320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sander Puri teema näitel oleks jutukat hädasti vaja. Horror!

    Kommentaar


      Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
      Sander Puri teema näitel oleks jutukat hädasti vaja. Horror!
      Või siis lihtsalt kord majja lüüa ja vältida sellist asja, et teema muutub kas laiviks või siis ühtede ja samade küsimuste küsimise kohaks.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Miks paljudel smailidel mingi jama taha tekib? ntx rill1:" class="inlineimg" />
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          Miks paljudel smailidel mingi jama taha tekib? ntx rill1:" class="inlineimg" />
          labaseks ja ebaökonoomseks lahenduseks on katkise smaili URL [img]-täägide vahele pista.



          (mitte, et see kuidagi su küsimusele vastaks)

          Kommentaar


            Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
            labaseks ja ebaökonoomseks lahenduseks on katkise smaili URL [img]-täägide vahele pista.



            (mitte, et see kuidagi su küsimusele vastaks)
            keegi peale sinu ei viitsi pedereerida selliste asjadega. seega, foorumiisad, sort it out.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              No offense, aga kas atribuutika ja kuulutuste alamfoorum ongi nüüdsest koht, kus värskelt reganud ärimees nossovid igasugust lambikama müütavad? See hiljutine sumpsipaneku vms teema veel lisaks jne.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                No offense, aga kas atribuutika ja kuulutuste alamfoorum ongi nüüdsest koht, kus värskelt reganud ärimees nossovid igasugust lambikama müütavad? See hiljutine sumpsipaneku vms teema veel lisaks jne.
                Sa jaksad isegi seda alamfoorumit jälgida? Vaimustav.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  "uued postitused" ja ongi. jääb lihtsalt silma.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    "uued postitused" ja ongi. jääb lihtsalt silma.
                    Huvitav. Seda funktsiooni pole ma ikka veel õppinud kasutama.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      No offense, aga kas atribuutika ja kuulutuste alamfoorum ongi nüüdsest koht, kus värskelt reganud ärimees nossovid igasugust lambikama müütavad? See hiljutine sumpsipaneku vms teema veel lisaks jne.
                      no tundub,et need ärimehed panevad oma kuulutusi juba igasse alafoorumisse.nüüd tegutseb keegi maksim .krt kas kopli pargis enam äri ei lähe?
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Keegi tark inimene võiks seletada, miks ma vahest siia lehele tulles olen juba sisse logitud ja vahest mitte. Arvutit ma päeva jooksul ei vaheta, netti vahepeal välja ei lülita. Mõistatus.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Keegi tark inimene võiks seletada, miks ma vahest siia lehele tulles olen juba sisse logitud ja vahest mitte. Arvutit ma päeva jooksul ei vaheta, netti vahepeal välja ei lülita. Mõistatus.
                          sisse logides on seal üks kastike, jäta meelde vist. Mul on sinna linnuke pandud ja ei ole veel kunagi pidanud uuesti sisse logima.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            sisse logides on seal üks kastike, jäta meelde vist. Mul on sinna linnuke pandud ja ei ole veel kunagi pidanud uuesti sisse logima.
                            Nojah, aga ma ei taha, et tööarvuti mul midagi meelde jätaks. Saan aru sisselogimisest kui päeva alguses esimest korda siia tulen. Aga vahepeal panen selle lhk kinni ja kui tagasi tulen siis jälle? Samas alati mitte.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              tööle tulles logid sisse, paned jätameelde-kastikesse linnukese, loed ja toimetad päev läbi ja kella viiest logid välja.
                              nii vist peaks potensiaalne kella 6st tulev it-luuraja olema piisavalt tühjade pihkudega jäetud või ei, moded?
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                Vist on nii, et kui vahepeal brauserit kinni ei pane, siis ta välja ei logi, aga kui vahepeal brauseri kinni paned, siis pead uuesti sisse ka logima...
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X