320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Läbi ajaloo on kõige vähe poste 29ndal veebruaril loomulikult
    per day? ilma graafikuta ei usu.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Oh jumal. See oli Total kõikide aastate peale. Usu või ei, aga 29ndat veebruari on nende aastate jooksul vähem olnud kui teisi kuupäevi. Aga üldiselt oli veebruaris pmst randomiga see asi. Ehk siis uuendage indexeid 11ndalt vastu 12ndat.

      Kommentaar


        Miks jälle sama errorit võib kohata mis vanal versioonil?
        “I am Zlatan. Who the hell are you?”

        Kommentaar


          See uuendamine võiks tööpäeval toimuda, mitte nädalavahetusel.

          Kommentaar


            Mul on selline mure, et ei saa pealehel uudiseid kommenteerida. Ütleb, et logiksin enne foorumisse sisse, kuigi olen sisselogitud, olen proovinud üht- ja teistpidi. Ehk saab vastuse siit, ilma konkreetselt toimetusest kellegi poole pöördumata.

            Kommentaar


              Algselt postitas magicm Vaata postitust
              Mul on selline mure, et ei saa pealehel uudiseid kommenteerida. Ütleb, et logiksin enne foorumisse sisse, kuigi olen sisselogitud, olen proovinud üht- ja teistpidi. Ehk saab vastuse siit, ilma konkreetselt toimetusest kellegi poole pöördumata.
              See tähendab, et sa oled kommentaariumist bannitud millegi pärast.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Miks ei võiks foorumis olla võimalus vaadata ühe alamfoorumi eelmisi ja järgmisi teemasid? Näiteks klõpsaks järjest kõik Inglise foorumi teemad esmaspäeval läbi ja loeks, mis jura sinna mängude ajal kirja pandud on. Pidevalt back-nupuga neid teemasid otsimas käia on nõme.
                Just, õige mõte. Ja et oleks täpne, siis järgmise teema nupul klikkides võiks muidugi avada ka teema kõige värskema lehe.

                Kommentaar


                  Kuna ma ka annetasin teile, siis oleks väike soov. Tehke nii, et kasutajanimele klikates saab talle kohe blocki panna, palun.
                  * Vaata profiili
                  * Vaata foorumi postitusi
                  * Privaatsõnum
                  * Lisa Tuttavaks
                  * Saada e-mail
                  kõrvale sobiks hästi
                  * Lisa ignore listi!
                  Sest, ei viitsi igasugu Kim-Jongide kontodel ringi tuhnida, elu lihtsamaks tegemise mõttes
                  “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    See tähendab, et sa oled kommentaariumist bannitud millegi pärast.
                    ei tähenda, kuna mul sama kala ja kommentaariumist ma küll ei ole banni saand (veel)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                      ei tähenda, kuna mul sama kala ja kommentaariumist ma küll ei ole banni saand (veel)
                      Tegemist ongi viimase hoiatusega.

                      Kommentaar


                        Mis põrgu pärast teemadele tärne juurde tarvis on? Imestan näiteks, et ühel vähestest off-topicu mõttekatest teemadest Green Day on kaks tärni viiest. Mina loen teda sellegipoolest, aga mõni uus foorumlane hoiab võib-olla just selle pärast eemale.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          magicm ja Teiresias - aitäh tähelepanu juhtimast. Nüüd peaks parem olema.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Mis põrgu pärast teemadele tärne juurde tarvis on? Imestan näiteks, et ühel vähestest off-topicu mõttekatest teemadest Green Day on kaks tärni viiest. Mina loen teda sellegipoolest, aga mõni uus foorumlane hoiab võib-olla just selle pärast eemale.
                            Tärnid on võimalik välja lülitada. Kui ka teised vajadust ei näe, siis minu poolest võib seda teha.

                            Kommentaar


                              Loodan, et siiski ei ole bannitud, kuid siiani kommenteerida ei saa. Võib olla vahel muutun emotsiooni pealt küll veidi liiga kriitiliseks, kuid kui vaadata milline roppuste/provokatsioonide/ähvarduste jada kommentaariumis käib, siis julgen end lausa eeskujulikuks pidada.

                              Muudan: paar minutit pärast seda posti juba sain. Tänan, Soccernet, et asja joonde ajasite.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas alehis Vaata postitust
                                Kuna ma ka annetasin teile, siis oleks väike soov. Tehke nii, et kasutajanimele klikates saab talle kohe blocki panna, palun.
                                * Vaata profiili
                                * Vaata foorumi postitusi
                                * Privaatsõnum
                                * Lisa Tuttavaks
                                * Saada e-mail
                                kõrvale sobiks hästi
                                * Lisa ignore listi!
                                Sest, ei viitsi igasugu Kim-Jongide kontodel ringi tuhnida, elu lihtsamaks tegemise mõttes
                                Väga hea mõte, paigutust võiks ka muuta. Privaatsõnumi kõrval võiks olla saada e-mail ja lisa tuttavaks kõrval lisa ignore listi.

                                PS: Pooldan ka tärnide välja lülitamist.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X