320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eestimees
    ehh lahe kujundus
    foorumil ei muutunud ju miskit?
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
      foorumil ei muutunud ju miskit?
      mul muutus kõik on roosa ja nummi

      Kommentaar


        Kui mingisse alamteemasse minna, siis "Foorumi Vahendid" all on selline huvitav asi nagu "Vaata vanemate foorumit."
        20 LEGEND

        Kommentaar


          vahva kadakatõlge väljendist 'view parent forum'

          Kommentaar


            kuidas ma saaksin näha kõiki teemais, mis tehtud on?
            hispaanias jalgpallis on mul mingi 7 teemat vaid, ning offtopicus 3 lehekülge
            alkoholi teemat ei leia kuidagi
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
              alkoholi teemat ei leia kuidagi
              1
              2
              3
              4
              5
              5 tähemärki

              EDIT: kui otsid enda algatatud teemasid siis mine oma avalikule profiilile ning klõpsa seal "kõik teemad, mis on algatatud kasutaja EgoTrip´i poolt"
              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

              Kommentaar


                see ei andnud mulle mitte mingit vastust
                alkoholi teema oli nagu boonusküsimus
                peaküsimus oli see, et kuidas ma saaksin kõiki teemasid näha

                E:sain juba hakkama, ei viitsinud enne uurida, nüüd vaatasin seadeid, ning voila
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Ootaks ikka seda arhiivilingi tööle hakkamist. Enam ei viitsigi sealt uudiseid otsida.

                  Kommentaar


                    mis toimub?
                    ma tean, et seda teemat on nämmutatud juba ammu ja pikka aega, aga ikkagi
                    tulen foorumisse, et lugeda ajaviiteks teiste huvitavaid ja vaimukaid kommentaare
                    lugeda sellest, kuidas tehakse koguaeg maha üht pronksõduri aktivisti (ei puuduta teemat)
                    ning muidu huvitavaid uudiseid
                    aga mis on täna
                    "kes on sinu lemmikmängija" ning nii mitmes teemas
                    miks te peate risustama foorumit on qrdi mittemidagiütlevate postitustega

                    see on arvatavasti eesti ainuke foorum, kus on kõik nii täpselt ja lahedalt paigas, nagu mulle meeldib
                    ning ma ei tahaks, et seda hakatakse risustama
                    sest keda see huvitab, kes on tartus asuva peetri lemmikmängija

                    niiet väiksed poisid (manu poisid on eriti peale kasvanud) proovige esialgu niisama ringi vaadata, ning siis midagi tarka öelda
                    kuigi vaevalt nad seda topicut siin muidugi loevad
                    lihtsalt räägin mis mõtteis
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Tavaline vaheaja algus. No biggie.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Kui võtad foorumis kellegi profiili lahti, siis seal on kiri Foorumi ingo, aga peaks vist olema info.

                        Kommentaar


                          ettepanek modedele: teema Aivar Pohlak poolt või vastu tuleks ümberkolida koondise teema alt alajaotusesse Eesti jalgpallielu. Selline alajoatus võiks tekkida tasandile, kus on Eesti koondis, Meistri-ja esiliiga, Eestlased välismaal, madalamad liigad jne. Selle jalgpallielu jaotuse alla tuleks kolida veel A le coq arena teema meistriliiga teema alt, miks ei ole publikut eestikatel jne.
                          Ehk tekiks sinna siis teated erinevatest turniiridest, sisulist arutelu jalgpalliliidu ja teiste jalgpalliga seotud organisatsioonide tegevuse kohta jne.
                          14. september 2006, Tallinn

                          Kommentaar


                            Algselt postitas uvv Vaata postitust
                            ettepanek modedele: teema Aivar Pohlak poolt või vastu tuleks ümberkolida koondise teema alt alajaotusesse Eesti jalgpallielu. Selline alajoatus võiks tekkida tasandile, kus on Eesti koondis, Meistri-ja esiliiga, Eestlased välismaal, madalamad liigad jne. Selle jalgpallielu jaotuse alla tuleks kolida veel A le coq arena teema meistriliiga teema alt, miks ei ole publikut eestikatel jne.
                            Ehk tekiks sinna siis teated erinevatest turniiridest, sisulist arutelu jalgpalliliidu ja teiste jalgpalliga seotud organisatsioonide tegevuse kohta jne.
                            Ja mis sel senisel jaotusel viga on? Las ta olla endine, Soccerneti põhilehe juba keerasite kihva oma muutmistega, enam ei saa üleeilseid uudiseidki lugeda.
                            PS: See viimane lause pole uvv-le.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Ja mis sel senisel jaotusel viga on? Las ta olla endine, Soccerneti põhilehe juba keerasite kihva oma muutmistega, enam ei saa üleeilseid uudiseidki lugeda.
                              PS: See viimane lause pole uvv-le.
                              Proovi kalendris üleeilsele päevale klikkida.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Ja mis sel senisel jaotusel viga on? Las ta olla endine, Soccerneti põhilehe juba keerasite kihva oma muutmistega, enam ei saa üleeilseid uudiseidki lugeda.
                                PS: See viimane lause pole uvv-le.
                                Uuuhh, kui raske oli: http://www.soccernet.ee/archive.php?date=07.07.2007

                                Kommentaar

                                Working...
                                X