320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    isegi scooter ajas tarka juttu reede ööse
    Kaine peaga ei ole tõesti temaga midagi rääkida
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Sander Puri teema näitel oleks jutukat hädasti vaja. Horror!

      Kommentaar


        Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
        Sander Puri teema näitel oleks jutukat hädasti vaja. Horror!
        Või siis lihtsalt kord majja lüüa ja vältida sellist asja, et teema muutub kas laiviks või siis ühtede ja samade küsimuste küsimise kohaks.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Miks paljudel smailidel mingi jama taha tekib? ntx rill1:" class="inlineimg" />
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            Miks paljudel smailidel mingi jama taha tekib? ntx rill1:" class="inlineimg" />
            labaseks ja ebaökonoomseks lahenduseks on katkise smaili URL [img]-täägide vahele pista.



            (mitte, et see kuidagi su küsimusele vastaks)

            Kommentaar


              Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
              labaseks ja ebaökonoomseks lahenduseks on katkise smaili URL [img]-täägide vahele pista.



              (mitte, et see kuidagi su küsimusele vastaks)
              keegi peale sinu ei viitsi pedereerida selliste asjadega. seega, foorumiisad, sort it out.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                No offense, aga kas atribuutika ja kuulutuste alamfoorum ongi nüüdsest koht, kus värskelt reganud ärimees nossovid igasugust lambikama müütavad? See hiljutine sumpsipaneku vms teema veel lisaks jne.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  No offense, aga kas atribuutika ja kuulutuste alamfoorum ongi nüüdsest koht, kus värskelt reganud ärimees nossovid igasugust lambikama müütavad? See hiljutine sumpsipaneku vms teema veel lisaks jne.
                  Sa jaksad isegi seda alamfoorumit jälgida? Vaimustav.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    "uued postitused" ja ongi. jääb lihtsalt silma.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      "uued postitused" ja ongi. jääb lihtsalt silma.
                      Huvitav. Seda funktsiooni pole ma ikka veel õppinud kasutama.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        No offense, aga kas atribuutika ja kuulutuste alamfoorum ongi nüüdsest koht, kus värskelt reganud ärimees nossovid igasugust lambikama müütavad? See hiljutine sumpsipaneku vms teema veel lisaks jne.
                        no tundub,et need ärimehed panevad oma kuulutusi juba igasse alafoorumisse.nüüd tegutseb keegi maksim .krt kas kopli pargis enam äri ei lähe?
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Keegi tark inimene võiks seletada, miks ma vahest siia lehele tulles olen juba sisse logitud ja vahest mitte. Arvutit ma päeva jooksul ei vaheta, netti vahepeal välja ei lülita. Mõistatus.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Keegi tark inimene võiks seletada, miks ma vahest siia lehele tulles olen juba sisse logitud ja vahest mitte. Arvutit ma päeva jooksul ei vaheta, netti vahepeal välja ei lülita. Mõistatus.
                            sisse logides on seal üks kastike, jäta meelde vist. Mul on sinna linnuke pandud ja ei ole veel kunagi pidanud uuesti sisse logima.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              sisse logides on seal üks kastike, jäta meelde vist. Mul on sinna linnuke pandud ja ei ole veel kunagi pidanud uuesti sisse logima.
                              Nojah, aga ma ei taha, et tööarvuti mul midagi meelde jätaks. Saan aru sisselogimisest kui päeva alguses esimest korda siia tulen. Aga vahepeal panen selle lhk kinni ja kui tagasi tulen siis jälle? Samas alati mitte.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                tööle tulles logid sisse, paned jätameelde-kastikesse linnukese, loed ja toimetad päev läbi ja kella viiest logid välja.
                                nii vist peaks potensiaalne kella 6st tulev it-luuraja olema piisavalt tühjade pihkudega jäetud või ei, moded?
                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X