320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
    ma ei tea, kas see on bug või feature, aga LÄBU-teemadest on praktiliselt võimatu midagi otsingu teel üles leida (tulemusi ei kuvata lihtsalt).
    see otsing on üldse suht gei siin. Vb ma ei oska kasutada aga sina igatahes oled sama loll siis.

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Kassanäe, tänu suveajale on foorumi kell jälle õige. See on nagu minu kaks aastat kasutamata videomaki kell, mis suviti ka alati õige, aga talveaja saabudes nihkes.
    Mul on kodus üks kell, mis on päevas 2x õige. Ükskõik kas suve- või talveaeg ja misiganes ajavöönd.

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Kassanäe, tänu suveajale on foorumi kell jälle õige. See on nagu minu kaks aastat kasutamata videomaki kell, mis suviti ka alati õige, aga talveaja saabudes nihkes.
      No ma pidin ikkagi GMT +2 peale lükkama ja foorumis näen, et mul on nüüd GMT +3. Seega mul on koguaeg foorumi kell õige, aga lihtsalt rasket vaeva pidin nägema...
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        see otsing on üldse suht gei siin. Vb ma ei oska kasutada aga sina igatahes oled sama loll siis.
        suvaline näide: postitus -- kui panna otsingus võtmesõnaks "kaverite", siis ühtegi vastet ei leita.

        mõnel teisel juhul jällegi töötab, nii et ei tea.

        Kommentaar


          Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
          suvaline näide: postitus -- kui panna otsingus võtmesõnaks "kaverite", siis ühtegi vastet ei leita.
          selle posti leidis üles
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            see pole läbus ka ..

            Kommentaar


              http://www.gol.ee/ Ma ei tea kuhu seda teemat toppida. Uus venekeelne portaal. Suht huvitav.

              Kommentaar


                heihoo,

                mulle kui aktiivsele läbustajale jääb endiselt arusaamatuks, miks ennustusteemadesse tehtud kirjutised postituste arvu suurendavad.

                õigustatud hõise oleks, et "pohhui pole vä", aga läbuteemade puhul sai see MILLESTKI tulenevalt ju sisse viidud, mis näitab, et PÄRIS tühine see postituste arvu dela ei ole, ka foorumivedajate jaoks (no ja mingil isevärki põhjusel ilmselgelt ka minu jaoks).

                ometi on üks ennustusvõistluse postitus ju vähemalt sama läbu kui pärisläbu ehk lugemisvarana täiesti mõttetu.

                VÕRDSUS MAJJA!!!

                (nt eile vaatasin, et ohhoo, kes see tubli 723 postitusega foorumlane on, keda ma kordagi tähele pole pannud)

                Kommentaar


                  Olen isegi samale asjale mõelnud aga who cares...Põhimõtteliselt on selgelt näha, et läbistajaid ei koti postide arv. "Mida hetkel kuulate?" on ediselt superpopulaarne.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
                    ometi on üks ennustusvõistluse postitus ju vähemalt sama läbu kui pärisläbu ehk lugemisvarana täiesti mõttetu.
                    Mida põrgut? Ennustamine on mitmele inimesele mõttetööga seotud tegevus. Ja ennustuste korraldamine, mis samuti postituste arvu lisab, on kohe tublimat sorti töö. Olen korraldanud mitmeid ennustusi ja tean, mida see tähendab. Minu jaoks on ennustusteema postitused suvalisest läbust kordades olulisemad.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      McNamara kardab, et talt võetakse kaa postitusi maha siis

                      Aga ei, tegelikult, leiab ju ka LÄBUs mõttetööd ja head huumorit, seega tõesti nõustun Cannumani ja Smörgasbördiga.
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zaz Vaata postitust
                        McNamara kardab, et talt võetakse kaa postitusi maha siis
                        Jah mina kirjutan siin foorumis postituste arvu pärast.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          who cares
                          mul üks nimi turgatab pähe küll.

                          Kommentaar


                            kaotage postituste arv üldse ära (v.a eston). las need arvupervid kolivad mujale.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
                              mul üks nimi turgatab pähe küll.
                              kurat vahele jäin :S

                              Kommentaar


                                Ma leian, et kui see postituste arv seal ennustusmängus ära kaoks, siis kaoks mitmeid ennustajaid. Põhimõtteliselt see ei oleks ju väga hull kaotus, kui mingid postipervod kaovad aga mängulisuse mõttes on see kaotus, kui konkurentsi vähemaks jääb.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X