320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas norsk Vaata postitust
    Error 503 on tõesti sage külaline viimasel ajal.
    Pärast portaali uuendust piinab see ka mind väga tihti. Täna oma 3 x juba ja, et normaalselt jälle sisse saada läheb vaja oma 5-10mintsa.

    Kommentaar


      Sihuke mitte üleliia oluline küss, puhtalt mugavuse värk, aga vast ei ole ka tehniliselt väga keeruline teostada. Et kas siis postituse kirjutamise akna kohale youtube tagide lisamise ikooni ei anna tekitada? No seda, et "pane valitud teksti ümber youtube tag". Nii nagu praegu quote ja code ja html ja php omad on. Kõik, aitäh.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        Sihuke mitte üleliia oluline küss, puhtalt mugavuse värk, aga vast ei ole ka tehniliselt väga keeruline teostada. Et kas siis postituse kirjutamise akna kohale youtube tagide lisamise ikooni ei anna tekitada? No seda, et "pane valitud teksti ümber youtube tag". Nii nagu praegu quote ja code ja html ja php omad on. Kõik, aitäh.
        nõus! täispeaga on suht keeruline täppi panna
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          Sihuke mitte üleliia oluline küss, puhtalt mugavuse värk, aga vast ei ole ka tehniliselt väga keeruline teostada. Et kas siis postituse kirjutamise akna kohale youtube tagide lisamise ikooni ei anna tekitada? No seda, et "pane valitud teksti ümber youtube tag". Nii nagu praegu quote ja code ja html ja php omad on. Kõik, aitäh.
          [youtube] alandlikult kordan /v/ palvet [kaldkriipsyoutubekrtjälleläksvalesti]
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Siis võiks juba piltide ja teistele lehtedele, uudistele viitavad lingid ka sinna panna.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              "Mina joon mõistlikult"
              Palju te joonud olite kui selle siia üles panite?
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                "Mina joon mõistlikult"
                Palju te joonud olite kui selle siia üles panite?
                Aborigeenile - See on Eestis üleriigiline kampaania('Kui palju jood sina?`). Püütakse mingite billboardidega joomist vähendada. Vt. ka - http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=7864
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  Püütakse mingite billboardidega joomist vähendada.
                  Pigem püütakse rahvast uuteks nöörimisteks ette valmistada. Kange õlle kadumine kuulutati juba välja, aga vaevalt nad selle tuluga rahulduvad. Ootan ikka korralikku laksu.

                  Reinu küsimusele vastates, siis need foorumi pisibännerid tulevad kõik ühe diiliga. Raha ei haise, vist.

                  Kommentaar


                    See 4 images per post on suht homo. Võtaks selle maha ja jagaks trollidele, kes liiga palju pilte tsiteerivad või smailidega üledoseerivad lihtsalt ajutisi puhkusi?
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Nüüd oleks aeg avada see teema

                      Kommentaar


                        ajõu, niggs, ma olen aru saanud, et vanasti oli soccernetil jutukas. Kas see on endiselt olemas? Kui seda enam pole, siis miks? Kui seda pole, kas uuesti ei taha seda ellu äratada?
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Soccerneti jutuka ja foorumi ainuke vahe oleks ilmselt see, et jutukas saadaksite te koos teiste kangelastega teineteist veel kiiremini p***i kui foorumis.

                          Seega ei taha.

                          Kommentaar


                            Ei, see jutukas oli täitsa äge. Mäletan ajasin PraSiga seal mingit tarka juttu pidevalt.

                            Kommentaar


                              ma ajan alatasa prasiga tarka juttu
                              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Even Vaata postitust
                                ma ajan alatasa prasiga tarka juttu
                                kes siis ei ajaks.
                                isegi scooter ajas tarka juttu reede ööse

                                Kommentaar

                                Working...
                                X