320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See võib küll väga asjatundmatu ja lausa rumal küsimus tunduda, kuid mida siis Amority nende tuhandete eest siin näha sooviks?

    Endale tundub, et nagu põhilised asjad oleksid olemas, vaja veel vead ära parandada, puudujääv asi oleks pigem juba pudipadi.

    Kommentaar


      Algselt postitas amority Vaata postitust
      Minu pakkumine on jõus veel mõnda aega. Lisan pakkumisele veel 1k. Ussikesed ja muud vussikesed ja kadeduseussikesed, selle asemel et siin vaikselt edasi sittuda, aidake kasvõi natukene ürituse "save the forum" õnnestumisse kaasa.
      mitu tuhat siis koos selle 1k lisamisega juba koos on? võimalik et summa on liikunud piirini kus otsustatakse lõpuks sulle vastu tulla.

      oma auto kohta võid offtopicu Autod teemasse posititada. pildi pealt pole üldse aru saada millega tegemist on - kas 95 aasta tuunitud + kleepsutuunitud ("S" logo) A4'ga või mõne suurema ja õige S'iga

      Kommentaar


        Algselt postitas ek Vaata postitust
        mitu tuhat siis koos selle 1k lisamisega juba koos on? võimalik et summa on liikunud piirini kus otsustatakse lõpuks sulle vastu tulla.

        oma auto kohta võid offtopicu Autod teemasse posititada. pildi pealt pole üldse aru saada millega tegemist on - kas 95 aasta tuunitud + kleepsutuunitud ("S" logo) A4'ga või mõne suurema ja õige S'iga
        well, saage aru, ma üritan foorumit päästa mitte seda muda alla tampida. Inimesed kes selle siia püstitasid kas on pimestatud, pimedad või lihtsalt ei käi piisavalt foorumis et seda paska siin näha.

        ek, auto teema võtsin seepärast siin üles, et OT lõpetada, kahju kui sa sellest aru ei saanud. Tegemist on 2002 aasta isendiga ja õige essiga mitte su kuramuse kleepsutuuninguga. Soovi korral võid seda tulla vaatama. Silver vist pole ka seda veel näinud aga kuna ta aegajal käib "üritustel" siis ehk järgmine kord muljetab.

        Minu jaoks on teema ammendunud, võtke mind kui prohvetit ja kiitke kui õige aeg käes on. Seniks, AAMEN.

        Kommentaar


          Algselt postitas amority Vaata postitust
          Minu jaoks on teema ammendunud, võtke mind kui prohvetit ja kiitke kui õige aeg käes on. Seniks, AAMEN.

          Kiidan juba praegu
          Edit: OoOo Prohvet amority!
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Foorumi keskmine külastatavus (päevas):

            juuni: 2746
            juuli: 2314
            august: 2655
            september: 3003
            oktoober: 2853
            november: 2804
            detsember: 2096
            jaanuar (seni): 2376

            Uus foorum läks käiku 10. septembri paiku, mis puhtjuhuslikult juhtus olema ka külastatavuse tippaeg.

            Pärast suvekuude lõppu on külastatavuse langus igati tavaline (noored lähevad kooli) ning samamoodi vähenes ka kogu portaali külastatavus. Samuti toimus tavapärane langus koduse liigahooaja lõppedes. Täpselt nii, nagu see nüüd jaanuaris jälle tõusma hakkab, kuni maikuuks enam-vähem oma tipptaseme saavutab.

            Seega ei ole foorumi külastatavus tegelikult üldsegi langenud. Teine teema on postituste ja sisukate postituste hulk, aga selle kohta puudub mul igasugune statistika.

            Ise hakkasin ma taas kõiki teemasid huviga lugema just pärast uue foorumi käikulaskmist ja kuigi aegajalt on kuulda foorumlaste rahulolematust, ei ole üldisel aktiivsusel minu arvates suurt midagi häda. Eriti viimasel ajal on märgata taas olukorra paranemist (paralleelselt külastajate arvu tõusuga).

            Suuremad vead on parandatud, osad skinnid on vägagi ilusad ning vingumine tundub mulle täiesti asjatu.


            Mis puutub sellesse iga-aastasesse tuhandete kroonidega toetamisse, siis andmisel ja soodsa hinnaga reklaami ostmisel on ikka vahe sees. Mitte et me Monkey Spordile tänulikud ei oleks, et te meie esimesed reklaamiostjad olite, aga kuna reklaam läks otse sihtrühmale ning pealegi veel ülisoodsa hinnaga, siis kasu oli igal juhul kahepoolne.

            Kommentaar


              Eh ega vahet pole, oleme sponsanud ennustusi ja ka muid soccernetiga mitteseonduvaid üritusi kus eesmärk ei ole olnud raha teenida. Kunagi.

