on kindlasti sellest juttu ka

          Kommentaar


            Algselt postitas taku* Vaata postitust
            äää....

            kas selle madalamete liigade alamfoorumi remontimisega ka tegeletakse....

            NO EI VIITSI igakord seda "viimane postitus" nupukest klõpsata... tõsiselt

            hea, et asi areneb.

            sama pask, täitsa munnis

            on see tõesti nii keeruline siis korda teha vä?? (mitte, et ma ise oskaks... aga siin neid arvutihaisid küll ja küll... ma ei tea... võtke nüüd midagi ette... KAUA VÕIB)

            Kommentaar


              ..kuulge poisid..ma ei osand seda ettepanekut kuskile mujale postitada aga äkki leiab mu mõttele järgijaid, muidugi kui mu jutust aru saate sest ega ma õieti seda IT-juttu seletada oska.... Kas saaks soccernet.ee favoritesse lisades niimoodi et vasakulpoole jääv ikoon ei oleks mingisugune sinne "e" valge lehe teustal vaid oleks näiteks jalgpall...noh nagu hansanetil on Hansapanga logo, Delfil Delfi logo, City24 oma logo jne. Noh et nagu oleks selline sheffim värk või nii. Ma loodan et saite mujutust aru..peace.
              RummaBastards!

              Kommentaar


                Ärräigelt ebaproportsionaalne värk. Kell on 12 läbi, foorumis on koos külalistega üle 50 kasutaja ja keegi ei postita mõhkugi. Jube põnev. Ma ei viitsi ka enam montypüütonit vaadata võibolla. Tsingiskhaani raamatut ka ei taha lugeda. Oleks ikka pidand välja jooma minema ja mitte end homseks säästma. Kirjutage ometi midagi, kasvõi lollusi! Haiguhaigu.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Algselt postitas taku* Vaata postitust
                  hea, et asi areneb.

                  sama pask, täitsa munnis

                  on see tõesti nii keeruline siis korda teha vä?? (mitte, et ma ise oskaks... aga siin neid arvutihaisid küll ja küll... ma ei tea... võtke nüüd midagi ette... KAUA VÕIB)
                  Korras, tänud wiinule

                  Edit: vähemalt osaliselt korras
                  Last edited by mazz; 02.01.07, 16:09.

                  Kommentaar


                    ei ole absull midagi muutunud peate veel pusima

                    Kommentaar


                      Algselt postitas taku* Vaata postitust
                      ei ole absull midagi muutunud peate veel pusima
                      minul kusjuuresallub nüüd üldistele settingutele (Soccernet.ee ja Madalamate liigade alamfoorum ka). Enne seda rõõmu põlnd. sry. minu paha. ikka ei tööta jah.

                      Kommentaar


                        Päris kaua pole siin käinud ja mida ma näen na - foorum on teistmoodi. Natuke lolla näeb välja see krempel na. Koguni täitsa kole ,pole üldse harjunud. Võiks nii teha na ,et saab ise värvi ja stiili valida na. Ma võtaks siis punase nagu Liverpool na. Ja neid toredaid smailisid pole ka ju enam na
                        Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

                        Kommentaar


                          Kadunud poja jutu on titsa mõte sees! Mina tahaks ka neid vanu ikoone tagasi...

                          NA!
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas taku* Vaata postitust
                            ei ole absull midagi muutunud peate veel pusima
                            Nüüd peaks korras olema?

                            Tänud mazzile hoopis.

                            Wiinu küll luges kunagi sõnad peale, et ma jumala eest midagi ei näpiks, sest ma kipun kõike tehnikaga seonduvat perse keerama, aga ma ei saanud kiusatusele vastu ja tundub, et kõik on oki nüüd.

                            Kommentaar


                              on suurepärane....


                              hea töö musid

                              Kommentaar


                                hmm mitu kuud läks?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X