320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vandersell Vaata postitust
    Mis seal nutta, tehke parem paar klõpsu reklaami peal, need ju loevad.
    Antud juhul loeb näitamiste arv tegelikult, aga reklaamide peal klõpsamine ei tee kunagi paha.

    Tegelikult mulle ka praegune variant ei meeldi ja pärast 10-päevast katseperioodi kaob see bänner suure tõenäosusega ära.

    Kommentaar


      täiesti jube! foorumi kasutamine on ju ebamugav nyyd

      Kommentaar


        Algselt postitas mazz Vaata postitust
        Tegelikult mulle ka praegune variant ei meeldi ja pärast 10-päevast katseperioodi kaob see bänner suure tõenäosusega ära.
        See lugu on ka, et kuni reklaam pole ennast lõpuni kerinud, ei õnnestu mul ühtegi alamteemat avada.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Kasuta funktsiooni Uued postitused ja mingist reklaamist pole juttugi.
          Supplies!

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            See lugu on ka, et kuni reklaam pole ennast lõpuni kerinud, ei õnnestu mul ühtegi alamteemat avada.
            saab avada küll, kui foorumi peal hiirega klõpsid

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              See lugu on ka, et kuni reklaam pole ennast lõpuni kerinud, ei õnnestu mul ühtegi alamteemat avada.
              See on jah veider. Läpaka Firefoxil ei saa mina ka, kuid lauaarvuti omal saan.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                See on jah veider. Läpaka Firefoxil ei saa mina ka, kuid lauaarvuti omal saan.
                Mina olen täheldanud, et reklaami ulatuses klõpsata ei saa, aga kui oled jõudnud veidike allapoole kerida, siis ülemisi alamfoorumeid on täitsa võimalik avada.

                Kommentaar


                  Ma usun, et siin ei ole kordagi mainitud firefoxi ja adblocki ja muid toredaid jubinaid onju. Ehk siis on. Kasutage ja ärge vinguge. Pole foorumis juba oioikuikaua ühtki reklaami kohanud...

                  Kommentaar


                    Kuna enam ei saa seda reklaami kinni ka panna, siis ei saa ma foorumi stiili muuta. See ajab närvi juba, ma saan küll ploki panna sellele, aga paljud ei tea seda adblocki ja selle reklaami võiks ikka ristist saada kinni panna.
                    Algselt postitas Cule
                    Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                    Kommentaar


                      Mis reklaamist siin juttu on? Kas neist rattameestest? Need küll kedagi ei tohiks segada, sõidavad ju ruttu minema, Flora lehel olev reklaam on veidi tüütum, tuleb igal küljel ette.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Mis reklaamist siin juttu on? Kas neist rattameestest? Need küll kedagi ei tohiks segada, sõidavad ju ruttu minema, Flora lehel olev reklaam on veidi tüütum, tuleb igal küljel ette.
                        Jep. Need samad ratturid. Kuna see reklaam toob soccernetile ainult kasumit, siis ma elan need rattamehed seal üle või kui kiire on, siis ülevalt saab alati klikata ka "uued postitused". Ma ei näe probleemi.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Konkreetne ettepanek: taastada vahepeal kehtinud olukord, et off-topicu sisukamad teemad ja loll läbu olid teineteisest eraldatud.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas 10 Lopez Saldana
                            lollus kuubis. kes otsustab, mis on loll läbu, mis on sisukas. see hoiab ära sisukates teemades arvamuse avaldamise ja lollus keeb edasi sama moodi, ainult, et sinul on lihtsam seda vältida. teised, kes offtopikut loevad, loevad niikuinii emamust teemadest.

                            kui mainitud alafoorumis jama vähendada, tehke nii nagu varem kunagi soovitanud - naljateemad ("taku on pede", "kuhu hetkel oksendate", "mis päev on") nädal peale loomist tuimalt ära kustutada. kõik, kes tahavad, saavad end vajadusel välja elada. ja teised, kes seda vajadust ei oma, ei pea lehekülgeda kaupa hiljem lehitsema asjalikke teemasid otsides.

                            vaadates inglise jalgpalli teemasid, ei ole sinu lahednus lahendus.
                            Nõustun osaliselt. On tõsi, et ükski teema ei hoia ära rumalusi. Kuid pole nii kerge spämmida teemasid, kus inimesed räägivad enamasti asjalikku juttu. Seal paistab loll läbu eriti silma ning selle tekitajad ei leia nii kergelt tolereerimist.

                            Läbuteemade kustutamine nädal aega hiljem ei aita aga sugugi. Selleks ajaks on suur osa neist juba esilehelt allapoole nihkunud ning need ei sega enam. Tõsi on küll see, et ohvtopiku arhiivist millegi üles leidmine on ääretult keeruline. Kuigi asjalikke asju on seal aastate jooksul olnud ja ehk nii mõnigi teema vajaks uuesti esile tõstmist.

                            Selge on see, et ohvtopik vajaks aktiivset moderaatorit.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Teen sellise ettepaneku, et võiks foorum.soccernet.ee lehel olla alafoorumite viimaste postituste taga olla mingi märk, mis näitab, kas oled seda viimast posti näinud või mitte.
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                Sada korda arutatud asi, aga arvestades, et üks loll suutis juba järgmise sinnasamasse juurde teha, küsin siin ka - kas tõesti ei leidu kedagi, kes suudaks telekommentaatorite teemad Euroopa karikasarjade alt Üldisesse jalgpalli ümber tõsta? Palun?

                                edit: whoa, eriti kiired poisid. Kes iganes see oli -
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X