              Külastatavus, mõtle ise kui kõik käivad tsekkimas lootuses et midagi on paremaks läinud, loomulikult on suurem. Võin seda oma kogemuste näol öelda. Arvesta postituste arvu järgi seda statistikat, palju saad?

              Ma ei vingu, vaid targutan.

              Kommentaar


                Paluks siinkohal punkthaaval välja tuua praeguse foorumi puudujäägid, sest mul on selles vadinas need juba meelest ununud.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Vana foorum kuni 10.sept.06
                  Liikmeid 8686
                  Poste 356722
                  Teemad 4751

                  Uus foorum alates 10.sept.06
                  Liikmeid 8992
                  Poste 382825
                  Teemad 5003

                  Vahe (periood 4 kuud)
                  Liikmeid lisandunud 306
                  Poste siginenud 26103
                  Teemasid tekkinud 252

                  Sellest Offtopicusse 82 teemat ja 9189 ehk keskeltläbi 33% elust käib OT's.
                  Statistiliselt pidanuks kõike lisanduma 1,5-2 korda rohkem selle perioodi peale.

                  Aga see on kõigest statistika. Vigasid ikka jagub, enamus siin ka loetletud.

                  Kommentaar


                    Statistika ongi see, mis näitab tõde
                    amority - pakun välja, et offtopicus tehakse pidevalt uusi teemasid, sest see ongi läbuteema. Erinevate liigade alamfoorumites ei ole vaja uusi teemasid teha, vanad töötavad vägagi hästi. Ning kirjutavad need, kes ka asjast teavad midagi. Niisama udu ajajaid on vähem.
                    Ma näiteks loen Eesti liigat küll, aga ma ei näe ühti põhjust sinna kirjutada. Ajan veel kellegi närvi ja vat kel seda muret vaja. Ka inglise liigat loen, aga sellest tean veel vähem kui Eesti liigast. Tänud neile, kes kirjutada viitsivad. Vahest saab täitsa abiks infot.

                    Kui sa ikkagi ei suuda tuua välja ühtki põhjust, mis nö tavakasutajale (ilma IT-alaste teadmisteta) peaks tunduma kindlasti väga halb, siis ajad sa ikkagi jama ju. Või põhjendad viletsalt. Minumeelest asi toimib. Lisaks, mis kasu saad sa foorumis lärmamisest? Astud foorumi gurudega ehk meilivahetusse või koguni liigud internetist väljapoole ja panete pead kokku. Äkki tulete mingi hea lahenduse peale. Virtuaalmaailmas suurte sõnade tegemine tundub veider.

                    Aga tegelt tahtsin korrata fitti küsimust: "Paluks siinkohal punkthaaval välja tuua praeguse foorumi puudujäägid, sest mul on selles vadinas need juba meelest ununud."

                    Kommentaar


                      Tegelikult olen ma igati suhelnud, eesmärk oli toetajaid kaasata.

                      a) lärman vaid siin teemas
                      b) suhtlesin ka foorumiväliselt
                      c) virtuaalmaailmas suurte sõnade tegemine ja nende elluviimine on siiani 95% tulemuslik olnud ehk siis: kui luban midagi siis ka teen nii
                      d) adjöö

                      over and out

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                        See võib küll väga asjatundmatu ja lausa rumal küsimus tunduda, kuid mida siis Amority nende tuhandete eest siin näha sooviks?

                        Endale tundub, et nagu põhilised asjad oleksid olemas, vaja veel vead ära parandada, puudujääv asi oleks pigem juba pudipadi.
                        Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                        Aga tegelt tahtsin korrata fitti küsimust: "Paluks siinkohal punkthaaval välja tuua praeguse foorumi puudujäägid, sest mul on selles vadinas need juba meelest ununud."
                        Jah, mina ka ikka veel oma naiivsete suurte silmadega vaatan ja mõtlen ning ei suuda vastust leida.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Ah jah, see mäng - muidugi. Omal ajal sai seda veidike Soome telerist vaadatud isegi.
                          Vaata siis veel - http://www.xfloor.tv/main/main.html

                          Vabandused korduva postituse pärast, aga seal on lihtsalt tõesti vaid väga head momendid.

                          Kommentaar


                            küsimus costum avatari kohta:
                            Kui mul eelmise foorumiga oli costum avatar (st. et saatsin 25 eek sõnumi), kas ma siis nüüd pean uuesti 25 eeguse sõnumi saatma?
                            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                              küsimus costum avatari kohta:
                              Kui mul eelmise foorumiga oli costum avatar (st. et saatsin 25 eek sõnumi), kas ma siis nüüd pean uuesti 25 eeguse sõnumi saatma?
                              Mine vaata oma avatare, peaksid kohe saama avatari üles laadida kui seda vahepeal teinud pole.
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                ehk ma eksin, aga foorumi kell on ees 1 tund. aitäh tähelepanu eest

                                Kommentaar

                                Working...
                                X