320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma arvan, et tänapäeval on enamusel läbustajatest täiesti ükskõik kas nende postituste arv siin foorumis suureneb või mitte. Oluline on lihtsalt möla ajada ja sel viisil sõprade seltsis kannuseid teenida.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Muuseas, kas keegi veel on seisukohal, et see Triobeti telereklaam, millele viide ka siin foorumis, on moraalitu ja seksistlik? Ma hea meelega seda siin enam ei näeks.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Kelle idee oli Läbu ja Off-topic eraldi jagada? Paras haamriga piki pead anda.
        If it ain't broke, don't fix it

        Kommentaar


          mul selle uue foorumi asetuse tõttu juhe jumala koos...enne veel jagasin matsu, aga nüüd...mitte kui midagi ei jaga...
          palun, ärge rohkem väga midagi muutke, või ma satun tõsiselt lühisesse ja siiis on halb.



          Aitäh.

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Muuseas, kas keegi veel on seisukohal, et see Triobeti telereklaam, millele viide ka siin foorumis, on moraalitu ja seksistlik? Ma hea meelega seda siin enam ei näeks.
            Olgu mis ta on, aga ma eeldan, et sa tahad ka edaspidi soccerneti kasutaja olla ja ühe saidi pidamiseks läheb ka raha vaja. Ja reklaamid on need, mis seda raha sisse toovad. Muu pealt ju ei teeni.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Muuseas, kas keegi veel on seisukohal, et see Triobeti telereklaam, millele viide ka siin foorumis, on moraalitu ja seksistlik? Ma hea meelega seda siin enam ei näeks.
              gämblingu vastu pole midagi?

              Kommentaar


                Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                gämblingu vastu pole midagi?
                Miks peaks kellelgi midagi gamblingu vastu olema?
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Miks peaks kellelgi olema midagi moraalitute ja seksistlike reklaamide vastu?
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Gamblingule võiks ka siia teha uue alateema aga foorumi bossidele see mõte vist ei meeldi.
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      Sooviksin seletust, miks teema nimega "foorumi ilusaim tibi" (vms) kvalifitseerub offtopiku alla. Hullemat läbu ja jälgimat teksti annab otsida.
                      Tegelikult oligi seda karta.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Sooviksin seletust, miks teema nimega "foorumi ilusaim tibi" (vms) kvalifitseerub offtopiku alla. Hullemat läbu ja jälgimat teksti annab otsida.
                        Tegelikult oligi seda karta.
                        "harden the fuck up!"
                        Little things worry little minds.

                        Carlo Ancelotti, 2009

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
                          "harden the fuck up!"
                          mida see väljen üldse tähendab?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                            mida see väljen üldse tähendab?
                            Mul on täiesti ükskõik. Oma varasemale küsimusele ootan aga endiselt vastust.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              good moaning, mcn, keegi on selle juba ammu läbusse teisaldanud.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                                good moaning, mcn, keegi on selle juba ammu läbusse teisaldanud.
                                Ahah. Hea uudis. Tänud.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X