320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas amority Vaata postitust
    hmm mitu kuud läks?
    hmm mitu tuhat MTÜ arvele kandsid?
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      tere
      foorumi all on selline riba nagu: "Aktiivsed kasutajad: 659"
      küsimused: kuidas need kindlaks määratakse? kes need on? kus neid näha saab?
      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

      Kommentaar


        kasutajad, kes on mingi ajaakna jooksul foorumisse sattunud

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          hmm mitu tuhat MTÜ arvele kandsid?
          kle härra macaran, kas sa näed siin kusagil uut foorumit või??? Mida kuradit sa kaagutad ullikene, kui midagi luban siis ka teen seda, siiani on see "küna" siin logisemas.

          Kommentaar


            Palun, moderaatorid, ärge midagi foorumi muutmiseks tehke. Pole vaja. Tekkis õhkõrn lootus, et härra manki kaob siit oma sisutihedate kommentaaridega sootuks. Muidu tuunib teie küna nagu oma viienda seeria bemmi (sorry, kui eksin).
            sigpic

            Kommentaar


              Ja sa eksisid.

              Kommentaar


                aga kuidas tuunitud opel meeldib?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Undi Vaata postitust
                  aga kuidas tuunitud opel meeldib?
                  Klge ussid, et teemat ära lõpetada siis sai mõned kuud tagasi omale selline isend ostetud:



                  Minu pakkumine on jõus veel mõnda aega. Lisan pakkumisele veel 1k. Ussikesed ja muud vussikesed ja kadeduseussikesed, selle asemel et siin vaikselt edasi sittuda, aidake kasvõi natukene ürituse "save the forum" õnnestumisse kaasa.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas amority Vaata postitust
                    Klge ussid, et teemat ära lõpetada siis sai mõned kuud tagasi omale selline isend ostetud:



                    Minu pakkumine on jõus veel mõnda aega. Lisan pakkumisele veel 1k. Ussikesed ja muud vussikesed ja kadeduseussikesed, selle asemel et siin vaikselt edasi sittuda, aidake kasvõi natukene ürituse "save the forum" õnnestumisse kaasa.
                    Kas bemmi tagaistmel saame ka sõita siis?

                    Kommentaar


                      jee rait. olin 2 päeva tartus ja otsisin 2 päeva kella 7 hommikul aknakest kust mazz oma postitusi teeb aga ei kusagil, ei atlantises ega kuuspooles või poolkuues ma ei teagi mis koht see oli, igatahes sai seal kanakoibasid, ostsin neid ja tahtsin mazzile kui foorumi edendajale viia aga võta näpust, ei leidnud ma teda sealt pemmi tagaistme pealt vist ylässä.

                      Kommentaar


                        poolekuues on odav õlle ja tekilts. soliidne

                        koht ise on veider natsa aga pohhui

                        Kommentaar


                          Sorri amority, aga sa hakkad juba tõsiselt närvidele käima. Veiko juba ütles, et mingit uut foorumit ei tule, ok?

                          Kommentaar


                            Mida sa siis teed kui ma jätkan? Annad vitsa? Või annan sulle? Spank me monkey.

                            Olen juba leppinud võimalusega et ei tule, kuid eks te saate minu suurest soovist hiljem aru kui asi on täiesti surnud. Macarani ironiseeriv post ärgitas mind natukene edasi postitama, muud midagi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas amority Vaata postitust
                              kle härra macaran, kas sa näed siin kusagil uut foorumit või??? Mida kuradit sa kaagutad ullikene, kui midagi luban siis ka teen seda, siiani on see "küna" siin logisemas.
                              Nagu tihtipeale varemgi kerkib minul küsimus, mida teeb jalgpallifoorumis inimene, kes jalgpalli teemal diskuteerimisest ei huvitu.
                              Ja miks sa mind sõimama tuled? Oma väikesest palgast toetan foorumit hea meelega. Sina ainult räägid sellest.
                              Tee oma sõpruskonnaga uus vinge foorum, kus sa kohe päris kindlasti minusuguseid ullikesi ei kohta. Ja kõik on rahul.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Hmm, ja mina arvasin et sinusugune hiilgava mõistusega olend suudab üpriski korralikke summasid kokku ajada. Eestis on vaid üks jalkafoorum ja see asetseb siin, kõik muu olemasolev ja tekkiv on võlts ning mitte jalgpalline. Olen foorumit toetanud igal aastal ca. 10K andes neile nänni, olen nõus sulas maksma saamaks asja edasi liikuma. Muud midagi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X