320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mistõttu see foorum endiselt nagu tükk sitta aegajalt on? Vigane, aeglane, erroreid täis. Saab see kunagi korda?
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Mistõttu see foorum endiselt nagu tükk sitta aegajalt on? Vigane, aeglane, erroreid täis. Saab see kunagi korda?
      Sitaspetsialist on rääkinud.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Sitaspetsialist on rääkinud.
        Mul on hea meel, et Sina rahul oled
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Tänamise nupp oleks täitsa bueno. Selle vastandvarianti pole vaja.
          Türgi mägede hirm, kitsekarjuste kuningas ja Atamani kuri naaber...

          Kommentaar


            Teemade hindamise võimalus eemaldatud.

            Kommentaar


              Algselt postitas wiiner Vaata postitust
              Teemade hindamise võimalus eemaldatud.
              gut

              ma ka selle poolt. arvan ka, et keegi sellest puudust ei tunne. liiatigi võis see külvata juhukülastajatesse rohkem segadust, kui reaalsusekontrolli.

              Kommentaar


                huvitav, et see teemade hindamine nüüd järsku aktuaalseks muutus, sest see on juba paar aastat meil siin kasutusel olnud ning vaevalt keegi seda tõsiselt võttis.

                Kommentaar


                  See oli nii tähelepandamatu, mis näitabki kui mõttetu see oli. Nüüd kui foorum muutus, vaadati aga igat detaili hoolega ning lõpuks pandi seda tähele, ega muud seletust ilmselt pole. Ja olgem ausad, tegemist oli lihtsalt ühe inimese ettepanekuga, mille peale teine ja kolmas ütlesid, et ega sellest tõesti puudust ei tunneks. Mingit suurt uurimust, kas seda kaotada, ju polnud.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Tänamise võiks tagasi panna, persesaatmist pole vaja (ja persesaatmised ära kustutada).

                    Kommentaar


                      Toetaks ka "Aitäh" nuppu!

                      Kommentaar


                        On asi ainult minu internetis/arvutis või võtab ka teistel foorumi laadimine igaviku? (alates eilsest õhtust)

                        Kommentaar


                          Mul töötab ilusasti.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Väga imelik. Teised lehed laevad ilusti aga foorum mitte.

                            Kommentaar


                              sa oled mustas nimekirjas

                              Kommentaar


                                Nüüd korras. Töötab ilusti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X